Komunikaty PR

Koniec z bolesnymi miesiączkami - rozwiązaniem suplementy diety Osana

2024-06-04  |  16:00
Biuro prasowe

Z powodu dolegliwości związanych z menstruacją przeciętna kobieta traci średnio 36 dni w roku. Te pesymistyczne statystyki wkrótce mogą się zmienić, za sprawą innowacyjnych suplementów diety, które właśnie wkraczają na polski rynek. Produkty Osana zostały stworzone po to, by wesprzeć kobiety w walce z bolesnymi miesiączkami i pomóc im odzyskać kontrolę nad własnym organizmem.


Według badań między 84-96% kobiet doświadczyło bolesnych miesiączek, w tym 40-60% doświadcza ich regularnie, co miesiąc. Dolegliwości bólowe potrafią być tak silne, że przeszkadzają w wykonywaniu codziennych, nawet prozaicznych czynności, a środki przeciwbólowe przestają być skuteczne.


Większość kobiet zmagająca się z nadmiernymi bólami menstruacyjnymi pogodziła się już z comiesięcznym cierpieniem i podporządkowywaniem swojego życie pod „te dni”. Naprzeciw im wychodzi teraz Osana - polska marka nowoczesnych i kompleksowych suplementów diety, które debiutują właśnie na naszym rodzimym rynku.


Rekomendowane przez dietetyków klinicznych produkty Osana zostały zaprojektowane specjalnie po to, by łagodzić dolegliwości związane z menstruacją i pozytywnie wpłynąć na równowagę hormonalną. To, co wyróżnia Osanę na rynku, to aż 10 składników aktywnych, które wspomagają kobiecy organizm w walce z bolesnymi miesiączkami, działając przeciwzapalnie i jednocześnie zastępując większość wymaganej dziennej suplementacji, co przyczynia się do ogólnej poprawy zdrowia.


Produkty Osana oferują najbardziej zaawansowane na rynku rozwiązanie na dolegliwości związane z bolesnymi miesiączkami. Suplementy te zawierają składniki, które działają przeciwzapalnie i wspierają metabolizm hormonów kobiecych. Przede wszystkim pomagają przywrócić organizmowi równowagę hormonalną, niezbędną do złagodzenia bólu - komentuje dietetyk kliniczny Katarzyna Bednarska, główna dietetyk Osany.


Każdy zestaw Osany obejmuje trzy słoiki z kapsułkami. W pierwszym pojemniku znajduje się Osana Nourish, czyli kapsułki z wysokimi dawkami zdrowych kwasów EPA i DHA. Drugi rodzaj suplementu, Osana Relief, posiada substancje działające rozluźniająco i przeciwzapalnie. Dopełnienie całości stanowi Osana Support, która w swojej recepturze ma m.in. magnez, będący kluczowym elementem w walce z bolesnymi miesiączkami.


Skuteczność działania składników zawartych w Osanie potwierdzono w badaniach uznanych uczelni na całym świecie. Wszystkie substancje czynne zostały dobrane w odpowiednich, bogatych dawkach, niedostępnych w innych suplementach. Takie połączenie wpływa nie tylko na skuteczność kuracji, ale wiąże się też ze znacznie mniejszymi kosztami, niż kupowanie wszystkich zawartych w niej składników osobno. Co za tym idzie, zestaw suplementów Osana jest wygodny w użytkowaniu i zajmuje mniej przestrzeni, niż pojedyncze opakowania z poszczególnymi witaminami czy minerałami.

Suplementowanie Osany to nie tylko łagodzenie bólu - korzyści jest znacznie więcej. Przywrócenie balansu hormonalnego w organizmie skutkuje m.in. zmniejszeniem objawów PMS, takich jak np. wahania nastroju. Kobiety stosujące Osanę mogą zauważyć także gładszą skórę i zaniki trądziku, lepszą regeneracją systemu nerwowego, podniesienie odporności organizmu i zwiększenie energii w ciągu dnia.

 

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Dla zachowania prawidłowego stanu zdrowia duże znaczenie ma zbilansowana i zróżnicowana dieta oraz zdrowy tryb życia.


Osana - polska marka suplementów diety dla kobiet, zawierających składniki łagodzące dolegliwości związane z menstruacją i wpływające na równowagę hormonalną w organizmie.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Zdrowie Filary pielęgnacji skóry atopowej Biuro prasowe
2024-12-30 | 09:00

Filary pielęgnacji skóry atopowej

Atopowe Zapalenie Skóry jest przewlekłą chorobą cywilizacyjną. Do jej objawów należą przesuszenie skóry, zaczerwienienie, podrażnienie i dotkliwy świąd, które
Zdrowie Zimowe kontuzje – jak ich uniknąć? Porady ortopedy
2024-12-27 | 10:00

Zimowe kontuzje – jak ich uniknąć? Porady ortopedy

Zima to nie tylko czas śnieżnych przygód i zimowych sportów, ale niestety także okres zwiększonego ryzyka kontuzji. Śliskie nawierzchnie, nieodpowiednie przygotowanie
Zdrowie Prezbiopia – zaburzenie widzenia, które dotyka niemal każdego
2024-12-23 | 01:00

Prezbiopia – zaburzenie widzenia, które dotyka niemal każdego

Prezbiopia, znana również jako starczowzroczność, nie jest chorobą, ale związanym z wiekiem zaburzeniem ostrego widzenia. Zazwyczaj pierwsze jej objawy, czyli problemy z wyraźnym

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Muzyka

Regionalne – Mazowieckie

Większe bezpieczeństwo przechowywanych w magazynach dzieł sztuki. Muzeum Narodowe w Warszawie przeniesie je do nowego budynku

Kupiony ze wsparciem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego budynek przy ulicy Puławskiej będzie służył Muzeum Narodowemu w Warszawie jako magazyn wielkogabarytowych dzieł sztuki. To tu jeszcze w tym roku mają trafić zbiory z magazynu w Tarczynie, który według opinii NIK nie spełnia niezbędnych norm technicznych. W ciągu dwóch–trzech lat w nowym budynku powstanie także przestrzeń wystawiennicza dla kolekcji mebli i wzornictwa należących do MNW.

Problemy społeczne

Czas oczekiwania na usługi opieki długoterminowej jest zbyt długi. Pacjenci i ich rodziny gubią się w skomplikowanym systemie

Zarządzanie opieką długoterminową w Polsce funkcjonuje w rozbiciu na dwa sektory: ochrony zdrowia i pomocy społecznej. Brak koordynacji między nimi powoduje, że opieka jest udzielana fragmentarycznie i nie zawsze efektywnie – wynika z raportu Banku Światowego. Co roku tego typu usług potrzebuje co najmniej pół miliona osób, a czas oczekiwania na nie jest zbyt długi. To efekt m.in. niedofinansowania sektora i braku kadr.