Komunikaty PR

Masz 25 lat? Twoja skóra rozpoczyna proces starzenia. Czy można go powstrzymać?

2020-03-31  |  01:00
Biuro prasowe
Do pobrania jpg ( 0.36 MB )

Za młodą i jędrną skórę odpowiadają głównie włókna kolagenu, tworząc jej rusztowanie, a także nadając jej elastyczność i sprężystość. Niestety wraz z wiekiem i to stosunkowo bardzo wcześnie, bo już po 25 roku życia, dochodzi do utraty lub uszkodzenia tych włókien i najprościej mówiąc, rozpoczyna się proces starzenia.

Skóra staje się wiotka i mało elastyczna. A przecież każda kobieta chce jak najdłużej wyglądać pięknie i młodo. Może warto w odpowiednim momencie poddać się zabiegowi specjalistycznemu LINERASE?

Większość mezoterapii i zabiegów próbuje odwrócić ten nieuchronny proces starzenia z mniej lub bardziej długotrwałym skutkiem. Z badań wynika, że najlepiej po prostu dostarczyć skórze to, czego najbardziej potrzebuje – czyli kolagenu. Uzyskanie tego składnika w czystej, niealergizującej postaci jest bardzo trudne, jak jednak obiecuje producent Linerase, po latach badań, prób i testów, w końcu się udało.

Jak działa LINERASE?

Antykolagen Linerase jest heterologicznym kolagenem typu I. Jego bezpośrednie podanie do skóry przywraca jej naturalną strukturę przez uzupełnienie ubytków włókien kolagenowych. Dzięki temu pobudza się fibroblasty do tworzenia nowego kolagenu.

– Zabieg polecam osobom młodym w ramach profilaktyki, jak też starszym, które mogą z powodzeniem poprawić gęstość skóry. Wskazaniem do zabiegu Linerase jest redukcja zmarszczek i wiotkości skóry, usunięcie zmarszczek, a nawet blizn – mówi Magda Marek-Safiejko, dermatolog z Humana Medica Omeda w Białymstoku.

Po zabiegu

Efektem tego zabiegu na twarz jest przede wszystkim regeneracja tkanki łącznej skóry właściwej, dzięki czemu nawet głębokie zmarszczki ulegną spłyceniu, atroficzne blizny wypełnieniu, a cera stanie się wizualnie młodsza i świeższa. Ponadto można liczyć na dodatkowe rezultaty, takie jak wygładzenie , rozjaśnienie oraz dogłębne nawilżenie nadając skórze świetlistośc i blask

– Podczas jednej wizyty lekarskiej zabieg wykonuje się w czterech obszarach – na twarzy, szyi, dekolcie i grzbiecie rąk. Preparat podawany jest jako seria wstrzyknięć bezpośrednio do skóry, a najlepsze efekty otrzymuje się po serii czterech zabiegów w odstępach trzytygodniowych – dodaje specjalistka z Omedy.

Co ciekawe, zabieg Linerase okazuje się również bardzo skuteczny w leczeniu blizn, rozstępów, a nawet w wypadaniu włosów. Najnowszym – i już udowodnionym – wskazaniem jest zastosowanie Linerase w stomatologii, gdzie kolagen skutecznie eliminuje krwawienie, zaczerwienienie dziąseł, jak i zmniejsza ich recesję.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Zdrowie Walka z ALS – nadzieja w obliczu diagnozy Biuro prasowe
2025-03-26 | 19:00

Walka z ALS – nadzieja w obliczu diagnozy

Strach, bóle i skurcze mięśni nie dawały Monice spać. Zaczęła długą wędrówkę po lekarzach w poszukiwaniu diagnozy. – Nie zliczę, ile było tych wizyt,
Zdrowie Rada Przedsiębiorców apeluje o uchwalenie przepisów zmieniających zasady wypłat zasiłku chorobowego
2025-03-12 | 06:00

Rada Przedsiębiorców apeluje o uchwalenie przepisów zmieniających zasady wypłat zasiłku chorobowego

Z apelem o jak najszybsze uchwalenie przepisów, zgodnie z którymi Zakład Ubezpieczeń Społecznych przejąłby wypłatę zasiłku chorobowego już od pierwszego dnia
Zdrowie Rak jelita grubego to nie wyrok. Kluczowe jest wczesne wykrycie
2025-03-11 | 06:00

Rak jelita grubego to nie wyrok. Kluczowe jest wczesne wykrycie

Z badania opinii przeprowadzonego przez SW Research dla marki Domowe Laboratorium wynika, że wielu Polaków postrzega raka jelita grubego jako chorobę nieuleczalną

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Konsument

Czterech na 10 Polaków miało do czynienia z deepfake’ami. Cyberprzęstępcy coraz skuteczniej wykorzystują manipulowane treści

Deepfaki, czyli wygenerowane bądź też zmanipulowane przez sztuczną inteligencję zdjęcia, dźwięki lub treści wideo, to jedna z najbardziej kontrowersyjnych technologii naszych czasów. Do jej tworzenia wykorzystywane są zaawansowane algorytmy AI, dlatego użytkownikom coraz trudniej jest odróżnić treści rzeczywiste od fałszywych. Z raportu „Dezinformacja oczami Polaków 2024” wynika, że cztery na 10 badanych osób miało do czynienia z takimi treściami. To o tyle istotne, że deepfaki bywają wykorzystywane do manipulacji, szantażu, niszczenia reputacji, oszustw i wyłudzeń finansowych.

Problemy społeczne

Dla większości Polaków praca to obowiązek. Tylko niewielka część czuje satysfakcję z wykonywanych zadań

Z danych SW Research i Runaways​ wynika, że 80 proc. Polaków nie czuje pasji do swojej pracy, a 77 proc. nie widzi sensu w wykonywanych obowiązkach. Prowadzi to do wzrostu poziomu stresu i wypalenia zawodowego, co powoduje, że na życie prywatne nie mamy już energii. Work–life balance, ważny zwłaszcza dla młodszych pokoleń, jest trudny do osiągnięcia. Dodatkowo rozwój nowych technologii i modeli pracy powoduje coraz większe zacieranie różnic między czasem wolnym a pracą.

Gwiazdy

Eliza Gwiazda: Polacy wyrzucają śmieci, gdzie popadnie. Za chwilę nasza planeta będzie pełna śmieci

Influencerka przyznaje, że ją samą najbardziej w oczy kłują śmieci bezmyślnie rozrzucone w rezerwatach przyrody, w parkach, w lasach czy na plażach. Najczęściej są to zrywki, pety, plastikowe kubeczki czy opakowania po produktach żywnościowych, ale nie brakuje też elektrośmieci czy starych ubrań. Eliza Gwiazda dziwi się takim praktykom, bo przecież zamiast wywozić gdzieś samemu zepsute telewizory, pralki, laptopy czy telefony, można zamówić bezpłatny odbiór takich sprzętów z domu. Celebrytka chwali też ideę recyklingu i dawania ubraniom drugiego życia.