W Krakowie rozdają prezenty świąteczne. Każdy może się załapać!
Tomasz Pietrzak
Guarana Public Relations
ul. Żelazna 2
40-851 Katowice
tomasz.pietrzak|guaranapr.pl| |tomasz.pietrzak|guaranapr.pl
509106256
www.guaranapr.pl
Nowe Czyżyny mają do rozdania aż 300 upominków, które idealnie sprawdzą się jako gwiazdkowy upominek. Aby je otrzymać, trzeba jednak spełnić kilka warunków – szczegóły poniżej.
Co roku zakup prezentów świątecznych stanowi spory wydatek z domowego budżetu. Nie zawsze też prezenty są trafione. Z pomocą przychodzą w tym roku Nowe Czyżyny, które w dniach od 12 do 14 grudnia organizują akcję, w ramach której można otrzymać darmowy prezent.
W puli, którą rozdaje centrum handlowe, znajdzie się aż 300 upominków! Wśród nich są świąteczne skrzaty, zestawy kosmetyków od popularnych marek, szczoteczki do mycia twarzy oraz szklane szkatułki na biżuterię.
Aby wziąć udział w akcji i wrócić do domu z dodatkowym prezentem pod choinkę, trzeba spełnić kilka prostych warunków. Po pierwsze, w dniach od 12 do 14 grudnia należy zrobić zakupy w Nowych Czyżynach na kwotę nie mniejszą niż 200 złotych. Pojedynczy paragon nie może jednak opiewać na kwotę niższą niż 30 zł.
Następnie należy zeskanować paragony przy pomocy bezpłatnej aplikacji centrum handlowego, dostępnej w sklepach App Store i Google Play. Potem wystarczy zgłosić się do punktu obsługi akcji w centrum handlowym i odebrać nagrodę. Punkt ten działa od 12 do 14 grudnia w godzinach od 12.00 do 19.00.
Jak informują przedstawiciele centrum, zakupy można robić w większości sklepów Nowych Czyżyn. Z akcji wyłączone są jednak paragony ze sklepów: Carrefour, DOZ Apteka, Poczta Polska, Bank Millennium, Kantor, ING Bank, E-Cigar, E-Smoking World, mBank, Lotto, Ubezpieczenia oraz IQOS.
– W sklepach na dobre trwa już sezon zakupów przedświątecznych, w tym polowanie na prezenty. Teraz, dzięki wydatkom, jakie każdy z nas ponosi przed świętami, można wrócić do domu z dodatkowym upominkiem dla kogoś bliskiego lub dla siebie samego. Wystarczy tylko zrobić planowane zakupy – zachęca Anna Brzozowska, marketing manager CH Nowe Czyżyny.
Walentynki w Polsce – święto miłości, prezentów i… self-love
Studniówki z małpkami w parze? Młodzi Polacy mówią o alkoholu na studniówkach
Sianko, jemioła i inne świąteczne produkty dostępne "na jush"
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Media
Adam Kszczot: Radek Majdan to człowiek niezwykle mądry życiowo. Cieszę się też, że mogłem od ludzkiej strony poznać Kubę Rzeźniczaka
Biegacz zaznacza, że udział w formacie „Mistrzowskie pojedynki. Eternal Glory” poszerzył jego horyzonty i dał mu nowe spojrzenie na ludzi i ich historie. Adam Kszczot podkreśla, że każdy uczestnik wniósł do programu coś unikalnego. Ich sylwetki i życiowe doświadczenia mogą więc być dla widzów przykładem i inspiracją. On sam jest pod dużym wrażeniem Radosława Majdana i Jakuba Rzeźniczaka.
Konsument
Młodzież w Polsce sięga po alkohol rzadziej niż 20 lat temu. Obniża się zwłaszcza spożycie piwa
Alkohol staje się coraz mniej popularny wśród młodzieży, przede wszystkim w grupie wiekowej 15–16 lat, ale pozytywne zmiany widoczne są również w grupie 17- i 18-latków – wynika z badania ESPAD z 2024 roku przedstawionego niedawno podczas konferencji w Sejmie. Mniej nastolatków niż 20 lat temu przyznaje się do zakupu alkoholu i tych, którzy oceniają, że jest on łatwy do zdobycia. Wciąż jednak na wysokim poziomie utrzymuje się odsetek młodzieży, która pije w sposób ryzykowny. Ministerstwo Zdrowia zapowiada działania ograniczające sprzedaż alkoholu.
IT i technologie
Sztuczna inteligencja dużym wsparciem w diagnostyce. Może być szczególnie cenna w chorobach rzadkich
Już nie tylko usprawnianie analizy badań obrazowych, ale i na przykład typowanie celów terapeutycznych w chorobach rzadkich to pola, na których w medycynie sprawdza się sztuczna inteligencja. Różne technologie zasilane SI wykorzystuje prawie 80 proc. podmiotów leczniczych, a inwestycja w nie zwraca się średnio w ciągu 14 miesięcy. Wraz z pokoleniową wymianą kadr widać też coraz większe otwieranie się lekarzy na korzystanie z narzędzi sztucznej inteligencji.