Komunikaty PR

Jak wesprzeć koncentrację podczas przesilenia?

2022-04-25  |  15:30

Nie zapominajmy o sobie

Nasz umysł każdego dnia wykonuje ogrom pracy. Tysiące spraw, o których musimy pamiętać, sytuacje wymagające skupienia, natłok obowiązków, atakujące nas z każdej strony informacje, na dodatek często takie, które powodują dodatkowy stres. Nie powinno więc nikogo dziwić, że coraz częściej nie jesteśmy odpowiednio skupieni, zdarza się nam o czymś zapominać, a nasze myśli odpływają gdzieś daleko. Nie jest to jedynie problem osób starszych. Obecnie coraz więcej młodych, aktywnych zawodowo osób, a także uczniów i studentów, uskarża się na tego typu objawy. Są one powszechne również wśród osób narażonych na przewlekły stres. W trakcie przesilenia wiosennego takie objawy mogą się jeszcze bardziej nasilać, a spadek koncentracji może być szczególnie odczuwalny.

Powinniśmy bacznie obserwować nasz organizm i reagować, gdy tylko zauważymy jakiekolwiek osłabienie funkcji poznawczych. Szybka reakcja i doposażenie organizmu w składniki niezbędne do prawidłowego funkcjonowania centralnego układu nerwowego pozwolą na zatrzymanie niepożądanych procesów oraz dość szybką poprawę. Doskonałym sposobem jest także odpowiednia profilaktyka, czyli po prostu działania zapobiegawcze. Można zacząć od prostych i przyjemnych gier na zapamiętywanie, memory, krzyżówek, mahijong, starać się więcej pisać ręcznie, a nie na komputerze, ponieważ doskonale pobudza to do pracy mózg. Jednak najczęściej takie działania nie pozwolą nam wystarczająco szybko osiągnąć efektów, które będą zadowalające. Właśnie dlatego tak istotne jest wsparcie od wewnątrz, nie tylko zdrową dietą, ale także celowaną suplementacją. Jedynie takie postępowanie będzie w stanie skutecznie pobudzić nasz organizm, by aktywniej działał, a co za tym idzie, by polepszyła się nasza pamięć i koncentracja.

Siła naturalnego wsparcia

Chcąc być pewnym, że w najlepszy z możliwych sposobów wspieramy centralny układ nerwowy musimy postawić na najnowocześniejsze produkty, które w sposób przemyślany łączą w sobie najnowsze osiągnięcia naukowe z mądrością medycyny naturalnej, która opiera się na prozdrowotnych właściwościach roślin. Takim produktem jest DuoLife My Mind, który zrewolucjonizował rynek suplementów diety.

DuoLife My Mind jest jedynym na rynku suplementem diety w formie płynnej, który zawiera naturalne składniki pochodzenia roślinnego, w tym zastrzeżone formuły CogniviaTM* i Aronvit®, a ponadto został wzbogacony w inozytol oraz aktywną formę witaminy B12. Preparat ten jest skomponowany z najwyższej jakości naturalnych surowców wspomagających koncentrację, procesy pamięciowe oraz poznawcze i co niezwykle ważne jest skuteczny zarówno u osób młodych, jak i starszych, u których procesy poznawcze uległy osłabieniu ze względu na wiek oraz postępujące choroby. My Mind stanowi cenne źródło witamin oraz wielu związków aktywnych, pochodzących z ekstraktów roślinnych. Działanie prozdrowotne obecnych w tym wyjątkowym produkcie składników zostało udowodnione badaniami klinicznymi.

 

Dzięki niezwykłym właściwościom składników zawartych w tym produkcie możemy bardzo szybko i wyraźnie odczuć działanie wspomagające procesy pamięciowe, poznawcze i koncentrację. Tym co wyjątkowe, jest fakt, że działanie to odczuwalne jest już po pierwszej godzinie od spożycia pojedynczej porcji preparatu, a jest dodatkowo wzmacniane z każdym kolejnym dniem regularnego stosowania suplementu. To właśnie dlatego tak istotna jest regularność oraz długofalowe stosowanie produktu, którego zadaniem jest wsparcie pracy OUN u szerokiej grupy w tym szczególnie:

  • osób, które chcą na co dzień wspierać koncentrację i pamięć oraz procesy poznawcze;
  • osób aktywnych zawodowo;
  • osób pracujących umysłowo, w tym osób uczących się – studentów i uczniów;
  • osób starszych;
  • osób z problemami pamięciowymi i objawami demencji;
  • osób z problemami z koncentracją, narażonymi na przewlekły stres;
  • osób dbających o dobrą kondycję układu nerwowego;
  • osób ze spadkiem energii, witalności;
  • osób ze spadkiem nastroju.

 

Składniki zawarte w tym produkcie posiadają udokumentowane, liczne badania kliniczne. Przeprowadzono aż 7 badań klinicznych dla CogniviiTM*wykazujących wpływ tej unikalnej formuły na funkcje poznawcze i pamięciowe u ludzi, w tym zarówno na pamięć krótko, jak i długotrwałą. Inozytol wykazuje działanie antyoksydacyjne, sprzyjające ochronie neuronów oraz wspomaga nastrój i metabolizm energetyczny. Miłorząb japoński (Ginkgo biloba) wykazuje właściwości antyoksydacyjne oraz sprzyja odpowiedniej kondycji naczyń mózgowych, przyczyniając się do poprawy krążenia mózgowego, a tym samym wspomaga zapamiętywanie, uwagę i uczenie się. Ekstrakty roślinne z różeńca górskiego, z cytryńca chińskiego oraz z bakopy drobnolistnej/Brahmi zwiększają zdolność organizmu do przystosowywania się do zmiennych warunków środowiska, przyczyniając się do zabezpieczenia układu nerwowego przed uszkodzeniem. Jak więc widać MyMind jest produktem, którego szerokie spectrum działania jest oparte na mądrości natury a poparte najnowszą wiedzą medyczną. Tylko tak w sposób bezpieczny i przede wszystkim skuteczny zagwarantujemy sobie jasność umysłu i łatwość koncentracji nawet w tak wymagających okresach jak przesilenie wiosenne.

Postaw na rozwiązania, które sprawią, że Twój umysł naturalnie wejdzie na najwyższe obroty i nie straszne mu będzie przesilenie czy zarwana noc.

Więcej na www.duolife.eu

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Zdrowie Serce pod opieką - spotkania z kardiologiem Biuro prasowe
2024-09-27 | 10:10

Serce pod opieką - spotkania z kardiologiem

Niezależnie od momentu rozpoznania choroby hematoonkologicznej, takiej jak np. przewlekła białaczka limfatyczna czy szpiczak plazmocytowy,  każdy pacjent powinien mieć świadomość, że
Zdrowie Diagnoza: krótkowzroczność. Jak dbać o wzrok dziecka i spowolnić postęp wady?
2024-09-27 | 01:00

Diagnoza: krótkowzroczność. Jak dbać o wzrok dziecka i spowolnić postęp wady?

Krótkowzroczność, jest coraz powszechniejszą wadą wzroku u dzieci i młodzieży. Jedną z jej najczęstszych przyczyn jest nadmierne wydłużenie osiowe gałki ocznej. Wada ta powoduje
Zdrowie Urazy zębów u dzieci. Jak dbać o prawidłową higienę po wypadku stomatologicznym?
2024-09-25 | 13:17

Urazy zębów u dzieci. Jak dbać o prawidłową higienę po wypadku stomatologicznym?

W dniach 20-21 września 2024 r. odbyła się 23. edycja Ogólnopolskiej Konferencji „Polka w Europie”, podczas której omawiano bieżącą sytuację

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Media

Muzyka

Zespół Enej: Na Ziemi mamy skrajności – od suszy po ulewę. Martwi nas, jak będzie wyglądał świat naszych dzieci

Mirosław Ortyński i Piotr Sołoducha z zespołu Enej przyznają, że obawiają się skutków suszy, która negatywnie wpływa na rolnictwo, czy ulewnych opadów deszczu prowadzących do powodzi i podtopień. Niestety klimat się ociepla i coraz częściej mamy do czynienia z ekstremalnymi zjawiskami w pogodzie, a wszystkie anomalie odczuwamy w naszych portfelach. Muzycy zdają sobie więc sprawę z tego, jak ważne jest uzmysłowienie społeczeństwu rangi problemu i propagowanie kultury ekologicznej. Chodzi też o to, aby wzbudzić poczucie odpowiedzialności za stan środowiska, bo lekkomyślność i zaniedbania mogą jeszcze pogorszyć sytuację.

Edukacja

MNiSW wspiera programy badawcze dotyczące żywienia. W planach jest też popularyzacja zdrowej diety

Resort nauki współfinansuje programy, które mają odpowiedzieć na wyzwania związane ze zdrowiem uczniów. Ruszyła właśnie kolejna edycja programu JEŻ – Junior-Edu-Żywienie, w którym rodzice i dzieci będą uczestniczyć w badaniu dotyczącym marnowania żywności. – Innym ważnym i nowatorskim komponentem jest program telewizyjny, który będzie popularyzował zdrowe żywienie – zapowiada Maciej Gdula, wiceminister nauki i szkolnictwa wyższego. Jak podkreśla, to przykład na to, jak wykorzystywać w praktyce wyniki badań naukowych.