Komunikaty PR

W Galerii Dominikańskiej #maszokazje na zniżkę każdego dnia!

2021-06-11  |  13:08
Biuro prasowe

Galeria Dominikańska stawia na wygodę klientów i oferuje stały dostęp do informacji ułatwiających im zapolowanie na promocję. #maszokazje to program, dzięki któremu kupujący zyskują bieżący wgląd do oferty handlowej, która została dostosowana do ich potrzeb. Z programu kuponowego wrocławianie mogą korzystać już od 11 czerwca.

Galeria Dominikańska to wyjątkowe wrocławskie centrum skupiające 100 sklepów i usług pod jednym dachem. Dużym ułatwieniem dla klientów w dotarciu do oferty ulubionych marek, jest program kuponowy #maszokazje – oferujący im wiele okazji w jednym miejscu i każdego dnia.

Dzięki #maszokazje użytkownicy zyskują dostęp do unikalnych ofert i okazji zakupowych, dostępnych wyłącznie w sklepach Galerii Dominikańskiej. Jego członkowie jako pierwsi otrzymują informacje o rabatach oraz akcjach specjalnych, a także możliwość skorzystania z promocji i zniżek sezonowych. Przygotowane zostały także konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Do korzystania z programu #maszokazje Galeria Dominikańska zachęca także obecnych posiadaczy karty Lunchtime, która do tej pory upoważniała ich do korzystania ze specjalnych zniżek w strefie restauracyjnej galerii. System Lunchtime pozostaje aktywny jednie do 30 czerwca, a już od 11 czerwca zastąpi go nowy program kuponowy. Dotychczasowi członkowie Lunchtime otrzymają informację o możliwości dołączenia do #maszokazje; mogą to zrobić poprzez utworzenie konta na stronie https://galeria-dominikanska.pl/maszokazje lub korzystając z linka, który otrzymali mailowo.

Do programu może dołączyć każda osoba w dowolnej chwili. Aby przystąpić do niego wystarczy wejść na podaną powyżej stronę, wypełnić formularz i utworzyć hasło umożliwiające dostęp do stałej oferty.

W związku z uruchomieniem projektu, w dniach 11-27 czerwca, Galeria Dominikańska zaplanowała akcję, podczas której hostessy będą udzielały informacji o programie #maszokazje oraz o możliwościach zapisania się do niego. Dla nowych osób dołączających do projektu, przygotowano ekologiczne upominki – zestaw trzech glinianych doniczek z sadzonkami ziół (mięta, pietruszka, bazylia) lub bambusowy składany kubek, przydatny podczas podróży i wakacyjnych wycieczek. Ilość nagród jest ograniczona.

 

Dodatkowo, każda osoba, która w tych dniach wykorzysta dowolny kupon w programie, zgłosi się z paragonem zakupu do infopunktu i po zarejestrowaniu go, będzie mogła odebrać nagrodę – kartę prezentową o wartości 30 zł.

- Galeria Dominikańska stale dostosowuje się do potrzeb wrocławian i ich stylu życia. Dzisiaj jest to miejsce nieustannie poszukujące rozwiązań, które pozwalają uatrakcyjnić obecną ofertę i zainteresować nią klientów. Jednym właśnie z takich projektów jest #maszokazje - pogram skoncentrowany na ich potrzebach zakupowych i oczekiwaniach. #maszokazje zapewnia im stały dostęp do najnowszych promocji oraz akcji kuponowych organizowanych przez najemców - mówi Ewa Hiller, dyrektor Galerii Dominikańskiej.

Więcej informacji na temat programu #maszokazje oraz jego regulamin znajduje się na stronie: https://galeria-dominikanska.pl/maszokazje.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Zakupy Królewskie Mleczko Malinowe - czyli bujanie w malinowych obłokach Biuro prasowe
2021-07-27 | 12:50

Królewskie Mleczko Malinowe - czyli bujanie w malinowych obłokach

Królewskie Mleczko z Wawelu poleca się na lato - i nie tylko! Puszyste okrągłe pianki, oblane wyśmienitą czekoladą Wawel teraz dostępne są w limitowanej edycji o smaku malinowym!
Zakupy Świadome i przemyślane zakupy spożywcze
2021-07-26 | 14:00

Świadome i przemyślane zakupy spożywcze

Świadome i przemyślane zakupy spożywcze oraz porządek w lodówce znacząco redukują marnowanie żywności w domu   Według Food Report 2021 „Eating in 2030” oraz
Zakupy ToTuart zadebiutował na warszawskich Bielanach!
2021-07-26 | 10:15

ToTuart zadebiutował na warszawskich Bielanach!

Galeria Młociny, czyli najnowocześniejszy obiekt handlowy w Warszawie znany z licznych, nieszablonowych inicjatyw przygotowanych z myślą o odwiedzających ponownie urozmaica bogatą już

Więcej ważnych informacji

Złote Spinacze 2021

Media

Mateusz Gessler: Uwielbiam pracę w telewizji i chciałbym być z nią związany jak najdłużej. Nie muszę jednak z nikim rywalizować, bo mam swój zawód i własny biznes

Znany restaurator bardzo ceni sobie to, że ktoś kiedyś dostrzegł w nim potencjał i zaprosił go do udziału w programie „MasterChef Junior”. Telewizja go bardzo wciągnęła i na planie produkcji, z którymi jest związany, daje z siebie wszystko. Podkreśla też, że przed kamerą stara się być sobą i nie próbuje się przypodobać widzom dzięki tanim sztuczkom. Za pośrednictwem mediów dzieli się z innymi swoją pasją, jaką jest gotowanie, i zachęca wszystkich do tego, by spróbowali swoich sił w kuchni.

Moda

Dorota Goldpoint: Polscy politycy coraz częściej przywiązują wagę do sposobu ubierania. Generalnie lepiej wyglądają mężczyźni niż kobiety

Zdaniem projektantki politycy coraz bardziej dbają o swój wizerunek i coraz lepiej się ubierają. Zgodnie z zasadami podstawą ich stylizacji powinien być dobrze skrojony garnitur w stonowanych kolorach, do tego odpowiednie dodatki: krawat, buty, poszetka i pasek. I choć ekstrawagancja nie jest w tym przypadku pożądana, to można wypracować własny styl, np. poprzez dodanie charakterystycznego akcentu. Projektantka zauważa, że wśród polityków zdecydowanie lepiej ubrani są mężczyźni niż kobiety.

Farmacja

Na migrenę cierpi nawet 3 mln Polaków. W Polsce żadna z dostępnych nowoczesnych metod leczenia migreny przewlekłej nie jest refundowana

Migrena często bywa mylona ze zwykłym bólem głowy, tymczasem ta choroba neurologiczna w praktyce może wyłączyć chorego z normalnego życia, a w Polsce na jej różne odmiany cierpi nawet 3 mln osób. – Sytuacja chorych na migrenę w Polsce jest bardzo trudna, ponieważ od wielu lat – odkąd w ogóle są dostępne jakiekolwiek leki dedykowane temu rodzajowi bólu – nigdy nie były refundowane – mówi prof. Jarosław Sławek, prezes zarządu Polskiego Towarzystwa Neurologicznego. Z okazji przypadającego 22 lipca Światowego Dnia Mózgu lekarze apelują, aby Ministerstwo Zdrowia – biorąc pod uwagę koszty zwolnień lekarskich i absencji w pracy – włączyło do refundacji nowoczesne leki na przewlekłą migrenę. Pomogłoby to zaoszczędzić w budżecie nawet 8 mld zł rocznie.

Problemy społeczne

Coraz więcej dzieci cierpi na dolegliwości bólowe charakterystyczne dla dorosłych. Pandemia spotęgowała ich problemy z postawą i wagą ciała

Zamknięcie na wiele miesięcy szkół, hal sportowych czy basenów spowodowało znaczący spadek aktywności fizycznej wśród dzieci. Już badanie z września ub.r. wskazało, że zmniejszyła się ona średnio o 33 proc. WHO zaleca, żeby dzieci i młodzież wykonywały codziennie 60 minut aktywności fizycznej o umiarkowanej lub wysokiej intensywności. Brak ruchu zwiększa nie tylko ryzyko otyłości, lecz także wad postawy. – Dużo dzieci zaczyna borykać się z dolegliwościami bólowymi, które najczęściej dotykały osób dorosłych – ocenia Piotr Ostrowski, trener personalny.