Komunikaty PR

Naturalnie w trosce o zdrowie

2022-12-21  |  13:10
Biuro prasowe

Idealnym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy poszukują naturalnego wsparcia pracy układu pokarmowego, jest herbatka Zioła Mnicha Na trawienie. Znajdziemy w niej połączenie starannie dobranych roślinnych składników, które wspomagają prawidłowe trawienie i pracę jelit.

Zioła - niegdyś troskliwie uprawiane w niemal każdym domowym ogródku i wykorzystywane jako pomoc przy wielu dolegliwościach, przeżywają swój wielki renesans. Sięgamy po nie chętnie i często, czerpiąc wsparcie z ich cennych właściwości. Chcąc wzmacniać organizm i jego prawidłowe funkcjonowanie, poszukujemy rozwiązań opartych właśnie na mocy natury. Dbamy też o to, by produkty wybierać świadomie i mądrze – tak, by ich skład w pełni odpowiadał naszym potrzebom, a przy tym był w 100% naturalny.

Odpowiedzią na te oczekiwania są herbatki ziołowe Zioła Mnicha, stworzone z myślą o osobach ceniących tradycyjne składniki oraz sprawdzone receptury. Powstały na bazie połączenia wieloletniego doświadczenia, wiedzy i pasji do ziół. To bogactwo natury, starannie zamknięte w małych torebkach, by w pełni korzystać z właściwości, aromatu i smaku Ziół Mnicha.

W asortymencie herbatek Zioła Mnicha naturalne rozwiązanie dla siebie znajdą osoby, które poszukują wsparcia prawidłowego funkcjonowania układu pokarmowego. Herbatka Zioła Mnicha Na trawienie zawiera specjalnie dobrane składniki, które pozwalają zadbać o prawidłowe trawienie i pracę jelit:

  • Len - zawiera substancje śluzowe, które powlekają przewód pokarmowy. Wspomaga regularną pracę jelit i pasaż jelitowy, przez co wspiera ich oczyszczanie. Korzystnie wpływa na prawidłowe trawienie.
  • Liść mięty pieprzowej - wspomaga naturalne procesy trawienne i pracę jelit, przyczyniając się do właściwego funkcjonowania układu pokarmowego. Wykazuje właściwości rozkurczowe i wspomaga prawidłowe ruchy perystaltyczne jelit, a przez to wpływa na usuwanie uczucia pełności i wzdęć.

Dla osiągnięcia najlepszych efektów, herbatkę Zioła Mnicha Na trawienie warto pić regularnie, jako stały element zrównoważonej, codziennej diety.

 

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Zdrowie Filary pielęgnacji skóry atopowej Biuro prasowe
2024-12-30 | 09:00

Filary pielęgnacji skóry atopowej

Atopowe Zapalenie Skóry jest przewlekłą chorobą cywilizacyjną. Do jej objawów należą przesuszenie skóry, zaczerwienienie, podrażnienie i dotkliwy świąd, które
Zdrowie Zimowe kontuzje – jak ich uniknąć? Porady ortopedy
2024-12-27 | 10:00

Zimowe kontuzje – jak ich uniknąć? Porady ortopedy

Zima to nie tylko czas śnieżnych przygód i zimowych sportów, ale niestety także okres zwiększonego ryzyka kontuzji. Śliskie nawierzchnie, nieodpowiednie przygotowanie
Zdrowie Prezbiopia – zaburzenie widzenia, które dotyka niemal każdego
2024-12-23 | 01:00

Prezbiopia – zaburzenie widzenia, które dotyka niemal każdego

Prezbiopia, znana również jako starczowzroczność, nie jest chorobą, ale związanym z wiekiem zaburzeniem ostrego widzenia. Zazwyczaj pierwsze jej objawy, czyli problemy z wyraźnym

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Film

Joanna Kurowska: Żaden polski aktor nie dostał miliona dolarów za film. Gramy równie dobrze jak amerykańscy, a jesteśmy niedoceniani i hejtowani

Artystka nie ma żadnych wątpliwości – polska branża filmowa wymaga natychmiastowego uzdrowienia. Konieczne jest wprowadzenie gruntownych zmian po to, aby zapewnić aktorom lepsze warunki pracy, odpowiednie wynagrodzenie i wsparcie w sytuacjach kryzysowych. Joanna Kurowska zauważa, że honoraria w polskim kinie są rażąco niskie i chociażby w stosunku do zarobków amerykańskich gwiazd dysproporcja jest ogromna. Dla przykładu żaden polski aktor nie otrzymał jeszcze miliona dolarów za rolę, podczas gdy w USA takie kwoty są standardem.

Ochrona środowiska

Tylko 1 proc. zużytych tekstyliów jest przetwarzanych. Selektywna zbiórka może te statystyki poprawić

Wraz z nowymi przepisami dotyczącymi gospodarki odpadami od stycznia 2025 roku gminy w Polsce wprowadziły selektywną zbiórkę zużytych tekstyliów. To oznacza, że przykładowo zniszczonych ubrań nie można już wyrzucić do frakcji zmieszane. Część gmin wprowadza ułatwienia dla mieszkańców w postaci dodatkowych kontenerów. W innych mieszkańcy będą musieli samodzielnie dostarczyć tekstylia do punktów selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK).

Problemy społeczne

W Polsce rośnie liczba wykrywanych chorób przenoszonych drogą płciową. Coraz większa świadomość i możliwość testowania

Światowa Organizacja Zdrowia podaje, że na świecie codziennie odnotowuje się ponad milion nowych zakażeń chorób uleczalnych przenoszonych drogą płciową (STI). W rzeczywistości może ich być nawet wielokrotnie więcej. W Polsce tylko w 2023 roku wykryto ponad 5 tys. przypadków kiły, chlamydii i rzeżączki. Ze względu na tę samą drogę transmisji zakażenia choroby te często ze sobą współwystępują, a zakażenie jedną z nich zwiększa znacząco ryzyko zakażenia HIV.