Fundacja Dr Clown dziękuje pielęgniarkom
Fundacja Dr Clown
Powstańców Śląskich 87 lok. U10B
01-355 Warszawa
paulina.latacz|drclown.pl| |paulina.latacz|drclown.pl
728 401 910
www.drclown.pl
Wolontariusze Fundacji Dr Clown z okazji Międzynarodowego Dnia Pielęgniarek i Położnych, który obchodzony jest na całym świecie 12 maja, po raz kolejny przygotowali wyjątkową akcję dla pielęgniarek ze szpitali w prawie 50 miastach w całej Polsce.
Zaangażowanie, troskliwość, poświęcenie, a to wszystko dla dobra pacjentów. Na co dzień wspierają pacjentów nie tylko opieką, ale tez dobrym słowem. Rola pielęgniarek jest niezwykle istotna. Wolontariusze Fundacji Dr Clown
w ramach Międzynarodowego Dnia Pielęgniarek i Położnych przygotowali paczki z upominkami, własnoręcznie wykonane kartki z życzeniami, zaangażowali do współpracy lokalne cukiernie, piekarnie, kwiaciarnie – to wszystko by uhonorować tytaniczną pracę i wsparcie pielęgniarek. Akcja odbędzie się w 47 miastach.
– Pielęgniarki są dla naszych wolontariuszy najbliższym kontaktem w szpitalach. To dzięki ich pomocy możemy wciąż odwiedzać dzieci na oddziałach organizując animacje pod oknami i spotkania online z Doktorami Clownami. 12 maja jest więc idealną okazją do tego, aby uroczyście podziękować pielęgniarkom. Upominki i kartki dostarczymy na wszystkie oddziały, które odwiedzamy z programem terapii śmiechem. Łącznie obdarujemy kilka tysięcy pań pielęgniarek. – mówi Agata Bednarek, Prezes Zarządu Fundacji Dr Clown.
Akcja odbywa się w dniach 10 -12 maja i obejmuje takie miasta jak m.in.: Białystok, Bydgoszcz, Częstochowa, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kielce, Kraków, Lublin, Łódź, Opole, Poznań, Przemyśl, Sieradz, Sanok, Sosnowiec, Suwałki, Szczecin, Toruń, Warszawa, Wrocław, Zielona Góra.
Zimowe kontuzje – jak ich uniknąć? Porady ortopedy
Prezbiopia – zaburzenie widzenia, które dotyka niemal każdego
Podaruj zdrowy sen swoim bliskim – wybierz materac na prezent
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Finanse
Zbiórki internetowe przestały się już kojarzyć wyłącznie z finansowaniem leczenia. Ludzie zbierają także na podstawowe potrzeby i realizację marzeń
Połowa Polaków wspiera zbiórki charytatywne online – wynika z raportu przygotowanego przez SW Research dla Allegro. Najczęściej przekazujemy datki na pomoc humanitarną związaną z kataklizmami, wsparcie chorych, pomoc dzieciom czy zwierzętom. Jeszcze do niedawna zbiórki internetowe kojarzyły się głównie z finansowaniem terapii czy rehabilitacji dla ciężko chorych, ale coraz częściej ludzie zbierają na podstawowe potrzeby, takie jak żywność czy opał na zimę, ale również na realizację marzeń.