Osiągnij każdy cel z Microlyte od Waterdrop
Katarzyna Matczuk
Planet Partners sp.z.o.o.
Grodzka, 42/1
31-044 Kraków
k.matczuk|planetpartners.pl| |k.matczuk|planetpartners.pl
+48 666 300 014
https://planetpartners.pl/
Elektrolity, witaminy i wsparcie nawodnienia – wszystko to łączy w sobie najnowsza linia Microlyte od Waterdrop. Po raz pierwszy w swojej historii marka stworzyła produkty, które w tak kompleksowy sposób będą wspierać funkcjonowanie organizmu zarówno podczas ćwiczeń, jak i w ciągu całego dnia. Melon, jagoda czy grejpfrut? Po który smak sięgniesz jako pierwszy?
Napoje izotoniczne nierozerwalnie kojarzą się nam ze sportem. Piją je maratończycy czy bywalcy siłowni i to nie bez powodu. Elektrolity, czyli składniki niezbędne do funkcjonowania organizmu tracimy wraz z potem: ćwicząc czy podejmując bardziej intensywny wysiłek. Ich uzupełnianie poprawia wydolność organizmu, zwiększa koncentrację i pozwala pokonać zmęczenie, dlatego korzyści z przyjmowania elektrolitów poczuje każdy z nas.
Wsparcie twojego organizmu, nie tylko podczas treningu
Czy można jednocześnie uzupełnić elektrolity, dostarczyć organizmowi witamin i zadbać o jego nawodnienie? Taką możliwość daje Waterdrop. Do portfolio marki dołącza zupełna nowość – linia produktów Microlyte, łączących w sobie naturalne składniki, witaminy oraz zestaw pięciu elektrolitów.
Waterdrop Microlyte mają postać małych kostek, dostępnych w trzech premierowych smakach: jagody, grejpfruta i melona. Naturalne ekstrakty z owoców po raz pierwszy zostały wzbogacone o sód, potas, magnez, wapń i chlorki, czyli najcenniejsze substancje elektrolityczne. Rozpuszczone w wodzie kostki Microlyte przyjemnie orzeźwią, nawodnią organizm i dostarczą mu substancji niezbędnych do funkcjonowania na najwyższym poziomie. Ponieważ nie zawierają cukru i kofeiny, mogą być pite przez diabetyków i dzieci.
Światło – noś je przy sobie
Kolekcja Microlyte to także nowe butelki w elektryzujących kolorach. Mają pojemność 800 ml i zostały wykonane z niezwykle lekkiej, jednościankowej stali nierdzewnej. Dostępne w trzech, neonowych odcieniach akcesoria zwracają uwagę, a dzięki specjalnie zaprojektowanemu ustnikowi sprawdzą się nie tylko podczas najbardziej wymagającego cardio, ale również stanowią poręczny gadżet wspomagający nawodnienie w codziennym biegu.
Walentynki w Polsce – święto miłości, prezentów i… self-love
Studniówki z małpkami w parze? Młodzi Polacy mówią o alkoholu na studniówkach
Sianko, jemioła i inne świąteczne produkty dostępne "na jush"
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Media
Adam Kszczot: Radek Majdan to człowiek niezwykle mądry życiowo. Cieszę się też, że mogłem od ludzkiej strony poznać Kubę Rzeźniczaka
Biegacz zaznacza, że udział w formacie „Mistrzowskie pojedynki. Eternal Glory” poszerzył jego horyzonty i dał mu nowe spojrzenie na ludzi i ich historie. Adam Kszczot podkreśla, że każdy uczestnik wniósł do programu coś unikalnego. Ich sylwetki i życiowe doświadczenia mogą więc być dla widzów przykładem i inspiracją. On sam jest pod dużym wrażeniem Radosława Majdana i Jakuba Rzeźniczaka.
Konsument
Młodzież w Polsce sięga po alkohol rzadziej niż 20 lat temu. Obniża się zwłaszcza spożycie piwa
Alkohol staje się coraz mniej popularny wśród młodzieży, przede wszystkim w grupie wiekowej 15–16 lat, ale pozytywne zmiany widoczne są również w grupie 17- i 18-latków – wynika z badania ESPAD z 2024 roku przedstawionego niedawno podczas konferencji w Sejmie. Mniej nastolatków niż 20 lat temu przyznaje się do zakupu alkoholu i tych, którzy oceniają, że jest on łatwy do zdobycia. Wciąż jednak na wysokim poziomie utrzymuje się odsetek młodzieży, która pije w sposób ryzykowny. Ministerstwo Zdrowia zapowiada działania ograniczające sprzedaż alkoholu.
IT i technologie
Sztuczna inteligencja dużym wsparciem w diagnostyce. Może być szczególnie cenna w chorobach rzadkich
Już nie tylko usprawnianie analizy badań obrazowych, ale i na przykład typowanie celów terapeutycznych w chorobach rzadkich to pola, na których w medycynie sprawdza się sztuczna inteligencja. Różne technologie zasilane SI wykorzystuje prawie 80 proc. podmiotów leczniczych, a inwestycja w nie zwraca się średnio w ciągu 14 miesięcy. Wraz z pokoleniową wymianą kadr widać też coraz większe otwieranie się lekarzy na korzystanie z narzędzi sztucznej inteligencji.