Komunikaty PR

Walentynkowy Instaspot w centrum handlowym Targówek!

2024-02-05  |  09:40
Biuro prasowe

Święto zakochanych zbliża się wielkimi krokami! Z tej okazji warszawskie centrum handlowe Targówek zaprasza odwiedzających do romantycznej, walentynkowej scenerii. To doskonała okazja do zrobienia pamiątkowych fotografii i wygrania atrakcyjnych nagród!

W dniach 9 – 17 lutego odwiedzających centrum handlowe Targówek trafi prawdziwa strzała kupidyna! Z okazji walentynek w galerii będzie można wykonać pamiątkowe fotografie w magicznej, romantycznej scenerii.

Do dyspozycji klientów będzie piękny, czerwony garbus, zachęcający by siąść za jego kierownicą. Każdy będzie mógł zrobić zdjęcie i pochwalić się nim w mediach społecznościowych, a także zamieścić je pod specjalnym postem konkursowym na fanpage’u Atrium Targówek na Facebooku. Do wygrania karty podarunkowe o wartości 100, 500, a nawet 1000 zł!

Odwiedzający będą mogli skorzystać także z usługi profesjonalnego fotografa! Sesje zdjęciowe możliwe będą w dniach 14, 16 i 17 lutego, między 12.00 a 18.00. Fotografie wysyłane będą do zainteresowanych w wersji elektronicznej.

Strefa będzie zlokalizowana przy wejściu B i dostępna od 9 do 17 lutego. Pamiętajmy, że w walentynki możemy świętować każdą miłość – nie tylko tę romantyczną. Gorąco zachęcamy do zrobienia fotografii zarówno z drugimi połówkami, jak i przyjaciółmi czy rodziną!

Więcej informacji na temat wydarzenia oraz aktualnej oferty centrum można znaleźć na stronie centrum.

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Zakupy Atrium Biała z nowym najemcą - BuBu Bubble Tea Biuro prasowe
2024-04-12 | 13:50

Atrium Biała z nowym najemcą - BuBu Bubble Tea

Wkrótce na mapie gastronomicznej Białegostoku pojawi się nowy punkt serwujący herbaciane napoje! Już w sobotę 13 kwietnia w Atrium Biała otworzy się wyjątkowa marka z egzotycznymi
Zakupy Męska marka LEGER w Atrium Kasztanowa
2024-04-12 | 11:30

Męska marka LEGER w Atrium Kasztanowa

Dzisiaj w Atrium Kasztanowa otworzył się salon z odzieżą męską należącą do polskiej marki LEGER. To  dobra wiadomość dla mężczyzn przywiązujących uwagę do jakości i wygody
Zakupy Generacja Z: Ponad 86% przynajmniej raz w miesiącu kupuje online
2024-04-04 | 16:30

Generacja Z: Ponad 86% przynajmniej raz w miesiącu kupuje online

Łatwy dostęp, szybkość procesu oraz sprawne, intuicyjne rozwiązania odgrywają ogromną rolę w decyzjach zakupowych pokolenia Z. Najnowszy raport z marca 2024, pt. „Zakupy internetowe

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Film

Handel

Kakao podrożało w ekspresowym tempie. Czekolada może się stać towarem luksusowym

Błyskawicznie rosnące w tym roku ceny kakao na globalnym rynku przyciągają uwagę już nie tylko inwestorów, ale i mediów skierowanych do szerokiego grona odbiorców. Przyczyną dynamicznego wzrostu cen są niesprzyjające warunki pogodowe w Afryce Zachodniej, której kraje są głównymi dostawcami kakao na światowe rynki. Przekłada się to na wielkość i jakość zbiorów, a przy tym trudno oczekiwać zmiany trendu w krótkim terminie. W konsekwencji rosną ceny produktów czekoladowych na rynku detalicznym.

Problemy społeczne

Doświadczenie gnębienia w dzieciństwie rzutuje na zdrowie w całym życiu. Naukowcy alarmują, że osoby gnębione mogą żyć krócej

Doświadczenia znęcania się w dzieciństwie pogarszają dobrostan psychiczny i rzutują na całe dorosłe życie – wykazali brytyjscy naukowcy na podstawie trwającej 60 lat analizy. Mogą mieć wpływ również na funkcjonowanie na rynku pracy, a nawet zwiększają prawdopodobieństwo przedwczesnej śmierci. Naukowcy podkreślają, że należy się skupić na tym, by zapobiegać zjawisku gnębienia dzieci, które okazuje się być wciąż niepokojąco powszechne. Przemocy chociaż raz w swoim życiu doświadczyło niemal 80 proc. polskich dzieci, a jedna czwarta jest zaniedbywana emocjonalnie.