Komunikaty PR

Otwarcie McDonald’s w Atrium Biała

2023-11-28  |  16:00
Biuro prasowe

Poranna kawa, przekąska w drodze na zajęcia, szybki lunch w przerwie od pracy, a na osłodę po deszczowym spacerze rozgrzewająca herbata z ciastkiem. Niezależnie od pory dnia czy preferencji smakowych, w menu McDonald’s każdy znajdzie coś dla siebie. Z szerokiej oferty popularnej sieci mogą już skorzystać także klienci galerii Atrium Biała. Pierwszych gości McDonald’s przyjmie w białostockim centrum w środę, 29 listopada.

 

W McDonald’s w Atrium Biała trwają ostatnie prace wykończeniowe. Lokal o powierzchni 211,52 mkw. zlokalizowany będzie w strefie gastronomicznej na parterze.

 

Restauracja pod złotymi łukami to ulubione miejsce wielu Polaków, zarówno dzieci jak i dorosłych. Każdy lokal pod szyldem McDonald’s oferuje bogaty wybór burgerów, McWrapów, frytek, sałatek, oferty McCafe® i deserów. Produkty w menu dostępne są w ofercie stałej, jak i sezonowej.

 

Ze względu na dogodną lokalizację Atrium Biała (zaledwie 2 km od ścisłego centrum miasta), nowa restauracja doskonale wpisuje się w potrzeby konsumpcyjne mieszkańców oraz osób regularnie odwiedzających okolice galerii. Nowo otwarty McDonald’s będzie jednym z największych najemców strefy gastronomicznej, którą aktualnie współtworzą takie restauracje i kawiarnie jak KFC, Subway, New York Hot Dog, Schöller, Cukiernia Sowa czy lodziarnia Lodostany. Lokal czynny będzie siedem dni w tygodniu, od poniedziałku do soboty w godzinach 8.30-21.30, w niedziele w godzinach 9.30-20.30.

 

McDonald’s to jedna z największych na świecie sieć restauracji szybkiej obsługi, istniejąca na rynku od ponad 80 lat. W Polsce McDonald’s na rynku jest już 31 lat, a obecnie w naszym kraju funkcjonuje ponad 530 lokali sieci. McDonald’s w Atrium Biała będzie kolejną, siódmą już restauracją tej popularnej sieci w Białymstoku.

 

Ogromnie cieszymy się z faktu, że w naszym regionie przybędzie nowa restauracja i że możemy dzięki temu wspierać lokalne społeczności. Konsekwentnie staramy się uatrakcyjniać naszą ofertę usługowo-handlową tworząc dla klientów miejsce, zaspokajające możliwie największą liczbę ich potrzeb. Liczymy na to, że nowy lokal w Atrium Biała stanie się jednym z najczęściej odwiedzanych punktów gastronomicznych i popularnym miejscem spotkań białostoczan mówi Justyna Doroszkiewicz, dyrektor Atrium Biała.

 

Więcej informacji na stronie https://atrium-biala.pl oraz na profilu FB: https://www.facebook.com/AtriumBiala.

 

 

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Zakupy Świętujemy Dzień Kobiet w ETC Swarzędz! Biuro prasowe
2024-03-04 | 13:40

Świętujemy Dzień Kobiet w ETC Swarzędz!

8 marca to wyjątkowa okazja do celebrowania siły, determinacji, mądrości i piękna kobiet. W tym roku centrum handlowe ETC przygotowuje niespodziankę dla wszystkich swoich klientek i
Zakupy Poczuj moc smaku z Orbit® Refreshers!
2024-03-01 | 01:00

Poczuj moc smaku z Orbit® Refreshers!

Na sklepowych półkach pojawiła się właśnie nowość kultowej marki bezcukrowych gum do żucia. Orbit® Refreshers mają formę „miękkich kosteczek” oraz intensywny,
Zakupy Wymianka dziecięcych ubrań w Porcie Łódź
2024-02-29 | 15:50

Wymianka dziecięcych ubrań w Porcie Łódź

Wielkimi krokami zbliża się wiosna, a zatem jest to idealny czas na przegląd i uzupełnienie wiosenno-letniej garderoby naszych pociech. Dlatego też Port Łódź zaprasza w najbliższą

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Podróże

Farmacja

Polska odstaje od innych państw UE w leczeniu raka prostaty. Od kwietnia br. z programu lekowego mogą wypaść kolejne nowoczesne terapie [DEPESZA]

W Polsce każdego roku rak prostaty diagnozowany jest u 18 tys. mężczyzn. Średnio 25 proc. z nich w momencie rozpoznania ma już przerzuty, a nowotwór jest w stadium zaawansowanym. Tacy pacjenci nie kwalifikują się do leczenia chirurgicznego. Jedyną opcją są dla nich nowoczesne leki, dzięki którym rak może się zamienić w chorobę przewlekłą, a nie śmiertelną. W Polsce dostęp do takich terapii w ostatnich dwóch–trzech latach znacznie się poprawił, ale organizacje pacjenckie obawiają się, że od kwietnia br. z programu lekowego mogą wypaść dwa nowoczesne leki, co ograniczy im możliwości leczenia. Podkreślają też, że w naszym kraju konieczne jest ułatwienie dostępu do badań i wizyt u urologa, aby móc diagnozować raka prostaty na jak najwcześniejszym etapie.

Zdrowie

Naukowcy zbadali korzyści dla organizmu z postu przerywanego. Wyniki mogą posłużyć stworzeniu nowych strategii walki z otyłością

Obniżenie ciśnienia krwi i tętna, lepszy poziom cukru, poprawa synchronizacji z rytmem dobowym – między innymi na takie korzyści płynące ze stosowania postu przerywanego zwrócili uwagę naukowcy z Holandii i Danii. Jak przekonują, ludzie są ewolucyjnie dobrze przystosowani do strategii niejedzenia przez kilkanaście godzin dobowo czy kilka dni w tygodniu. Podczas gdy do organizmu nie są dostarczane składniki pokarmu, w wątrobie wytwarzane jest alternatywne dla węglowodanów paliwo, którym zasilany jest mózg. Osoby stosujące głodówkę często mówią, że odczuwają korzystne efekty w pracy umysłu. Zdarza się też, że doświadczają stanów euforycznych.