Komunikaty PR

Premiera bezprzewodowych masażerów głowy i karku polskiej marki Inoly

2023-09-13  |  12:50
Biuro prasowe
Kontakt

Ewa Malicka
Rocket Science

Pływacka 3/2
02-633 Warszawa
ewa.malicka|rocketscience.com.pl| |ewa.malicka|rocketscience.com.pl
781453815
https://www.rocketscience.com.pl/

Swoją premierę na rynku ma nowa polska marka Inoly. Pierwszymi produktami w ofercie są bezprzewodowe masażery. Ten przeznaczony do głowy posiada 14 punktów wibrujących, których działanie jest zróżnicowane pod względem intensywności oraz mocy w pięciu trybach pracy. Masażer do karku natomiast posiada funkcję terapii ciepłem, a także Urządzenia charakteryzuje wytrzymała, ale jednocześnie lekka konstrukcja i niewielki rozmiar. Właścicielem polskiej marki jest firma 4cv Mobile, dystrybutor elektroniki użytkowej. 

Z analiz wynika, że w latach 2022–2027 wielkość światowego rynku sprzętu do masażu wzrośnie o 17 mld USD. Według szacunków roczny wzrost wartości rynku w 2023 roku wyniesie ponad 8 proc., a Ameryka Północna stanowi 37 proc. globalnego rynku. Okazuje się, że kluczowym czynnikiem napędzającym rozwój rynku jest stosowanie urządzeń do masażu w celu łagodzenia bólu i stresu. Na polskim rynku dostępna jest nowa marka Inoly, w której ofercie znajdują się już m.in. masażery głowy i karku.

Pięć trybów pracy

Masażer głowy Inoly to bezprzewodowe urządzenie obsługujące pięć trybów pracy – aktywny, wypoczynek, uroda, uspokajający i sen – szeroka funkcjonalność pozwala na dopasowanie rodzaju masażu do potrzeb i preferencji użytkownika. Sprzęt posiada 14 punktów masujących, które w zależności od wybranego trybu wibrują naprzemiennie i z różną częstotliwością. Za pomocą urządzenia istnieje możliwość wykonania masażu limfatycznego oraz relaksującego. Zabieg rozluźnia spięte tkanki, dzięki czemu ma funkcje relaksacyjne, pozwala rozładować stres, napięcie, a także poprawia krążenie krwi, co pozytywnie wpływa na kondycję skóry głowy.

Masażer Inoly posiada baterię o pojemności 1100 mAh, która ładowana jest przy użyciu dołączonego do zestawu kabla USB-C. Pełny cykl ładowania to ok. 3 godziny. Prosta obsługa przebiega poprzez jeden dotykowy przycisk umieszczony na szczycie urządzenia. Sprzęt automatycznie wyłącza się po 15 minutach, co pozwala na oszczędzanie baterii i wydłużenie jej żywotności.

Lekka i trwała konstrukcja

Urządzenie wykonane jest z lekkiego materiału PET. Jego konstrukcja jest jednocześnie wytrzymała, ale i na tyle elastyczna, aby dopasowywało się do kształtu głowy. Gwarantuje to, że masażer jest uniwersalny i może być stosowany przez osoby w różnym wieku i różnej sylwetce. Dodatkowo niewielkie rozmiary i mała waga urządzenia Inoly sprawiają, że jego przechowywanie i transport nie są problematyczne. Wbudowany głośnik pozwala na połączenie urządzenia za pomocą Bluetooth ze smartfonem i słuchanie podczas masażu np. muzyki relaksacyjnej.

Masażer karku z funkcją terapii ciepłem

W ofercie Inoly znajduje się także bezprzewodowy masażer karku umożliwiający dwa rodzaje masażu: wibracyjny i elektrostymulujący, a także siedem trybów pracy i aż 10 prędkości działania. Funkcja masażu na ciepło pomaga w przypadku bólu w okolicy karku oraz napięcia mięśni. Obsługa urządzenia jest intuicyjna i komfortowa dzięki wyposażeniu w duży panel sterujący, a także dołączonego do zestawu pilota. Urządzenie posiada 15-minutowy automatyczny wyłącznik. Masażer Inoly został wyposażony w akumulator o pojemności 1100 mAh, który po pełnym naładowaniu umożliwia 2 godziny pracy. Ładowanie odbywa się za pomocą dołączonego do zestawu kabla micro USB. Urządzenie wykonane jest z tworzywa sztucznego, silikonu oraz stali nierdzewnej, dzięki czemu jest lekkie i trwałe.

Masażer głowy oraz karku marki Inoly dostępne są m.in. w sieci Media Expert cenie 369 zł.

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: Rocket Science
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Zdrowie Droga Basi Gołubowskiej do diagnozy ALS i nadziei na życie Biuro prasowe
2025-05-08 | 17:00

Droga Basi Gołubowskiej do diagnozy ALS i nadziei na życie

Kampania edukacyjna „Sto żyć. ALS” Stowarzyszenia Dignitas Dolentium przedstawia poruszającą historię Barbary Gołubowskiej, pacjentki z SOD1-ALS. Stwardnienie zanikowe
Zdrowie Walka z ALS – nadzieja w obliczu diagnozy
2025-03-26 | 19:00

Walka z ALS – nadzieja w obliczu diagnozy

Strach, bóle i skurcze mięśni nie dawały Monice spać. Zaczęła długą wędrówkę po lekarzach w poszukiwaniu diagnozy. – Nie zliczę, ile było tych wizyt,
Zdrowie Rada Przedsiębiorców apeluje o uchwalenie przepisów zmieniających zasady wypłat zasiłku chorobowego
2025-03-12 | 06:00

Rada Przedsiębiorców apeluje o uchwalenie przepisów zmieniających zasady wypłat zasiłku chorobowego

Z apelem o jak najszybsze uchwalenie przepisów, zgodnie z którymi Zakład Ubezpieczeń Społecznych przejąłby wypłatę zasiłku chorobowego już od pierwszego dnia

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Problemy społeczne

37 proc. Ukraińców nie wie, jak zaszczepić dziecko w Polsce. Potrzebna większa edukacja w tym zakresie

Choć trzech na czterech uchodźców z Ukrainy darzy polski system ochrony zdrowia dużym zaufaniem, to 21 proc. z nich ma problem z zaufaniem do samych szczepień. To dlatego wiele ukraińskich mam podejmuje decyzję o nieszczepieniu dziecka. Dużym wyzwaniem jest więc zwiększanie ich świadomości na temat korzyści płynących ze szczepień dla zdrowia jednostek i całej populacji, a także wyjaśnianie wątpliwości związanych z ewentualnymi skutkami ubocznymi. Tę rolę edukacyjną musi wziąć na siebie polski personel systemu ochrony zdrowia.

Problemy społeczne

Muzea pomagają walczyć ze stereotypami i uprzedzeniami. To ważne dla zmieniającego się rynku pracy

Według NEMO, Sieci Europejskich Organizacji Muzealnych, społeczna rola muzeów wykracza daleko poza ich tradycyjne funkcje. W coraz bardziej spolaryzowanym świecie muzea mogą odgrywać kluczową rolę w promowaniu dialogu i spójności społecznej, zachęcać do dyskusji, mogą też pełnić rolę ośrodków integracji społecznej. Dzięki przybliżaniu obcych kultur mogą też zmienić spojrzenie na rynek pracy.

Żywienie

Sylwia Bomba: Nigdy nie stosowałam ozempicu. Dla mnie zdrowie jest ważniejsze niż efekt wizualny

Celebrytka uważa, że leków typu Ozempic nie powinno się stosować jako złotych środków na odchudzanie. Bo choć pozwalają one w dość krótkim czasie pozbyć się zbędnych kilogramów, to odbywa się to kosztem zdrowia. Aby więc bezpiecznie i trwale zredukować masę ciała, trzeba przede wszystkim zmodyfikować dietę i prowadzić aktywny styl życia. To długi, ale wart starania proces. Ze swojego doświadczenia Sylwia Bomba wie, że nie ma jednej cudownej tabletki, dzięki której bez żadnego wysiłku uzyskamy wymarzony rozmiar S.