Komunikaty PR

Fundacja Dr Clown dziękuje pielęgniarkom

2021-05-12  |  11:05
Biuro prasowe
Kontakt
Paulina Łatacz
Fundacja Dr Clown

Powstańców Śląskich 87 lok. U10B
01-355 Warszawa
paulina.latacz|drclown.pl| |paulina.latacz|drclown.pl
728 401 910
www.drclown.pl
Do pobrania doc ( 0.06 MB )

Wolontariusze Fundacji Dr Clown z okazji Międzynarodowego Dnia Pielęgniarek i Położnych, który obchodzony jest na całym świecie 12 maja, po raz kolejny przygotowali wyjątkową akcję dla pielęgniarek ze szpitali w prawie 50 miastach w całej Polsce.

Zaangażowanie, troskliwość, poświęcenie, a to wszystko dla dobra pacjentów. Na co dzień wspierają pacjentów nie tylko opieką, ale tez dobrym słowem. Rola pielęgniarek jest niezwykle istotna. Wolontariusze Fundacji Dr Clown
w ramach Międzynarodowego Dnia Pielęgniarek i Położnych przygotowali paczki z upominkami, własnoręcznie wykonane kartki z życzeniami, zaangażowali do współpracy lokalne cukiernie, piekarnie, kwiaciarnie – to wszystko by uhonorować tytaniczną pracę i wsparcie pielęgniarek. Akcja odbędzie się w 47 miastach.

–   Pielęgniarki są dla naszych wolontariuszy najbliższym kontaktem w szpitalach. To dzięki ich pomocy możemy wciąż odwiedzać dzieci na oddziałach organizując animacje pod oknami i spotkania online z Doktorami Clownami. 12 maja jest więc idealną okazją do tego, aby uroczyście podziękować pielęgniarkom. Upominki i kartki dostarczymy na wszystkie oddziały, które odwiedzamy z programem terapii śmiechem. Łącznie obdarujemy kilka tysięcy pań pielęgniarek. – mówi Agata Bednarek, Prezes Zarządu Fundacji Dr Clown.

Akcja odbywa się w dniach 10 -12 maja i obejmuje takie miasta jak m.in.: Białystok, Bydgoszcz, Częstochowa, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kielce, Kraków, Lublin, Łódź, Opole, Poznań, Przemyśl, Sieradz, Sanok, Sosnowiec, Suwałki, Szczecin, Toruń, Warszawa, Wrocław, Zielona Góra.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: Fundacja Dr Clown
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Zdrowie Serce pod opieką - spotkania z kardiologiem Biuro prasowe
2024-09-27 | 10:10

Serce pod opieką - spotkania z kardiologiem

Niezależnie od momentu rozpoznania choroby hematoonkologicznej, takiej jak np. przewlekła białaczka limfatyczna czy szpiczak plazmocytowy,  każdy pacjent powinien mieć świadomość, że
Zdrowie Diagnoza: krótkowzroczność. Jak dbać o wzrok dziecka i spowolnić postęp wady?
2024-09-27 | 01:00

Diagnoza: krótkowzroczność. Jak dbać o wzrok dziecka i spowolnić postęp wady?

Krótkowzroczność, jest coraz powszechniejszą wadą wzroku u dzieci i młodzieży. Jedną z jej najczęstszych przyczyn jest nadmierne wydłużenie osiowe gałki ocznej. Wada ta powoduje
Zdrowie Urazy zębów u dzieci. Jak dbać o prawidłową higienę po wypadku stomatologicznym?
2024-09-25 | 13:17

Urazy zębów u dzieci. Jak dbać o prawidłową higienę po wypadku stomatologicznym?

W dniach 20-21 września 2024 r. odbyła się 23. edycja Ogólnopolskiej Konferencji „Polka w Europie”, podczas której omawiano bieżącą sytuację

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Media

Muzyka

Zespół Enej: Na Ziemi mamy skrajności – od suszy po ulewę. Martwi nas, jak będzie wyglądał świat naszych dzieci

Mirosław Ortyński i Piotr Sołoducha z zespołu Enej przyznają, że obawiają się skutków suszy, która negatywnie wpływa na rolnictwo, czy ulewnych opadów deszczu prowadzących do powodzi i podtopień. Niestety klimat się ociepla i coraz częściej mamy do czynienia z ekstremalnymi zjawiskami w pogodzie, a wszystkie anomalie odczuwamy w naszych portfelach. Muzycy zdają sobie więc sprawę z tego, jak ważne jest uzmysłowienie społeczeństwu rangi problemu i propagowanie kultury ekologicznej. Chodzi też o to, aby wzbudzić poczucie odpowiedzialności za stan środowiska, bo lekkomyślność i zaniedbania mogą jeszcze pogorszyć sytuację.

Edukacja

MNiSW wspiera programy badawcze dotyczące żywienia. W planach jest też popularyzacja zdrowej diety

Resort nauki współfinansuje programy, które mają odpowiedzieć na wyzwania związane ze zdrowiem uczniów. Ruszyła właśnie kolejna edycja programu JEŻ – Junior-Edu-Żywienie, w którym rodzice i dzieci będą uczestniczyć w badaniu dotyczącym marnowania żywności. – Innym ważnym i nowatorskim komponentem jest program telewizyjny, który będzie popularyzował zdrowe żywienie – zapowiada Maciej Gdula, wiceminister nauki i szkolnictwa wyższego. Jak podkreśla, to przykład na to, jak wykorzystywać w praktyce wyniki badań naukowych.