Komunikaty PR

Świat Książki otwiera księgarnię w Atrium Płock

2022-06-15  |  14:04
Biuro prasowe

W sobotę 18 czerwca w Atrium Płock otwiera się Świat Książki. To druga księgarnia w Płocku, należąca do jednej z największych sieci księgarń w Polsce. Lokal Księgarnie Świat Książki usytuowany jest pomiędzy salonem Essilor Optyk i kolekturą Lotto/ Salon Gier. Jego atutem jest duża, zajmująca 96 m kw. powierzchnia, na której klienci mają do dyspozycji ogromny wybór książek, gier i artykułów plastycznych.

 

Przestronne wnętrza z wydzielonymi strefami, przyjazna ekspozycja książek, a także szeroki wybór artykułów papierniczych, gier planszowych, puzzli oraz zabawek to największe atuty nowego najemcy Atrium Płock. W  salonie klienci znajdą szeroki przekrój pozycji wydawniczych – począwszy od nowości, bestsellerów książkowych i klasyki przez literaturę popularną po książki dla dzieci. Na miejscu można również bezpłatnie odebrać zamówienia złożone w sklepie internetowym swiatksiazki.pl.

 

Z okazji otwarcia Księgarni Świat Książki, w sobotę dla płocczan zaplanowano promocję – kupujący otrzyma 25% zniżki przy zakupie książki.

 

Otwarcie Świata Książki uzupełnia naszą dotychczasową ofertę. Mamy nadzieję, że bogaty asortyment księgarni przypadnie do gustu miłośnikom książek i stanie się ulubionym miejscem odwiedzin na czytelniczej mapie Płocka mówi Magdalena Chęcielewska, dyrektor Atrium Płock.

 

Księgarnie Świata Książki to sieć ponad 120 salonów na terenie całej Polski. Klienci mogą korzystać w nich ze stałych akcji promocyjnych: „druga książka -50%”, która obejmuje nowości i zmienia się raz w miesiącu, oraz „CZYTAM najTANIEJ”, w której ceny książek obniżane są przynajmniej o 40%, a tytuły aktualizowane są co  dwa tygodnie.

 

Sieć wspiera duże rodziny – w księgarniach akceptowana jest Karta Dużej Rodziny, a jej posiadacze mają możliwość skorzystania ze specjalnych rabatów.  

 

Więcej informacji na temat wydarzeń oraz aktualnej oferty w galerii można znaleźć na stronie Atrium Płock www.atriumplock.pl.

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Zakupy Walentynki w Polsce – święto miłości, prezentów i… self-love Biuro prasowe
2025-01-24 | 06:00

Walentynki w Polsce – święto miłości, prezentów i… self-love

Walentynki pojawiły się w Polsce stosunkowo niedawno, bo dopiero w latach 90. XX wieku i początkowo budziły mieszane emocje. Dla jednych były symbolem komercjalizacji uczuć
Zakupy Konumpcja alkoholu
2025-01-23 | 07:00

Studniówki z małpkami w parze? Młodzi Polacy mówią o alkoholu na studniówkach

Spożywanie alkoholu podczas studniówek to problem, z którym mierzymy się od lat i nie możemy się skutecznie uporać. W balach maturalnych biorą udział osoby,
Zakupy Sianko, jemioła i inne świąteczne produkty dostępne na jush
2024-12-24 | 10:00

Sianko, jemioła i inne świąteczne produkty dostępne "na jush"

Nie tylko błyszcząca choinka czy zapach pierników tworzą magię świąt. Warto pamiętać również o drobnych detalach, takich jak jemioła, wigilijne sianko czy starannie

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Media

Konsument

Młodzież w Polsce sięga po alkohol rzadziej niż 20 lat temu. Obniża się zwłaszcza spożycie piwa

Alkohol staje się coraz mniej popularny wśród młodzieży, przede wszystkim w grupie wiekowej 15–16 lat, ale pozytywne zmiany widoczne są również w grupie 17- i 18-latków – wynika z badania ESPAD z 2024 roku przedstawionego niedawno podczas konferencji w Sejmie. Mniej nastolatków niż 20 lat temu przyznaje się do zakupu alkoholu i tych, którzy oceniają, że jest on łatwy do zdobycia. Wciąż jednak na wysokim poziomie utrzymuje się odsetek młodzieży, która pije w sposób ryzykowny. Ministerstwo Zdrowia zapowiada działania ograniczające sprzedaż alkoholu.

IT i technologie

Sztuczna inteligencja dużym wsparciem w diagnostyce. Może być szczególnie cenna w chorobach rzadkich

Już nie tylko usprawnianie analizy badań obrazowych, ale i na przykład typowanie celów terapeutycznych w chorobach rzadkich to pola, na których w medycynie sprawdza się sztuczna inteligencja. Różne technologie zasilane SI wykorzystuje prawie 80 proc. podmiotów leczniczych, a inwestycja w nie zwraca się średnio w ciągu 14 miesięcy. Wraz z pokoleniową wymianą kadr widać też coraz większe otwieranie się lekarzy na korzystanie z narzędzi sztucznej inteligencji.