Pączek za zakupy w Galerii Zaspa
Aleksandra Kaczorowska
Beyond Public Relations
ul. Franciszka Klimczaka 1
02-797 Warszawa
a.kaczorowska|bepr.pl| |a.kaczorowska|bepr.pl
504 907 388
www.bepr.pl
Najsmaczniejszy dzień w roku lada chwila. Już w najbliższy czwartek pączki stracą kalorie i będzie można je jeść bez wyrzutów sumienia. Między innymi dlatego Galeria Zaspa z okazji Tłustego Czwartku przygotowała dla swoich klientów słodką niespodziankę. Tego dnia za dokonane zakupy w galerii będzie można otrzymać tego pysznego łakocia.
24 lutego każdy, choćby przez wzgląd na tradycję, powinien zjeść przynajmniej jednego pączka. Przesąd głosi bowiem, że liczba pączków zjedzonych w Tłusty Czwartek decyduje o tym, czy rok będzie szczęśliwy. Warto więc sięgnąć nawet po więcej smakołyków – tym bardziej, że w najbliższy czwartek w Galerii Zaspa będzie można otrzymać je w gratisie. Każdy, kto tego dnia przyjdzie do galerii na zakupy i okaże paragon na minimum 30 złotych otrzyma pyszny upominek – delikatnego, słodkiego i pełnego nadzienia pączka.
Uwaga! Akcja trwa do wyczerpania zapasów.
Galeria Zaspa przypomina także o możliwości zakupu pączków i faworków w dostępnych na miejscu punktach: Cukierni Sowa, Piekarni-Cukierni Raszczyk, Piekarni Szydłowski czy supermarkecie Intermarche.
Walentynki w Polsce – święto miłości, prezentów i… self-love
Studniówki z małpkami w parze? Młodzi Polacy mówią o alkoholu na studniówkach
Sianko, jemioła i inne świąteczne produkty dostępne "na jush"
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Media
Adam Kszczot: Radek Majdan to człowiek niezwykle mądry życiowo. Cieszę się też, że mogłem od ludzkiej strony poznać Kubę Rzeźniczaka
Biegacz zaznacza, że udział w formacie „Mistrzowskie pojedynki. Eternal Glory” poszerzył jego horyzonty i dał mu nowe spojrzenie na ludzi i ich historie. Adam Kszczot podkreśla, że każdy uczestnik wniósł do programu coś unikalnego. Ich sylwetki i życiowe doświadczenia mogą więc być dla widzów przykładem i inspiracją. On sam jest pod dużym wrażeniem Radosława Majdana i Jakuba Rzeźniczaka.
Konsument
Młodzież w Polsce sięga po alkohol rzadziej niż 20 lat temu. Obniża się zwłaszcza spożycie piwa
Alkohol staje się coraz mniej popularny wśród młodzieży, przede wszystkim w grupie wiekowej 15–16 lat, ale pozytywne zmiany widoczne są również w grupie 17- i 18-latków – wynika z badania ESPAD z 2024 roku przedstawionego niedawno podczas konferencji w Sejmie. Mniej nastolatków niż 20 lat temu przyznaje się do zakupu alkoholu i tych, którzy oceniają, że jest on łatwy do zdobycia. Wciąż jednak na wysokim poziomie utrzymuje się odsetek młodzieży, która pije w sposób ryzykowny. Ministerstwo Zdrowia zapowiada działania ograniczające sprzedaż alkoholu.
IT i technologie
Sztuczna inteligencja dużym wsparciem w diagnostyce. Może być szczególnie cenna w chorobach rzadkich
Już nie tylko usprawnianie analizy badań obrazowych, ale i na przykład typowanie celów terapeutycznych w chorobach rzadkich to pola, na których w medycynie sprawdza się sztuczna inteligencja. Różne technologie zasilane SI wykorzystuje prawie 80 proc. podmiotów leczniczych, a inwestycja w nie zwraca się średnio w ciągu 14 miesięcy. Wraz z pokoleniową wymianą kadr widać też coraz większe otwieranie się lekarzy na korzystanie z narzędzi sztucznej inteligencji.