Komunikaty PR

Komfort dla zmęczonych oczu

2021-06-28  |  01:00
Biuro prasowe

Wakacje to dobry moment, by szczególnie zadbać o oczy, tak by były gotowe do pracy po powrocie, dlatego do walizki koniecznie spakuj maskę rozgrzewającą na oczy iRelief®.

 

Urlop to czas przygód i relaksu. Wiemy, jak dbać o ciało podczas opalania czy morskich kąpieli, ale czasem zapominamy, że oczami również trzeba się odpowiednio zaopiekować. Na przykład podczas pływania i snorkelingu koniecznie trzeba używać dobrze przylegających okularów pływackich, które zabezpieczą oczy przed kontaktem ze słoną wodą, która wysusza oczy i może prowadzić do ich podrażnienia, a w przypadku zespołu suchego oka – pogłębić objawy. Przy zakupie okularów przeciwsłonecznych powinniśmy wybierać te, które są wyposażone w odpowiednie filtry UV. Pozwoli to uniknąć poczucia suchości i pieczenia. Do walizki dobrze jest wrzucić krople z kwasem hialuronowym, na przykład doskonałe I-DROP® MGD.

 

Co jeszcze możemy zrobić dla naszych oczu podczas wakacyjnego wyjazdu? Warto zabrać ze sobą maskę rozgrzewającą na oczy iRelief®. Jej ogromną zaletą jest zasilanie USB – to pozwala wygodnie używać maskę praktycznie w każdym miejscu, niezależnie od tego, czy mamy dostęp do mikrofalówki czy garnka z ciepłą wodą (jest to niezbędne przy maskach żelowych). Wystarczy, że mamy ze sobą powerbank i spa dla oczu jest gotowe – w samolocie, w hotelu, po ciężkim dniu w pracy, w czasie wakacji – na przykład przy basenie.

 

Maska iRelief® łagodzi objawy zespołu suchego oka i objawy zmęczenia oka – jest więc idealnym rozwiązaniem dla osób, które spędzają dużo czasu przy komputerze lub ekranie smartfona.

 

Maska  iRelief®  dowodzi również, że doskonały prezent o charakterze biznesowym może być innowacyjny i elegancki, a jednocześnie przynosić faktyczną ulgę i ukojenie. Wygoda użytkowania – w podróży służbowej; przed trudną prezentacją; w biurze,  gdy oczy potrzebują pomocy – powoduje, że maskę iRelief® docenią najbardziej wymagający. Wykorzystanie łącza USB zapewnia wyjątkową uniwersalność – w dzisiejszych czasach, gdy spędzamy wiele godzin pracując na komputerach lub laptopach, które są wyposażone w gniazda USB, jesteśmy uzbrojeni w przenośne powerbanki, itp. – każde tego typu urządzenie wystarczy, aby komfortowo i skutecznie zadbać o oczy, które po wielu godzinach przed ekranami, często w klimatyzowanych pomieszczaniach, cierpią najbardziej.

 

Maska iRelief® pozwala na ustawienie trzech temperatur – 30, 40 i 45°C i utrzymanie jej przez wyznaczony czas, ponieważ maska, gdy jest włączona, nie stygnie. Jest to szczególnie istotne w przypadku ZSO – zgodnie z wytycznymi Polskiego Towarzystwa Okulistycznego w łagodzeniu objawów zaleca się ciepłe okłady w stałej temperaturze ok. 40°C przez okres 10 minut[1].

 

By skorzystać z maski iRelief®, wystarczy podłączyć  maskę z powerbankiem lub portem USB komputera za pomocą załączonego do zestawu przewodu. Następnie należy nacisnąć i przytrzymać przycisk, by włączyć urządzenie. Za pomocą tego samego przycisku, należy wybrać jedną z dostępnych temperatur: 38 C, 40 C lub 45 C. Świecąca się dioda informuje o działaniu maski. Użytkownik może wyłączyć urządzenie w dowolnym momencie poprzez naciśnięcie i przytrzymanie przycisku. Maska wyłączy się automatycznie po 30 minutach pracy.

 

Maski iRelief® są dostępne w sklepie wzrokok.pl i aptekach internetowych w cenie 200 złotych.

 


[1] https://pto.com.pl/storage/guidelines/52/e93ffdc9df5d6eaa2d533a97a2bdd9a6.pdf

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Zdrowie Droga Basi Gołubowskiej do diagnozy ALS i nadziei na życie Biuro prasowe
2025-05-08 | 17:00

Droga Basi Gołubowskiej do diagnozy ALS i nadziei na życie

Kampania edukacyjna „Sto żyć. ALS” Stowarzyszenia Dignitas Dolentium przedstawia poruszającą historię Barbary Gołubowskiej, pacjentki z SOD1-ALS. Stwardnienie zanikowe
Zdrowie Walka z ALS – nadzieja w obliczu diagnozy
2025-03-26 | 19:00

Walka z ALS – nadzieja w obliczu diagnozy

Strach, bóle i skurcze mięśni nie dawały Monice spać. Zaczęła długą wędrówkę po lekarzach w poszukiwaniu diagnozy. – Nie zliczę, ile było tych wizyt,
Zdrowie Rada Przedsiębiorców apeluje o uchwalenie przepisów zmieniających zasady wypłat zasiłku chorobowego
2025-03-12 | 06:00

Rada Przedsiębiorców apeluje o uchwalenie przepisów zmieniających zasady wypłat zasiłku chorobowego

Z apelem o jak najszybsze uchwalenie przepisów, zgodnie z którymi Zakład Ubezpieczeń Społecznych przejąłby wypłatę zasiłku chorobowego już od pierwszego dnia

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Żywienie

Wiktor Dyduła: Praca w charakterze kelnera jest bardzo ciężka fizycznie i psychicznie. Dlatego trzeba dawać napiwki, bo nawet 5 zł może zrobić komuś dzień

Zanim usłyszała o nim cała Polska, Wiktor Dyduła zarabiał między innymi jako animator zabaw dla dzieci, kelner i uliczny grajek. Każde zajęcie miało swoje plusy i minusy, ale jego najbardziej cieszyło to, że dzięki nim może poznawać ciekawych ludzi. Wokalista podkreśla, że ma duży szacunek do pieniądza i prawie zawsze daje też napiwki, bo wie, że to najlepsza forma docenienia pracy tych, którzy nas obsługują w kawiarni czy restauracji.

Ochrona środowiska

Wokół utylizacji odpadów medycznych narosło wiele mitów. Nowoczesne instalacje pozwalają wykorzystać ten proces do produkcji ciepła i energii

Według różnych szacunków w Polsce powstaje od 60 do nawet 200 tys. t odpadów medycznych. Wymagają one specjalnego trybu postępowania, innego niż dla odpadów komunalnych – jedyną dopuszczalną i obowiązującą w świetle polskiego prawa metodą jest ich spalanie. Obecnie zakłady przetwarzania odpadów to nowoczesne instalacje połączone z odzyskiem energii. Termiczne przekształcenie odpadów może też być elementem gospodarki o obiegu zamkniętym.

Moda

Piotr Zelt: Nie latam po sklepach i nie zawalam sobie szafy jakimiś niepotrzebnymi ciuchami. Mam sporo ubrań, które mają po 20 lat, i cały czas je noszę

Aktor zaznacza, że jego garderoba jest skromna, ale zawiera dobre jakościowo ubrania, które choć były kupione nawet dwie dekady temu, wciąż wyglądają jak nowe. Jego zdaniem nie warto ulegać sezonowym trendom i gromadzić w szafie wielu rzeczy, które modne są zaledwie kilka miesięcy. Zamiast tego lepiej zainwestować w ponadczasowe kurtki, marynarki czy buty z dobrych materiałów i dbać o nie tak, by posłużyły jak najdłużej.