Komunikaty PR

Wakacyjny odpoczynek - czy również dla żołądka?

2022-09-16  |  11:15

Kulinarne grzeszki

 

Wakacje, czyli sezon grillowy to czas, który szczególnie obciążą nasz żołądek. Ciężkostrawne posiłki prosto z grilla, miski pełne chipsów, chłodne, gazowane napoje… to dokładnie to, co charakteryzuje spotkania towarzyskie, szczególnie nasilone w obecnym okresie. W końcu… każdy, nawet Ci na diecie, lubią czasem kulinarnie zgrzeszyć. Nie odbywa się to jednak bez konsekwencji dla naszego organizmu i samopoczucia. Żołądek szczególnie odczuwa negatywne skutki naszej chwilowej rozkoszy, podwyższa się poziom złego cholesterolu, nasza wątroba płacze, a dodatkowo towarzyszy nam uczucie ciężkości… i nie tylko. Wszystkie ciężkostrawne potrawy, zarówno te grillowane, jak i nie, wymagają dłuższego okresu czasu, by zostały odpowiednio strawione przez nasz organizm. W innym przypadku towarzyszyć nam mogą bóle brzucha, zgaga, wzdęcia, nudności, a to wszystko w wyniku dyspepsji, czyli niestrawności.

 

Na ratunek - DuoLife!

 

By odpowiednio pomóc sobie i swojemu żołądkowi podczas „wakacji od diety” dobrze zaopatrzyć się w odpowiednie suplementy diety, które pozwolą nam trochę pogrzeszyć i wesprą procesy trawienne. Jednym z takich produktów jest Duolife MyGastrin. To naturalny, przebadany klinicznie, unikalny suplement diety wspierający pracę żołądka, przyczyniający się do utrzymania równowagi flory bakteryjnej jelit. Jeśli masz kłopot ze wzdęciami, uczuciem ciężkości, często imprezujesz i szukasz produktu, który pomoże Ci uporać się z negatywnymi skutkami spożywania ciężkostrawnych posiłków. Preparat nie zawiera glutenu ani sztucznych substancji smakowych, zapachowych i sztucznych wypełniaczy.

 

Dobrze wiedzieć, że jest coś, co pozwoli nam zachować balans, prawda? Nie można przecież wiecznie sobie odmawiać! Wybierz DuoLife MyGastrin i pozwól sobie na wakacyjne grillowanie bez zmartwień!

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Zdrowie Filary pielęgnacji skóry atopowej Biuro prasowe
2024-12-30 | 09:00

Filary pielęgnacji skóry atopowej

Atopowe Zapalenie Skóry jest przewlekłą chorobą cywilizacyjną. Do jej objawów należą przesuszenie skóry, zaczerwienienie, podrażnienie i dotkliwy świąd, które
Zdrowie Zimowe kontuzje – jak ich uniknąć? Porady ortopedy
2024-12-27 | 10:00

Zimowe kontuzje – jak ich uniknąć? Porady ortopedy

Zima to nie tylko czas śnieżnych przygód i zimowych sportów, ale niestety także okres zwiększonego ryzyka kontuzji. Śliskie nawierzchnie, nieodpowiednie przygotowanie
Zdrowie Prezbiopia – zaburzenie widzenia, które dotyka niemal każdego
2024-12-23 | 01:00

Prezbiopia – zaburzenie widzenia, które dotyka niemal każdego

Prezbiopia, znana również jako starczowzroczność, nie jest chorobą, ale związanym z wiekiem zaburzeniem ostrego widzenia. Zazwyczaj pierwsze jej objawy, czyli problemy z wyraźnym

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Film

Joanna Kurowska: Żaden polski aktor nie dostał miliona dolarów za film. Gramy równie dobrze jak amerykańscy, a jesteśmy niedoceniani i hejtowani

Artystka nie ma żadnych wątpliwości – polska branża filmowa wymaga natychmiastowego uzdrowienia. Konieczne jest wprowadzenie gruntownych zmian po to, aby zapewnić aktorom lepsze warunki pracy, odpowiednie wynagrodzenie i wsparcie w sytuacjach kryzysowych. Joanna Kurowska zauważa, że honoraria w polskim kinie są rażąco niskie i chociażby w stosunku do zarobków amerykańskich gwiazd dysproporcja jest ogromna. Dla przykładu żaden polski aktor nie otrzymał jeszcze miliona dolarów za rolę, podczas gdy w USA takie kwoty są standardem.

Ochrona środowiska

Tylko 1 proc. zużytych tekstyliów jest przetwarzanych. Selektywna zbiórka może te statystyki poprawić

Wraz z nowymi przepisami dotyczącymi gospodarki odpadami od stycznia 2025 roku gminy w Polsce wprowadziły selektywną zbiórkę zużytych tekstyliów. To oznacza, że przykładowo zniszczonych ubrań nie można już wyrzucić do frakcji zmieszane. Część gmin wprowadza ułatwienia dla mieszkańców w postaci dodatkowych kontenerów. W innych mieszkańcy będą musieli samodzielnie dostarczyć tekstylia do punktów selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK).

Problemy społeczne

W Polsce rośnie liczba wykrywanych chorób przenoszonych drogą płciową. Coraz większa świadomość i możliwość testowania

Światowa Organizacja Zdrowia podaje, że na świecie codziennie odnotowuje się ponad milion nowych zakażeń chorób uleczalnych przenoszonych drogą płciową (STI). W rzeczywistości może ich być nawet wielokrotnie więcej. W Polsce tylko w 2023 roku wykryto ponad 5 tys. przypadków kiły, chlamydii i rzeżączki. Ze względu na tę samą drogę transmisji zakażenia choroby te często ze sobą współwystępują, a zakażenie jedną z nich zwiększa znacząco ryzyko zakażenia HIV.