W Atrium Biała #maszokazje na zniżkę każdego dnia!
Atrium Biała stawia na wygodę klientów i oferuje stały dostęp do informacji ułatwiających im zapolowanie na promocję. #maszokazje to program, dzięki któremu kupujący zyskują bieżący wgląd do oferty handlowej, dostosowanej do ich potrzeb. Z programu kuponowego białostoczanie mogą korzystać już od 4 kwietnia.
Atrium Biała to nowoczesne centrum handlowo-usługowe, położone w bliskiej odległości od ścisłego centrum miasta i skupiające 100 sklepów oraz usług pod jednym dachem. Dużym ułatwieniem dla klientów w dotarciu do oferty ulubionych marek, jest klub kuponowy #maszokazje – proponujący im wiele okazji w jednym miejscu i każdego dnia. Korzyściami oferowanymi przez niego kupujący mogą cieszyć się od początku kwietnia.
Dzięki #maszokazje użytkownicy zyskują dostęp do unikalnych ofert i okazji zakupowych, dostępnych wyłącznie w sklepach Atrium Biała. Jego członkowie na bieżąco otrzymują informacje o rabatach oraz akcjach specjalnych, a także możliwość skorzystania z promocji i zniżek sezonowych wraz z okresem ich obowiązywania. Jako pierwsi otrzymują powiadomienie o wydarzeniach czy nawet zmienionych godzinach funkcjonowania galerii.
Do programu może dołączyć każda osoba w dowolnej chwili. Aby przystąpić do niego wystarczy wejść na stronę https://atrium-biala.pl/maszokazje/, wypełnić formularz i utworzyć hasło umożliwiające dostęp do stałej oferty. Dla osób zapisujących się do projektu przygotowano ofertę specjalną w postaci szeregu zniżek i ofert specjalnych.
- #maszokazje to wygodne rozwiązanie dla osób planujących zakupy w Atrium Biała, skoncentrowane na ich potrzebach zakupowych i oczekiwaniach. Dlatego zachęcamy do przyłączenia się do klubu. Dzięki niemu klienci mogą korzystać z unikatowych ofert specjalnych, obowiązujących w sklepach galerii, a także być na bieżąco z interesującymi nowinkami. #maszokazje zapewnia im stały dostęp do najnowszych promocji oraz akcji kuponowych organizowanych przez najemców- mówi Justyna Doroszkiewicz, dyrektor Atrium Biała.
Więcej informacji na temat programu #maszokazje oraz jego regulamin znajduje się na stronie https://atrium-biala.pl/maszokazje/.
Walentynki w Polsce – święto miłości, prezentów i… self-love
Studniówki z małpkami w parze? Młodzi Polacy mówią o alkoholu na studniówkach
Sianko, jemioła i inne świąteczne produkty dostępne "na jush"
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Media
Adam Kszczot: Radek Majdan to człowiek niezwykle mądry życiowo. Cieszę się też, że mogłem od ludzkiej strony poznać Kubę Rzeźniczaka
Biegacz zaznacza, że udział w formacie „Mistrzowskie pojedynki. Eternal Glory” poszerzył jego horyzonty i dał mu nowe spojrzenie na ludzi i ich historie. Adam Kszczot podkreśla, że każdy uczestnik wniósł do programu coś unikalnego. Ich sylwetki i życiowe doświadczenia mogą więc być dla widzów przykładem i inspiracją. On sam jest pod dużym wrażeniem Radosława Majdana i Jakuba Rzeźniczaka.
Konsument
Młodzież w Polsce sięga po alkohol rzadziej niż 20 lat temu. Obniża się zwłaszcza spożycie piwa
Alkohol staje się coraz mniej popularny wśród młodzieży, przede wszystkim w grupie wiekowej 15–16 lat, ale pozytywne zmiany widoczne są również w grupie 17- i 18-latków – wynika z badania ESPAD z 2024 roku przedstawionego niedawno podczas konferencji w Sejmie. Mniej nastolatków niż 20 lat temu przyznaje się do zakupu alkoholu i tych, którzy oceniają, że jest on łatwy do zdobycia. Wciąż jednak na wysokim poziomie utrzymuje się odsetek młodzieży, która pije w sposób ryzykowny. Ministerstwo Zdrowia zapowiada działania ograniczające sprzedaż alkoholu.
IT i technologie
Sztuczna inteligencja dużym wsparciem w diagnostyce. Może być szczególnie cenna w chorobach rzadkich
Już nie tylko usprawnianie analizy badań obrazowych, ale i na przykład typowanie celów terapeutycznych w chorobach rzadkich to pola, na których w medycynie sprawdza się sztuczna inteligencja. Różne technologie zasilane SI wykorzystuje prawie 80 proc. podmiotów leczniczych, a inwestycja w nie zwraca się średnio w ciągu 14 miesięcy. Wraz z pokoleniową wymianą kadr widać też coraz większe otwieranie się lekarzy na korzystanie z narzędzi sztucznej inteligencji.