Targi Mieszkaniowe „Mieszkaj w dobrym stylu” w Atrium Copernicus
Rynek nieruchomości w ostatnim czasie przeżywa prawdziwą rewolucję. Rozważając zakup mieszkania czy działki warto porównać oferty konkurujących ze sobą deweloperów oraz przyjrzeć się ogłoszeniom z rynku wtórnego. W podjęciu decyzji może okazać się pomocna wizyta podczas Targów Nieruchomości, które odbędą się w dniach 25 i 26 listopada w Atrium Copernicus.
Wybór odpowiedniego i spełniającego marzenia mieszkania to nie lada wyzwanie. Targi Mieszkaniowe dla osób planujących zakup mieszkania lub domu oraz szukających inspiracji do aranżacji wnętrz to idealna okazja, aby w jednym miejscu i czasie zapoznać się z ofertą kujawsko-pomorskich deweloperów i firm. Już w najbliższy piątek i sobotę w Atrium Copernicus wśród wystawców pojawi się wielu znanych na rynku deweloperów jak: Lem-bud, Pres - grupa deweloperska oraz Fasterm. Klienci będą mogli także zapoznać się z najnowszymi trendami w urządzaniu domu i mieszkania. Wśród firm zajmujących się aranżacją wnętrz swój udział zapowiedziały: Castorama, Studio Wnętrz WOWSTEP, Koniczynka czy salon meblowy Baxpol.
Targi Mieszkaniowe „Mieszkaj w dobrym stylu” organizowane przez Atrium Copernicus to także szansa na zasięgnięcie profesjonalnej opinii. W ich trakcie eksperci i specjaliści będą udzielać informacji związanych z zakupem wymarzonej nieruchomości, zarówno w aspektach prawnych jak i finansowych, służyć poradą m.in. w kwestiach prac remontowo-wykończeniowych i projektowaniu wnętrz. Goście będą mogli porównać najlepsze oferty oraz skorzystać z profesjonalnego doradztwa, co z pewnością ułatwi im podjęcie tej ważnej, życiowej decyzji.
– Poszukiwania wymarzonego mieszkania mogą być czasochłonne. Porównywanie wielu ofert, sprawdzanie lokalizacji i udogodnień w okolicy, może być wyczerpujące. Z pomocą przychodzą takie wydarzenia, gdzie w jednym miejscu można porozmawiać z deweloperami czy dekoratorami wnętrz. W Atrium Copernicus jest to już kolejna edycja targów. Poprzednie spotkania cieszyły się ogromnym zainteresowaniem i mamy nadzieję, że i tym razem wydarzenie okaże się pomocne dla mieszkańców Torunia i okolic - mówi Ewa Machowska, dyrektor centrum handlowego Atrium Copernicus.
Targi odbędą się na Rotundzie Głównej Atrium Copernicus. W piątek 25 listopada wydarzenie będzie odbywać się w godzinach 12.00-19.00, natomiast w sobotę między 10.00 a 17. 00.
Więcej informacji nt. planowanych wydarzeń znajduje się na stronie: https://atrium-copernicus.pl/.
Walentynki w Polsce – święto miłości, prezentów i… self-love
Studniówki z małpkami w parze? Młodzi Polacy mówią o alkoholu na studniówkach
Sianko, jemioła i inne świąteczne produkty dostępne "na jush"
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Media
Adam Kszczot: Radek Majdan to człowiek niezwykle mądry życiowo. Cieszę się też, że mogłem od ludzkiej strony poznać Kubę Rzeźniczaka
Biegacz zaznacza, że udział w formacie „Mistrzowskie pojedynki. Eternal Glory” poszerzył jego horyzonty i dał mu nowe spojrzenie na ludzi i ich historie. Adam Kszczot podkreśla, że każdy uczestnik wniósł do programu coś unikalnego. Ich sylwetki i życiowe doświadczenia mogą więc być dla widzów przykładem i inspiracją. On sam jest pod dużym wrażeniem Radosława Majdana i Jakuba Rzeźniczaka.
Konsument
Młodzież w Polsce sięga po alkohol rzadziej niż 20 lat temu. Obniża się zwłaszcza spożycie piwa
Alkohol staje się coraz mniej popularny wśród młodzieży, przede wszystkim w grupie wiekowej 15–16 lat, ale pozytywne zmiany widoczne są również w grupie 17- i 18-latków – wynika z badania ESPAD z 2024 roku przedstawionego niedawno podczas konferencji w Sejmie. Mniej nastolatków niż 20 lat temu przyznaje się do zakupu alkoholu i tych, którzy oceniają, że jest on łatwy do zdobycia. Wciąż jednak na wysokim poziomie utrzymuje się odsetek młodzieży, która pije w sposób ryzykowny. Ministerstwo Zdrowia zapowiada działania ograniczające sprzedaż alkoholu.
IT i technologie
Sztuczna inteligencja dużym wsparciem w diagnostyce. Może być szczególnie cenna w chorobach rzadkich
Już nie tylko usprawnianie analizy badań obrazowych, ale i na przykład typowanie celów terapeutycznych w chorobach rzadkich to pola, na których w medycynie sprawdza się sztuczna inteligencja. Różne technologie zasilane SI wykorzystuje prawie 80 proc. podmiotów leczniczych, a inwestycja w nie zwraca się średnio w ciągu 14 miesięcy. Wraz z pokoleniową wymianą kadr widać też coraz większe otwieranie się lekarzy na korzystanie z narzędzi sztucznej inteligencji.