Wystawa LEGO® Star Wars™ w Galerii Młociny

Galeria Młociny zamieniła się właśnie w prawdziwy raj dla miłośników klocków LEGO®. W dniach od 18 marca do 10 kwietnia na Bielanach gości fantastyczna forma rozrywki dla całej rodziny – unikalna wystawa LEGO® Star Wars™. Centrum handlowe zaprasza wszystkich miłośników klocków LEGO® na bezpłatną ekspozycję.
Marki LEGO® z pewnością nikomu nie trzeba przedstawiać. Te znane, niepowtarzalne klocki, które rozkochały w sobie dzieciaki i dorosłych niemal z całego świata, zawitały już do stolicy. Wszystkich fanów z pewnością ucieszy fakt, że od 18 marca do 10 kwietnia wystawę LEGO® Star Wars™ podziwiać można na Bielanach, w Galerii Młociny. Dla odwiedzających jest to świetna okazja, by w przerwie pomiędzy zakupami obejrzeć ekspozycję unikalną w skali całej Europy. Figury postaci, a wśród nich najsłynniejszy duet droidów w galaktyce, czyli R2-D2™ i C-3PO™, gigantyczny mistrz Yoda™, czy też Lord Vader™ we własnej osobie zostaną zaprezentowane w realnych, imponujących rozmiarach i najróżniejszych wariantach. Znajdziemy je na poziomie -1 oraz przy wejściu głównym do centrum handlowego. W Galerii Młociny odwiedzający spotkają też m.in. gabloty z wielkimi modelami Microfighters, a także modele z kolekcji Ultimate Collector Series, w tym największy w historii model LEGO® Star Wars™ – Sokół Millennium. Wystawa będzie czynna w godzinach otwarcia obiektu, a więc od poniedziałku do soboty od 10:00 do 22:00, a w niedziele do godziny 21:00.
Więcej informacji na temat atrakcji organizowanych w Galerii Młociny znajdziemy na stronie www.galeriamlociny.pl.

Akcje promocyjne oraz nagrody, które zdobywają klienta i napędzają sprzedaż. Jak zdobyć serca konsumentów? Najnowszy raport!

Od polowania na promocje, po zakupy w łazience: zaskakujące zwyczaje zakupowe Polaków w badaniu Dni Wiosennych Okazji Amazon.pl

iPhone 16 – wszystko, co warto wiedzieć o nowej serii
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Gwiazdy

Julia Kamińska: Elektrośmieci to duży problem. Sama mam w piwnicy zepsutą pralkę i muszę zorganizować jej wywóz
Piotr Zelt, Julia Kamińska i Klaudia Zioberczyk zauważają, że mimo wielu akcji informacyjnych i edukacyjnych nadal nie wszyscy Polacy zdają sobie sprawę z tego, że elektrośmieci, które nie są w odpowiedni sposób zutylizowane, stanowią ogromne zagrożenie dla środowiska. I choć istnieją różne możliwości przekazania zużytych, nieużywanych lub uszkodzonych urządzeń elektrycznych i elektronicznych do punktów zbiórki czy firm zajmujących się recyklingiem, to nie brakuje osób, które lekceważą wszelkie wytyczne i idą na łatwiznę. Wyrzucają takie sprzęty do zwykłych śmietników albo wywożą na przykład do lasu.
Problemy społeczne
37 proc. Ukraińców nie wie, jak zaszczepić dziecko w Polsce. Potrzebna większa edukacja w tym zakresie

Choć trzech na czterech uchodźców z Ukrainy darzy polski system ochrony zdrowia dużym zaufaniem, to 21 proc. z nich ma problem z zaufaniem do samych szczepień. To dlatego wiele ukraińskich mam podejmuje decyzję o nieszczepieniu dziecka. Dużym wyzwaniem jest więc zwiększanie ich świadomości na temat korzyści płynących ze szczepień dla zdrowia jednostek i całej populacji, a także wyjaśnianie wątpliwości związanych z ewentualnymi skutkami ubocznymi. Tę rolę edukacyjną musi wziąć na siebie polski personel systemu ochrony zdrowia.
Problemy społeczne
Muzea pomagają walczyć ze stereotypami i uprzedzeniami. To ważne dla zmieniającego się rynku pracy

Według NEMO, Sieci Europejskich Organizacji Muzealnych, społeczna rola muzeów wykracza daleko poza ich tradycyjne funkcje. W coraz bardziej spolaryzowanym świecie muzea mogą odgrywać kluczową rolę w promowaniu dialogu i spójności społecznej, zachęcać do dyskusji, mogą też pełnić rolę ośrodków integracji społecznej. Dzięki przybliżaniu obcych kultur mogą też zmienić spojrzenie na rynek pracy.