Komunikaty PR

Spokój i bezpieczeństwo. W Galerii Klif rusza Food Court i usługi beauty

2020-05-23  |  07:00
Biuro prasowe
Kontakt
Alina Geniusz-Siuchnińska
Inntu

ul. Uphagena 27
80-237 Gdańsk
alina.geniusz|inntu.pl| |alina.geniusz|inntu.pl
531 150 022
www.inntu.pl
Do pobrania Klif ( 0.18 MB )

W Galerii Klif można znów korzystać z oferty gastronomicznej Food Courtu na miejscu, a także z usług fryzjerskich. To, co klienci cenili sobie najbardziej, wróciło! Jest przytulnie, spokojnie, relaksująco i, co najważniejsze, całkowicie bezpiecznie.   

W poniedzialek 4 maja Galeria Klif otworzyła sklepy z odzieżą, obuwiem i wyposażeniem wnętrz, które, obok czynnych przez cały czas apteki, drogerii, sklepu spożywczego, zoologicznego i piekarni, z pewnością skłoniły już wiele osób do odwiedzin zakupowych. Od 18 maja powodów do odwiedzin jest już więcej.  Zakupy można znów łączyć z przyjemnością degustacji lodów, ciast i owocowych soków i koktajli w tak lubianych lokalach jak Grycan, Na Zdrowie! Fresh! czy Nice Ice. Otwarte są także lokale: Como Ristorante , Silver Dragon oraz House of Protein.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Galeria Klif kompleksowo wdrożyła zalecenia Głównego Inspektora Sanitarnego i dokłada wszelkich starań, by klienci czuli się komfortowo i jednocześnie mieli poczucie całkowitego bezpieczeństwa. Sprzedawcy i obsługa czuwają, by klienci zachowywali bezpieczną odległość 2 metrów podczas oczekiwania na swoją kolej. Pomagają w tym estetyczne okrągłe naklejki i stojące pionowe znaki.

- Mamy nadzieję, że nasi klienci na nowo odkryją urok spędzania czasu w progach galerii Klif, zwłaszcza, że powodów do odwiedzin przybywa. Naszym atutem pozostaje kameralna atmosfera i wysoki poziom usług, a także już dostępna szeroka oferta handlowa, tak bardzo ceniona przez klientów  – mówi Mariola Rogóż, dyrektor Galerii Klif w Gdyni.

Galeria Klif jest otwarta od poniedziałku do soboty w godzinach od 9.00 do 21.00, a w niedziele handlowe od 10.00 do 20.00.

 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Zakupy Ręcznie robione Karmelki nadziewane – pyszny smak tradycji Biuro prasowe
2020-06-02 | 13:00

Ręcznie robione Karmelki nadziewane – pyszny smak tradycji

Każdy z nas lubi wracać myślami do młodzieńczych lat. Wspomnienie radosnych chwil przywołują zdjęcia, ludzie, miejsca, a także smaki – szczególnie, gdy mowa o słodkościach!
Zakupy Wrocław Fashion Outlet: Fashion Club Days z dodatkowymi rabatami
2020-06-02 | 08:00

Wrocław Fashion Outlet: Fashion Club Days z dodatkowymi rabatami

– Czy zakupy na początku czerwca mogą być tańsze? Postanowiliśmy, że jeszcze przed sezonem wyprzedażowym pozytywnie zaskoczymy miłośników oszczędzania. Dlatego dla
Zakupy Spożywcze mistyfikacje- czyli najczęściej fałszowane produkty żywnościowe
2020-06-01 | 15:00

Spożywcze mistyfikacje- czyli najczęściej fałszowane produkty żywnościowe

Aż 70% naszych decyzji zakupowych zapada przed półką, a opakowanie produktu i pośpiech w dużym stopniu się do tego przyczyniają. Efekt? Zwracamy mniejszą uwagę na to, co bierzemy

Więcej ważnych informacji

Gwiazdy

Tomasz Jacyków: Po koronawirusie przyjdzie kolejna groźna choroba. Nasza planeta zmaga się ze szkodliwą działalnością ludzką i reaguje w taki sposób

Pomimo rozprzestrzeniającej się pandemii koronawirusa oraz pogłębiającego się kryzysu stylista stara się zachować spokój. Tłumaczy, że strach paraliżuje działanie i zaburza racjonalny ogląd sytuacji. Trzeba więc z nim walczyć. Tomasz Jacyków podkreśla również, że pandemia wpłynie na wiele aspektów ludzkiego życia. Trudno obecnie przewidzieć wszystkie jej skutki, należy więc uzbroić się w cierpliwość i przygotować na to, że świat nie będzie już taki jak dotychczas.

 
 

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Jak korzystać z materiałów Newserii?

Ważne informacje dla dziennikarzy i mediów

Wszystkie materiały publikowane w serwisach agencji informacyjnej Newseria przeznaczone są do bezpłatnej dystrybucji poprzez serwisy internetowe, stacje radiowe i telewizje, wydawców prasy oraz aplikacje pełniące funkcję agregatorów newsów. 

Szczegóły dotyczące warunków współpracy znajdują się tutaj.

Serwis specjalny

Siłownie i kluby fitness szykują się na przyjęcie klientów od 6 czerwca. Z ich usług tuż po otwarciu chce skorzystać 9,5 mln Polaków

W trakcie lockdownu 43 proc. Polaków ograniczyło swoją aktywność fizyczną, głównie ze względu na zamknięcie obiektów sportowych. Prawie 40 proc. nie podjęło żadnej aktywności w ciągu ostatnich 30 dni – wynika z badania MultiSport Index Pandemia. Optymistyczne jest jednak to, że 85 proc. Polaków, czyli ok. 27 mln osób, zamierza ćwiczyć częściej po zakończeniu pandemii, a aż 9,5 mln planuje skorzystać z obiektów sportowo-rekreacyjnych tuż po ich ponownym otwarciu. Siłownie, baseny i kluby fitness przygotowują się już do przyjęcia klientów w nowym reżimie sanitarnym, co nastąpi od 6 czerwca.

 

Uroda

Stres związany z pandemią koronawirusa może powodować łysienie. W ostatnim czasie do trychologów zgłasza się coraz więcej osób z tym problemem

Jedną z częstych przyczyn wypadania włosów jest permanentny stres. Lęk i życie w napięciu negatywnie wpływają na kondycję całego organizmu, a co za tym idzie – osłabiają włosy i powodują liczne problemy skóry głowy. Włosy są bowiem barometrem odzwierciedlającym ogólny stan zdrowia psychicznego i fizycznego. Czynnikiem, który napędza stres, jest pandemia koronawirusa, która spowodowała, że wielu osobom od kilku tygodni stale towarzyszą stres i niepewność. W ostatnich dniach do gabinetów trychologów zgłasza się coraz więcej osób z problemem utraty włosów.