Cushman & Wakefield nawiązuje współpracę z Helping Hand
Międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield rozszerza dotychczasowy pakiet benefitów, odpowiadając na potrzeby swoich pracowników i nawiązuje współpracę z Helping Hand. Jest to platforma, która oferuje szeroki pakiet narzędzi do psychoedukacji oraz dostęp do indywidualnych terapii online – wszystko to zapewnia kompleksowe wsparcie na drodze do osiągnięcia dobrostanu psychicznego i lepszego zrozumienia swoich emocji.
Helping Hand to pierwsza w Polsce platforma oferująca kompleksowe i spersonalizowane wsparcie psychologiczne dla pracowników i ich rodzin w postaci wartościowych treści edukacyjnych oraz spotkań z terapeutami. Użytkownicy platformy mogą pogłębiać swoją wiedzę z zakresu rozwoju osobistego oraz rozwiązywać trudności, z którymi zmagają się na co dzień.
Dzięki współpracy z Helping Hand wszyscy pracownicy firmy Cushman & Wakefield w Polsce od początku 2022 roku mają nieograniczony dostęp do materiałów psychoedukacyjnych i wspierających rozwój osobisty – wywiadów ze specjalistami, webinarów, warsztatów, wideo i artykułów. Pracownicy mają także możliwość podjęcia indywidualnych, anonimowych konsultacji z terapeutą w postaci czatów, voice room’ów czy spotkań online.
Współpraca z Helping Hand wpisuje się w przedsiębiorczą kulturę Cushman & Wakefield, a merytoryczny wkład ekspertów, którzy współpracują z platformą, podnosi rangę aplikacji i udowadnia jej skuteczność w zakresie udzielanego wsparcia. To innowacyjne rozwiązanie w obszarze zdrowia mentalnego jest jednym z filarów programu wellbeingowego Cushwake Cares, którego celem jest zwiększanie świadomości w obszarze budowania zdrowego życia w ujęciu holistycznym.
„Czas pandemii Covid-19 jest dla nas wszystkich dużym wyzwaniem, zarówno z perspektywy biznesowej, jak i indywidualnej. W Cushman & Wakefield staramy się budować kulturę organizacji, która wspiera osiąganie wysokich rezultatów biznesowych w sposób zrównoważony, stawiając w centrum uwagi naszych pracowników oraz ich codzienne potrzeby. Do tej pory organizowaliśmy szereg webinarów poświęconych tematyce zdrowia fizycznego i mentalnego oraz oferowaliśmy możliwość skorzystania z indywidualnych konsultacji z psychologiem. Współpraca z Helping Hand jest rozwiązaniem innowacyjnym oraz kompleksowym, które z jednej strony dostarcza komponent edukacyjny, z drugiej – oferuje wsparcie w indywidualnych sytuacjach. Platforma została zbudowana przez wspaniałych ludzi, a oferta merytoryczna jest przygotowywana przez przygotowanych do tego ekspertów. Mamy ogromną przestrzeń do elastyczności i partnerskiej współpracy, co w ramach naszej firmy bardzo cenimy” – mówi Anna Trochim, Dyrektor Personalna, Cushman & Wakefield.
„Trudy pandemii oraz przejście na tryb pracy zdalnej tylko utwierdziły nas w przekonaniu, jak ważna jest możliwość bezpośredniego kontaktu z drugim człowiekiem i stałego dostępu do porad terapeutycznych czy profilaktycznych treści edukacyjnych. Cushman & Wakefield to bardzo świadoma firma, która w pełni rozumie, jak ważna jest rola pracodawcy w zakresie wsparcia zdrowia psychicznego pracowników. Mamy nadzieję, że nasza współpraca będzie stanowiła inspirację dla innych, a benefity pracownicze oferujące wsparcie psychologiczne staną się wkrótce standardem na rynku polskim – tym bardziej, że jak wynika z danych rynkowych, inwestowanie firm w zdrowie fizyczne oraz w dobrostan psychiczny pracowników ma także bezpośrednie przełożenie na wyniki biznesowe organizacji” – mówi Aleksandra Tokarewicz, Członek Zarządu i Dyrektor ds. Produktu i Sprzedaży w spółce zarządzającej platformą Helping Hand.

Mustela Stelatopia+ zwycięzcą Rankingu TOP10 Emolienty 2025

Czy siedzący tryb życia powoduje żylaki u mężczyzn?

Wzrost alergii wśród dzieci. Wczesne rozpoczęcie leczenia może zatrzymać jej dalszy rozwój, zapobiec ciężkim powikłaniom i astmie
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Media

Maciej Pertkiewicz: Darek „Stolarz” szukał swojej drogi zawodowej i znalazł ją w Polsacie. Jest on dla programu bardzo cenną postacią
Architekt zaznacza, że praca przy realizacji programu „Nasz nowy dom” to dla niego nie tylko ciekawe doświadczenie zawodowe, ale także możliwość spotkania na swojej drodze różnych fachowców. Jedną z takich niezwykle zdolnych i kreatywnych osób jest niewątpliwie Darek „Stolarz”, który niedawno dołączył do popularnego formatu Polsatu. Maciej Pertkiewicz już dostrzega plusy tej współpracy i wierzy, że przed nimi jeszcze wiele nietuzinkowych projektów.
Handel
Polski e-commerce rośnie w siłę. Konsumentów przyciągają przede wszystkim promocje

Rynek e-commerce w Polsce jest już wart ok. 152 mld zł. Rośnie zarówno częstotliwość zakupów, jak i średnia wartość koszyka – wynika z raportu Strategy&. Polacy doceniają wygodę zakupów przez internet, szybką dostawę i łatwy zwrot. Coraz częściej zwracają też uwagę na cenę i chętnie korzystają z promocji. To właśnie ten trend wykorzystuje Amazon.pl, organizując co roku festiwal z okazji Prime Day. W tym roku zaplanowano go po raz pierwszy aż na cztery dni: 8–11 lipca, a nie dwa jak w poprzednich latach.
Problemy społeczne
Do 2029 roku rynek pracy skurczy się o milion pracowników. Przedsiębiorcy wskazują, jak zaktywizować cztery wykluczone dotąd zawodowo grupy [DEPESZA]

W latach 2020–2029 zmiana struktury społecznej doprowadzi do skurczenia się rynku pracy aż o milion pracowników. Trend ten wymusi na pracodawcach konieczność podejmowania konkretnych działań zmierzających do aktywizacji pomijanych dotąd grup społecznych. – Inkluzywność to nie tylko kwestia etyczna, to strategiczna odpowiedź na kryzys demograficzny i niedobór siły roboczej – wskazuje Związek Przedsiębiorców i Pracodawców.