Wolt i TIER startują z pakietem wspólnych rabatów
Monday PR Sp. z o.o. Sp.k.
Górskiego 9
00-033 Warszawa
biuro|mondaypr.pl| |biuro|mondaypr.pl
+48 224878421
www.mondaypr.pl
Od 12 września nowi użytkownicy Wolt oraz TIER będą mogli skorzystać ze specjalnych rabatów na obie usługi. Nowi użytkownicy TIER zaczynający przygodę z hulajnogami elektrycznymi będą mieli możliwość pozyskania z aplikacji Wolt pięciokrotnego, dwudziestoprocentowego rabatu do wykorzystania w aplikacji TIER. Użytkownicy, którzy jeszcze nie próbowali dostawy z Wolt, otrzymają z TIER 15 złotych zniżki na 4 kolejne zamówienia (60 złotych). Promocja będzie aktywna przez dwa tygodnie od startu oferty. Tak skonstruowana oferta, doskonale wpisuje się w obecną, globalną sytuację. Z jednej strony pozwala oszczędzać, a z drugiej stanowi zachętę do korzystania ze środków transportu, przyjaznych środowisku.
Od początku swojej działalności, platforma Wolt, specjalizująca się w szybkich dostawach jedzenia oraz zakupów, oferuje szereg czasowych i stałych promocji, które przynoszą oszczędności konsumentom oraz służą promocji lokalnej gastronomii. Firma przykłada także szczególną uwagę do wdrażania i propagowania rozwiązań proekologicznych, nastawionych na zmniejszanie emisji CO2 do atmosfery. Kolejnym krokiem w tym obszarze działalności jest podjęcie współpracy z firmą TIER – wypożyczalnią hulajnóg elektrycznych.
„W Wolt cenimy sobie ofertę, która jednocześnie będzie wspierała restauratorów, a także zachęcała klientów do skorzystania z atrakcyjnych okazji i zniżek. Ponadto współpracując z TIER, przyczyniamy się do popularyzacji niskoemisyjnych środków transportu, jakimi są e-hulajnogi. Stąd też współpraca ta cieszy nas podwójnie, a także liczymy na jej dalszy rozwój” – mówi Krzysztof Dłużniewski Marketing Manager w Wolt Polska.
Elektromobilność i korzystanie ze środków transportu ograniczających emisję to niezwykle istotny kierunek w rozwoju Wolt. Szacunkowo, aż 40% kurierów współpracujących partnersko z Wolt wybiera niskoemisyjne środki transportu do realizacji dostaw.
„Staramy się tak multiplikować naszą ofertę, aby dotrzeć do różnorodnej grupy odbiorców, zachęcając ich do korzystania z naszych rozwiązań e-mobilności. Wyrazem tego podejścia jest partnerstwo z firmą Wolt, której działania pokazują, jak duże znaczenie ma rozwój segmentu e-mobility w odniesieniu do usług food delivery. Dlatego też wspólna oferta była dla nas naturalnym krokiem w dalszym rozwoju naszego biznesu” – mówi Katarzyna Łuszczyk Marketing & PR Manager CEE TIER.
![Walentynki w Polsce – święto miłości, prezentów i… self-love Biuro prasowe](/files/1513931156/pexels-designecologist-887349,w_254,wo_300,ho_169,_small.jpg)
Walentynki w Polsce – święto miłości, prezentów i… self-love
![Konumpcja alkoholu](/files/1513931156/2025.01.23-wykres-konsumpcja-alkoholu-studniowka-badania-iqs_2,w_300,wo_300,ho_169,r_png,_small.png)
Studniówki z małpkami w parze? Młodzi Polacy mówią o alkoholu na studniówkach
![Sianko, jemioła i inne świąteczne produkty dostępne na jush](/files/_uploaded/glownekonf_818318337,w_261,wo_300,ho_169,_small.jpg)
Sianko, jemioła i inne świąteczne produkty dostępne "na jush"
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
![](/files/1922771799/n-innowacje_1.png)
Jedynka Newserii
![](/files/1922771799/n-biznes_1.png)
Media
![](/files/1922771799/kszczot-program-foto-ram,w_274,_small.jpg)
Adam Kszczot: Radek Majdan to człowiek niezwykle mądry życiowo. Cieszę się też, że mogłem od ludzkiej strony poznać Kubę Rzeźniczaka
Biegacz zaznacza, że udział w formacie „Mistrzowskie pojedynki. Eternal Glory” poszerzył jego horyzonty i dał mu nowe spojrzenie na ludzi i ich historie. Adam Kszczot podkreśla, że każdy uczestnik wniósł do programu coś unikalnego. Ich sylwetki i życiowe doświadczenia mogą więc być dla widzów przykładem i inspiracją. On sam jest pod dużym wrażeniem Radosława Majdana i Jakuba Rzeźniczaka.
Konsument
Młodzież w Polsce sięga po alkohol rzadziej niż 20 lat temu. Obniża się zwłaszcza spożycie piwa
![](/files/1922771799/bukowska-tomczak-alkohol-foto2,w_133,_small.jpg)
Alkohol staje się coraz mniej popularny wśród młodzieży, przede wszystkim w grupie wiekowej 15–16 lat, ale pozytywne zmiany widoczne są również w grupie 17- i 18-latków – wynika z badania ESPAD z 2024 roku przedstawionego niedawno podczas konferencji w Sejmie. Mniej nastolatków niż 20 lat temu przyznaje się do zakupu alkoholu i tych, którzy oceniają, że jest on łatwy do zdobycia. Wciąż jednak na wysokim poziomie utrzymuje się odsetek młodzieży, która pije w sposób ryzykowny. Ministerstwo Zdrowia zapowiada działania ograniczające sprzedaż alkoholu.
IT i technologie
Sztuczna inteligencja dużym wsparciem w diagnostyce. Może być szczególnie cenna w chorobach rzadkich
![](/files/1922771799/medycyna-ai-foto,w_133,_small.jpg)
Już nie tylko usprawnianie analizy badań obrazowych, ale i na przykład typowanie celów terapeutycznych w chorobach rzadkich to pola, na których w medycynie sprawdza się sztuczna inteligencja. Różne technologie zasilane SI wykorzystuje prawie 80 proc. podmiotów leczniczych, a inwestycja w nie zwraca się średnio w ciągu 14 miesięcy. Wraz z pokoleniową wymianą kadr widać też coraz większe otwieranie się lekarzy na korzystanie z narzędzi sztucznej inteligencji.