Komunikaty PR

Najlepszy sposób na płaski brzuch

2020-05-25  |  01:00
Biuro prasowe

Większość osób chce się pozbyć brzucha, poprzez chodzenie na siłownię i robienie tzw. “brzuszków”. To ćwiczenie jest bardzo fajne, ponieważ poprawiamy mięśnie brzucha, natomiast nie zlikwidują nam obwisłej skóry. 

Ja mimo, że schudłem bardzo dużo kg, mam płaski brzuch. Nie mam obwisłej skóry, wszystko jest ściągnięte dlatego, że wykonuję ćwiczenia, które nazywają się 5 rytuałów tybetańskich. Dzisiaj Ci pokażę jedno z ćwiczeń, które naprawdę Ci pomoże. Działa to w ten sposób, że robimy brzuszki do tyłu. Chodzi o to, żeby naciągać skórę. Uwaga! Osoby, które mają problemy z dolną częścią kręgosłupa, muszą na początku być bardzo uważne. Wychylając się do tyłu, podeprzyjcie się rękoma i zobaczcie, do którego miejsca jesteście w stanie się wychylić. Jest to bardzo ważne, żeby nie nadwyrężyć tej części kręgosłupa, która bardzo często jest obciążona przez brzuch. Ćwiczenie polega na tym, że ściągasz brzuch i pośladki, żeby nie było obciążenia na krzyż i odchylasz ciało do tyłu. 

Na początek polecam 25 powtórzeń, po czym przerywasz pierwszy dzień. Chodzi o to, żeby nie było zakwasów. Robisz sobie 1, 2 dni przerwy i później zwiększasz ilość. Ja doszedłem do 3 powtórzeń po 50 razy i myślę, że to jest takie najbardziej optymalne. Robisz 50 powtórzeń, 30 sekund przerwy i robisz następne 50 powtórzeń. Znowu minuta przerwy, 50 powtórzeń. Zobaczysz jak szybko to działa, jak szybko skóra na brzuchu zacznie się naciągać. Jak robisz “brzuszki” to pracują mięśnie, ale skóra się nie naciąga.

Mam nadzieję, że to ćwiczenie Ci to pomoże. 

Mariusz Budrowski to współautor projektu „Odmładzanie na Surowo” – bloga obserwowanego przez ponad 265 tys. osób na Facebooku, mającego 199 tys. subskrypcji na YT oraz 24 tys. na Instagramie. Jest też autorem bestsellera: „Surowe Zdrowie” oraz książki kulinarnej: „Na Surowo Przepisy”, a także książki dla dzieci „Wierszykowo na Surowo”. Poza tym Mariusz Budrowski to pomysłodawca programów na odchudzanie oraz festiwalu Witariada i konferencji Surowe Życie.

Dowiedz się więcej:  https://www.odmladzanienasurowo.com

 

 

 

 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Zdrowie Droga Basi Gołubowskiej do diagnozy ALS i nadziei na życie Biuro prasowe
2025-05-08 | 17:00

Droga Basi Gołubowskiej do diagnozy ALS i nadziei na życie

Kampania edukacyjna „Sto żyć. ALS” Stowarzyszenia Dignitas Dolentium przedstawia poruszającą historię Barbary Gołubowskiej, pacjentki z SOD1-ALS. Stwardnienie zanikowe
Zdrowie Walka z ALS – nadzieja w obliczu diagnozy
2025-03-26 | 19:00

Walka z ALS – nadzieja w obliczu diagnozy

Strach, bóle i skurcze mięśni nie dawały Monice spać. Zaczęła długą wędrówkę po lekarzach w poszukiwaniu diagnozy. – Nie zliczę, ile było tych wizyt,
Zdrowie Rada Przedsiębiorców apeluje o uchwalenie przepisów zmieniających zasady wypłat zasiłku chorobowego
2025-03-12 | 06:00

Rada Przedsiębiorców apeluje o uchwalenie przepisów zmieniających zasady wypłat zasiłku chorobowego

Z apelem o jak najszybsze uchwalenie przepisów, zgodnie z którymi Zakład Ubezpieczeń Społecznych przejąłby wypłatę zasiłku chorobowego już od pierwszego dnia

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Problemy społeczne

37 proc. Ukraińców nie wie, jak zaszczepić dziecko w Polsce. Potrzebna większa edukacja w tym zakresie

Choć trzech na czterech uchodźców z Ukrainy darzy polski system ochrony zdrowia dużym zaufaniem, to 21 proc. z nich ma problem z zaufaniem do samych szczepień. To dlatego wiele ukraińskich mam podejmuje decyzję o nieszczepieniu dziecka. Dużym wyzwaniem jest więc zwiększanie ich świadomości na temat korzyści płynących ze szczepień dla zdrowia jednostek i całej populacji, a także wyjaśnianie wątpliwości związanych z ewentualnymi skutkami ubocznymi. Tę rolę edukacyjną musi wziąć na siebie polski personel systemu ochrony zdrowia.

Problemy społeczne

Muzea pomagają walczyć ze stereotypami i uprzedzeniami. To ważne dla zmieniającego się rynku pracy

Według NEMO, Sieci Europejskich Organizacji Muzealnych, społeczna rola muzeów wykracza daleko poza ich tradycyjne funkcje. W coraz bardziej spolaryzowanym świecie muzea mogą odgrywać kluczową rolę w promowaniu dialogu i spójności społecznej, zachęcać do dyskusji, mogą też pełnić rolę ośrodków integracji społecznej. Dzięki przybliżaniu obcych kultur mogą też zmienić spojrzenie na rynek pracy.

Żywienie

Sylwia Bomba: Nigdy nie stosowałam ozempicu. Dla mnie zdrowie jest ważniejsze niż efekt wizualny

Celebrytka uważa, że leków typu Ozempic nie powinno się stosować jako złotych środków na odchudzanie. Bo choć pozwalają one w dość krótkim czasie pozbyć się zbędnych kilogramów, to odbywa się to kosztem zdrowia. Aby więc bezpiecznie i trwale zredukować masę ciała, trzeba przede wszystkim zmodyfikować dietę i prowadzić aktywny styl życia. To długi, ale wart starania proces. Ze swojego doświadczenia Sylwia Bomba wie, że nie ma jednej cudownej tabletki, dzięki której bez żadnego wysiłku uzyskamy wymarzony rozmiar S.