Komunikaty PR

WaterWipes™ nagrodzi pracę położnych w plebiscycie Pure Foundation Fund

2023-08-07  |  16:00
Biuro prasowe

WaterWipes™ nagrodzi niesamowitą pracę położnych w drugiej edycji plebiscytu Pure Foundation Fund  

WaterWipes™ zaprasza profesjonalistów z sektora medycznego do nominowania położnych  
i pielęgniarek, które wspierają kobiety podczas ciąży, porodu czy w okresie poporodowym. 

 

PLEBISCYT PURE FOUNDATION FUND 2023 WATERWIPES™ 

WaterWipes™, producent najczystszych na świecie chusteczek dla niemowląt, ogłasza start drugiej, polskiej edycji międzynarodowego programu stypendialnego Pure Foundation Fund. Jego celem jest docenienie i nagrodzenie osób pracujących w sektorze ochrony zdrowia – wspaniałych bohaterów i bohaterek, które w sposób szczególny i wyjątkowy przyczyniają się do wsparcia kobiet i ich rodzin podczas ciąży, porodu czy w okresie poporodowym, zapewniając profesjonalną i wyróżniającą się opiekę.  

W ramach tegorocznej edycji, jury konkursu wyłoni zwycięzcę spośród grona położnych i pielęgniarek, nominowanych przez swoje zawodowe koleżanki i kolegów. Laureat otrzyma: 

  • Jednorazowe stypendium w wysokości 5 000 złotych 

  • Dofinansowanie dla wskazanej przez laureata placówki medycznej w wysokości 5 000 złotych 

  • Zapas chusteczek WaterWipes dla placówki medycznej 

  • Okolicznościową statuetkę i dyplom 

Jesteśmy przekonani, że tegoroczna edycja ponownie przyniesie wiele poruszających historii, pokazujących jak ważną rolę w trakcie każdej ciąży pełnią osoby specjalizujące się w opiece okołoporodowej. Mamy nadzieję, że program WaterWipes™ Pure Foundation Fund pozwoli nagrodzić ich niesamowitą pracę, w ramach której przynoszą światu tak wiele istnień. – dodaje Judit Mocsari, Brand Manager Europe w WaterWipes.  

Zgłoszenia można nadsyłać za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie internetowej https://www.waterwipes.com/pl/pl/sektor-medyczny/pure-foundation-fund-2023 do 30 września 2023 roku.

 

O WaterWipes™ Pure Foundation Fund  

WaterWipes™ Pure Foundation Fund to międzynarodowy program stypendialny, który działa od 2020 roku i jest kierowany do osób pracujących w sektorze medycznym. Od początku jego celem jest docenienie i nagrodzenie pracowników ochrony zdrowia, którzy wspierają kobiety podczas ciąży, porodu czy w okresie poporodowym. Program realizowany jest w takich państwach jak Wielka Brytania, Irlandia, Niemcy, Stany Zjednoczone, Kanada, Australia, Nowa Zelandia czy kraje Ameryki Łacińskiej.   

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Zdrowie Czy życie bez telefonu jest możliwe? Biuro prasowe
2024-07-20 | 08:00

Czy życie bez telefonu jest możliwe?

Nikogo już nie dziwi, że w kalendarzu pojawił się Dzień Bez Telefonu Komórkowego (15 lipca) – wszyscy zdajemy sobie sprawę, że urządzenie to jest przedłużeniem
Zdrowie Niemal 900 kobiet skorzystało z diagnostyki nowotworów złośliwych
2024-07-18 | 16:00

Niemal 900 kobiet skorzystało z diagnostyki nowotworów złośliwych

Blisko 900 kobiet skorzystało z diagnostyki nowotworów złośliwych dzięki corocznej inicjatywie GE HealthCare   W ramach Women’s Health Mobile Roadshow 2024 kobiety mogły skorzystać z badań w 15 miejscowościach w województwach opolskim i śląskim, m.in. w Opolu czy Chorzowie przy Stadionie Śląskim. Diagnostyka odbywała się od 31 maja do 23 czerwca br. Niemal 900 kobiet poddało się badaniom mammograficznym, USG oraz videodermatoskopowym w celu diagnostyki nowotworów złośliwych w mobilnej klinice GE HealthCare. W rezultacie wykryto 70 przypadków podejrzanych zmian.   Warszawa, 18 lipca 2024 r. – Podczas Women’s Health Mobile Roadshow 2024, niemal 900 kobiet poddało się bezpłatnym badaniom diagnostycznym w mammobusie GE HealthCare. Największym zainteresowaniem cieszyła się videodermatoskopia, czyli analiza powierzchni skóry i jej zmian, a także badania mammograficzne. W wyniku prowadzonych badań wykryto 70 podejrzanych przypadków, co stanowi niemal 8% przeprowadzonych badań. GE HealthCare po raz kolejny wyruszyło w trasę po polskich miastach i wsiach, aby umożliwić kobietom bezpłatne badania profilaktyczne w kierunku raka piersi. Według statystyk to najczęściej występujący nowotwór złośliwy wśród Polek – zmaga się z nim co czwarta pacjentka onkologiczna[1]. Każdego roku rozpoznaje się około 20 tyś. przypadków, z czego w samym 2021 zmarło na niego 6 406 pacjentek[2]. Jednocześnie, tylko co piąte rozpoznanie raka piersi przypada na wczesne stadium zaawansowania choroby[3], które ułatwia skuteczną terapię. – Wczesna diagnoza raka piersi zmniejsza ryzyko śmierci nawet o 25 – 30 procent, dlatego ważne są regularne badania i profilaktyka w tym kierunku. Ten nowotwór, kiedy wykryty na początkowych etapach, skutecznie poddaje się terapiom. Właśnie dlatego w GE HealthCare zachęcamy kobiety do korzystania z nowoczesnych metod diagnostycznych oraz zwiększamy dostępność badań w ramach Women’s Health Mobile Roadshow. To już trzecia edycja inicjatywy, podczas której Polki mogły wykonać badania z wykorzystaniem zaawansowanych technologii w komfortowych warunkach mammobusa – komentuje Grażyna Rubiś-Liolios, Dyrektor Generalna Polska, Litwa, Łotwa i Ukraina w GE HealthCare. Women’s Health Mobile Roadshow to projekt, podczas którego mobilna klinika GE HealthCare odbywa tournée po Europie, aby zwiększyć dostępność profilaktyki na najwyższym poziomie. Wśród odwiedzonych w 2024 roku krajów ponownie znalazła się Polska. Podczas tegorocznej edycji mieszkanki Opola, Moszny, Krapkowic, Niemodlina, Dobrodzienia, Kupy, Brzegu, Grodkowa, Namysłowa, Prudnika, Głuchołazów, Nysy, Branic, Kietrzu i Chorzowa mogły skorzystać z innowacyjnych technologii z obszaru obrazowania medycznego i diagnostyki onkologicznej.  
Zdrowie Wakacyjny niezbędnik kobiety w menopauzie
2024-07-18 | 01:00

Wakacyjny niezbędnik kobiety w menopauzie

Menopauza jest naturalnym procesem, który przechodzi każda kobieta. Objawy menopauzy, które jej towarzyszą są często bardzo dokuczliwe o każdej porze roku, a latem

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Gwiazdy

Konsument

Problem wykorzystywania seksualnego dzieci online wymaga pilnych regulacji. To może wymagać rezygnacji w pewnym stopniu z szyfrowania korespondencji

Problem wykorzystywania seksualnego dzieci w internecie potrzebuje konkretnych regulacji – podkreślają eksperci Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę. I liczą, że pojawią się one zarówno na forum krajowym, jak i unijnym. Dziś tymczasowe rozporządzenie, wprowadzając odstępstwo od przepisów UE dotyczących prywatności, daje platformom internetowym możliwość dobrowolnego wykrywania materiałów przedstawiających seksualne wykorzystywanie dzieci. Nowe propozycje przepisów na forum zakładają jednak, że zmieni się to w obowiązek. To budzi szereg pytań o prywatność i potencjalne nadużycia.

Teatr

Eliza Rycembel: Sztukę „Czułe słówka” zrobiliśmy na podstawie znanego filmu. Udało się uwspółcześnić tę historię i przenieść ją na nasze realia

Już po pierwszych przedstawieniach Eliza Rycembel i Krzysztof Dracz widzą, że bardziej współczesna teatralna wersja obsypanego Oscarami kinowego hitu sprzed 40 lat również przypadła do gustu widzom. „Czułe słówka” w reżyserii Pawła Paszta to historia wzruszająca, ale nie ckliwa, z odpowiednią dozą akcentów dramatycznych i komediowych. Spektakl opowiada o trudnej relacji nadopiekuńczej matki i córki, która czując się przytłoczona jej miłością i oczekiwaniami, decyduje się na szybkie małżeństwo i opuszczenie domu.