Komunikaty PR

Zabiegi laserowe - sekret pięknej urody, zdrowia i komfortu życia

2023-11-03  |  11:00
Biuro prasowe

Technologia laserowa stała się kluczem do poprawy komfortu życia oraz zachowania urody i zdrowia. Zabiegi laserowe wyznaczają nowy standard w medycynie, który polega przede wszystkim na bezinwazyjności i natychmiastowych, spektakularnych i długotrwałych efektach. Zbiega się to z tempem naszego życia i oczekiwań. Technologia laserowa umożliwia nie tylko zachowanie na dłużej młodego wyglądu, ale również podnosi na wyższy poziom samoocenę oraz pomaga pozbyć się kompleksów.

Naturalne piękno bez skalpela

Wraz z upływem lat pragniemy zatrzymać procesy starzenia się skóry. Dzięki technologii laserowej każda osoba niezależnie od wieku, może cieszyć się naturalnym pięknem. Zabiegi te stanowią inwestycję w siebie, która przynosi trwałe korzyści. Chirurgia plastyczna może dostarczyć spektakularne wyniki, ale często z widocznym śladem „operacji”. Technologia laserowa nie używa skalpela, a umożliwia odmładzanie skóry, eliminację zmarszczek, blizn i przebarwień czy zmian naczyniowych, jednocześnie zachowując naturalny wygląd. Co więcej, rezultaty tych zabiegów są natychmiastowe, a także długotrwałe. Laseroterapia znajduje także zastosowanie w pozbyciu się zbędnego owłosienia oraz niezagrażających zdrowiu zmian skórnych. Wśród osób zainteresowanych zabiegami anti-aging największą popularnością cieszy się laser ablacyjny CO. Naturalne efekty zabiegów laserowych są cienione zwłaszcza przez mężczyzn, którzy stronią od sztucznych rezultatów, a pragną zawsze pięknie wyglądać i dbać o stan swojej skóry.

- Zabieg z użyciem lasera ablacyjnego CO2 może być polecany dla osób, które mierzą się z utratą owalu twarzy, z widocznymi zmarszczkami, wiotką skórą, jako profilaktyka przeciwstarzeniowa u młodszych pacjentów oraz jako potrzeba rewitalizacji skóry u osób starszych. W zabiegu z użyciem tego urządzenia chromatoforem w tkankach jest woda. Proces ten prowadzi do kontrolowanej ablacji naskórka oraz wierzchniej warstwy skóry właściwej. Wynikiem tego jest stymulacja procesów regeneracyjnych. Choć okres rekonwalescencji jest nieco dłuższy (ok. 7 dni), to efekty zabiegu są zdumiewające. Następuje odmłodzenie skóry, przebudowa jej struktury, co prowadzi do zwiększenia gęstości, poprawy kolorytu i napięcia skóry – mówi dr Joanna Holanowska, lekarz medycyny estetycznej, prezes Innovation Clinic.

Intymność pod kontrolą

Jednym z elementów kluczowych w poprawie jakości życia jest niewątpliwe satysfakcjonujące życie seksualne i eliminacja kompleksów dotyczących okolic intymnych. Świadomość znaczenia udanej aktywności seksualnej w społeczeństwie rośnie. Dlatego specjaliści wykorzystują technologię laserową przy rozwiązywaniu problemów z zakresu ginekologii estetycznej m.in. w rewitalizacji narządów płciowych u pacjentek, labioplastyce laserowej, wybielaniu sromu i okolic odbytu. Zabiegi laserowe nie tylko pomagają w pozbyciu się kompleksów, ale również leczą inne, często wstydliwe dolegliwości, takie jak nietrzymanie moczu, które mogą dotyczyć zarówno mężczyzn, jak i kobiet. Choroby i dysfunkcje układu moczowo-płciowego zaczynają niestety dotykać coraz większą liczbę osób w różnym wieku.

- Terapia laserem CO2 w okolicach intymnych bazuje na wykorzystaniu fotoenergii cieplnej bez zbytniego krwawienia. Skutkuje to regeneracją oraz poprawą elastyczności i napięcia tkanek. Procesy te sprzyjają odbudowie błony śluzowej i poprawie nawilżenia pochwy. Są to zabiegi niebolesne, a okres rekonwalescencji krótki, co cenią nasi pacjenci. Wskazania do zabiegu są bardzo szerokie: obkurczanie ścianek pochwy w celu zwiększenia satysfakcji seksualnej tzw. Zespół Rozluźnienia, rewitalizacja błony śluzowej pochwy, lifting warg sromowych, leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu, rewitalizacja skóry sromu i krocza. Efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu – dodaje dr Joanna Holanowska.

W dobrych rękach

Wybór właściwej kliniki jest kluczowym czynnikiem determinującym sukces każdego zabiegu laserowego. Dlatego warto zwrócić szczególną uwagę na dwa kluczowe aspekty: klasę sprzętu oraz kwalifikacje i kompetencje specjalistów, którzy będą przeprowadzać procedurę. Istotne jest, aby klinika korzystała z oryginalnego, certyfikowanego sprzętu, pochodzącego od renomowanych producentów. Decyzję poprawy urody, zdrowia i komfortu życia zawsze warto powierzyć ekspertom.

- Sprzęt do zabiegów laserowych powinien spełniać najwyższe standardy bezpieczeństwa. Równie ważna jest kompetentna obsługa, która wie, jak obsługiwać konkretny model lasera. Niektóre urządzenia wymagają obsługi przez wykwalifikowanych lekarzy, podczas gdy inne mogą być obsługiwane przez specjalistów kosmetologów w przypadku zabiegów estetycznych. To aspekt kluczowy dla zapewnienia maksymalnej efektywności oraz ochrony podczas przeprowadzania zabiegu laserowego – tłumaczy dr Joanna Holanowska.

Poprawa jakości życia poprzez wydobycie i podkreślenie piękna, zapobieganie procesowi starzenia, poprawa i utrzymanie aktywności seksualnej oraz czynności układu uroginekologicznego – to misja specjalistów z Innovation Clinic we Wrocławiu. Zespół doświadczonych lekarzy specjalistów oraz wysoko wykwalifikowanych pielęgniarek i kosmetologów codziennie prowadzą pacjentów przez świat najnowocześniejszych technologii medycznych, które w bezpieczny sposób przynoszą natychmiastowe i długotrwałe efekty. Eksperci z Innovation Clinic pracują na oryginalnym sprzęcie medycznym światowych liderów, których produkty posiadają certyfikacje FDA (U.S. Food and Drug Administration, Amerykańska Agencja Żywności i Leków) i EMA (Europejska Agencja Leków). Dla pacjentów odwiedzjących Innovation Clinic do dyspozycji pozostaje działające  w ramach kliniki Centrum Medycyny Estetycznej i Regeneracyjnej oraz Centrum Ginekologii i Ginekologii Estetycznej.

Innovation Clinic – zintegrowane centrum medyczne ukierunkowane na nowoczesną medycynę estetyczną i regeneracyjną w innowacyjnym ujęciu wielospecjalistycznym. O zdrowie pacjentów w Innovation Clinic dba zespół doświadczonych specjalistów z zakresu estetyki, dermatologii, chirurgii plastycznej, chirurgii twarzowo-szczękowej, chirurgii naczyniowej, otorynolaryngologii, kardiologii, endokrynologii i andrologii, ginekologii, urologii, kosmetologii, dietetyki i fizjoterapii. Najnowocześniejsze technologie medyczne od prestiżowych światowych producentów, których skuteczność i bezpieczeństwo potwierdzają certyfikaty FDA (Amerykańskiej Agencji Żywności i Leków) i EMA (Europejskiej Agencji Leków), produkty medyczne najwyższej jakości, piękne, przestronne gabinety i nowoczesna sala operacyjna wskazują kierunek nowej jakości w holistycznym podejściu do potrzeb współczesnego pacjenta.

Strona www: https://innovationclinic.pl/

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Zdrowie Czy życie bez telefonu jest możliwe? Biuro prasowe
2024-07-20 | 08:00

Czy życie bez telefonu jest możliwe?

Nikogo już nie dziwi, że w kalendarzu pojawił się Dzień Bez Telefonu Komórkowego (15 lipca) – wszyscy zdajemy sobie sprawę, że urządzenie to jest przedłużeniem
Zdrowie Niemal 900 kobiet skorzystało z diagnostyki nowotworów złośliwych
2024-07-18 | 16:00

Niemal 900 kobiet skorzystało z diagnostyki nowotworów złośliwych

Blisko 900 kobiet skorzystało z diagnostyki nowotworów złośliwych dzięki corocznej inicjatywie GE HealthCare   W ramach Women’s Health Mobile Roadshow 2024 kobiety mogły skorzystać z badań w 15 miejscowościach w województwach opolskim i śląskim, m.in. w Opolu czy Chorzowie przy Stadionie Śląskim. Diagnostyka odbywała się od 31 maja do 23 czerwca br. Niemal 900 kobiet poddało się badaniom mammograficznym, USG oraz videodermatoskopowym w celu diagnostyki nowotworów złośliwych w mobilnej klinice GE HealthCare. W rezultacie wykryto 70 przypadków podejrzanych zmian.   Warszawa, 18 lipca 2024 r. – Podczas Women’s Health Mobile Roadshow 2024, niemal 900 kobiet poddało się bezpłatnym badaniom diagnostycznym w mammobusie GE HealthCare. Największym zainteresowaniem cieszyła się videodermatoskopia, czyli analiza powierzchni skóry i jej zmian, a także badania mammograficzne. W wyniku prowadzonych badań wykryto 70 podejrzanych przypadków, co stanowi niemal 8% przeprowadzonych badań. GE HealthCare po raz kolejny wyruszyło w trasę po polskich miastach i wsiach, aby umożliwić kobietom bezpłatne badania profilaktyczne w kierunku raka piersi. Według statystyk to najczęściej występujący nowotwór złośliwy wśród Polek – zmaga się z nim co czwarta pacjentka onkologiczna[1]. Każdego roku rozpoznaje się około 20 tyś. przypadków, z czego w samym 2021 zmarło na niego 6 406 pacjentek[2]. Jednocześnie, tylko co piąte rozpoznanie raka piersi przypada na wczesne stadium zaawansowania choroby[3], które ułatwia skuteczną terapię. – Wczesna diagnoza raka piersi zmniejsza ryzyko śmierci nawet o 25 – 30 procent, dlatego ważne są regularne badania i profilaktyka w tym kierunku. Ten nowotwór, kiedy wykryty na początkowych etapach, skutecznie poddaje się terapiom. Właśnie dlatego w GE HealthCare zachęcamy kobiety do korzystania z nowoczesnych metod diagnostycznych oraz zwiększamy dostępność badań w ramach Women’s Health Mobile Roadshow. To już trzecia edycja inicjatywy, podczas której Polki mogły wykonać badania z wykorzystaniem zaawansowanych technologii w komfortowych warunkach mammobusa – komentuje Grażyna Rubiś-Liolios, Dyrektor Generalna Polska, Litwa, Łotwa i Ukraina w GE HealthCare. Women’s Health Mobile Roadshow to projekt, podczas którego mobilna klinika GE HealthCare odbywa tournée po Europie, aby zwiększyć dostępność profilaktyki na najwyższym poziomie. Wśród odwiedzonych w 2024 roku krajów ponownie znalazła się Polska. Podczas tegorocznej edycji mieszkanki Opola, Moszny, Krapkowic, Niemodlina, Dobrodzienia, Kupy, Brzegu, Grodkowa, Namysłowa, Prudnika, Głuchołazów, Nysy, Branic, Kietrzu i Chorzowa mogły skorzystać z innowacyjnych technologii z obszaru obrazowania medycznego i diagnostyki onkologicznej.  
Zdrowie Wakacyjny niezbędnik kobiety w menopauzie
2024-07-18 | 01:00

Wakacyjny niezbędnik kobiety w menopauzie

Menopauza jest naturalnym procesem, który przechodzi każda kobieta. Objawy menopauzy, które jej towarzyszą są często bardzo dokuczliwe o każdej porze roku, a latem

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Gwiazdy

Konsument

Problem wykorzystywania seksualnego dzieci online wymaga pilnych regulacji. To może wymagać rezygnacji w pewnym stopniu z szyfrowania korespondencji

Problem wykorzystywania seksualnego dzieci w internecie potrzebuje konkretnych regulacji – podkreślają eksperci Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę. I liczą, że pojawią się one zarówno na forum krajowym, jak i unijnym. Dziś tymczasowe rozporządzenie, wprowadzając odstępstwo od przepisów UE dotyczących prywatności, daje platformom internetowym możliwość dobrowolnego wykrywania materiałów przedstawiających seksualne wykorzystywanie dzieci. Nowe propozycje przepisów na forum zakładają jednak, że zmieni się to w obowiązek. To budzi szereg pytań o prywatność i potencjalne nadużycia.

Teatr

Eliza Rycembel: Sztukę „Czułe słówka” zrobiliśmy na podstawie znanego filmu. Udało się uwspółcześnić tę historię i przenieść ją na nasze realia

Już po pierwszych przedstawieniach Eliza Rycembel i Krzysztof Dracz widzą, że bardziej współczesna teatralna wersja obsypanego Oscarami kinowego hitu sprzed 40 lat również przypadła do gustu widzom. „Czułe słówka” w reżyserii Pawła Paszta to historia wzruszająca, ale nie ckliwa, z odpowiednią dozą akcentów dramatycznych i komediowych. Spektakl opowiada o trudnej relacji nadopiekuńczej matki i córki, która czując się przytłoczona jej miłością i oczekiwaniami, decyduje się na szybkie małżeństwo i opuszczenie domu.