Zimowy spacer we dwoje
Często zimowe dni nie zachęcają do wychodzenia na zewnątrz. Wolny czas z miłą chęcią spędzilibyśmy pod kocykiem, w ciepłym domowym zaciszu, popijając pyszny gorący napój. Jednak to właśnie zimą panuje niepowtarzalna, magiczna atmosfera, idealna na romantyczne spacery we dwoje. Zaplanuj więc idealną randkę, którą Twoja druga połowa zapamięta na długo!
Romantyczny spacer
Nawet gdy pogoda za oknem nie rozpieszcza, ruch na świeżym powietrzu to gwarancja dobrego samopoczucia. A gdy towarzyszy nam ukochana osoba – mamy receptę na idealną randkę. Warto czasem zamienić kino czy kawiarnię na spacer tylko we dwoje. To świetna okazja, by w spokoju porozmawiać z drugą połową i skupić się wyłącznie na niej. Doskonałą scenerią romantycznego spaceru będą pięknie oświetlone parki, miejscowa starówka, rynek czy miejsca, do których nigdy nie zawędrowaliście. Odkrywanie ich we dwoje będzie dodatkową atrakcją, która jeszcze bardziej Was do siebie zbliży.
Wybierając się jednak na randkę na świeżym powietrzu musimy pamiętać o tym, by być ciepło ubranym – gdy za oknem szczypie mróz wtulenie się w ukochanego może nie wystarczyć. Doskonałym towarzyszem naszej „mroźnej” randki będzie gorąca herbata lub kawa, która uprzyjemni nam chwile. Możemy zabrać ją ze sobą gdziekolwiek chcemy – dzięki termicznym butelkom, które doskonale utrzymują ciepło przez wiele godzin. Idealnie sprawdzą się butelki termiczne WINKI BOTTLE. To uniwersalny gadżet, który posłuży Ci całe lata i przyda się na każde wyjście z domu – nie tylko zimą! Wszystko dzięki solidnej budowie opartej na podwójnych ściankach i wysokiej jakości stali nierdzewnej, z której wykonana jest cała butelka. Utrzymuje wysoką temperaturę napojów do 12 godzin, a niską nawet całą dobę. Dodatkowo WINK BOTTLE dostępne są niemal we wszystkich kolorach tęczy, co sprawia, że każdy znajdzie tą idealną dla siebie (i bliskiej osoby!) .
Już nie musisz martwić się minusową temperaturą za oknem. A często najprostsze rozwiązania na miły wieczór są najlepsze. Podaruj drugiej połowie całą swoją uwagę i zaproś ją na romantyczny spacer. Ubierzcie się ciepło, zapakujcie do plecaka gorący trunek i ruszajcie na niezapomniane zimowe rendez – vous!
SYLWESTER LAST MINUTE. Jak zaplanować sylwestrowy wypad w jeden dzień?
MP3 | Stres Polaków. 75% zmaga się z napięciem każdego tygodnia
Nowy Rok w harmonii z naturą – ekologiczne postanowienia na 2025
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Media
Adam Kszczot: Radek Majdan to człowiek niezwykle mądry życiowo. Cieszę się też, że mogłem od ludzkiej strony poznać Kubę Rzeźniczaka
Biegacz zaznacza, że udział w formacie „Mistrzowskie pojedynki. Eternal Glory” poszerzył jego horyzonty i dał mu nowe spojrzenie na ludzi i ich historie. Adam Kszczot podkreśla, że każdy uczestnik wniósł do programu coś unikalnego. Ich sylwetki i życiowe doświadczenia mogą więc być dla widzów przykładem i inspiracją. On sam jest pod dużym wrażeniem Radosława Majdana i Jakuba Rzeźniczaka.
Konsument
Młodzież w Polsce sięga po alkohol rzadziej niż 20 lat temu. Obniża się zwłaszcza spożycie piwa
Alkohol staje się coraz mniej popularny wśród młodzieży, przede wszystkim w grupie wiekowej 15–16 lat, ale pozytywne zmiany widoczne są również w grupie 17- i 18-latków – wynika z badania ESPAD z 2024 roku przedstawionego niedawno podczas konferencji w Sejmie. Mniej nastolatków niż 20 lat temu przyznaje się do zakupu alkoholu i tych, którzy oceniają, że jest on łatwy do zdobycia. Wciąż jednak na wysokim poziomie utrzymuje się odsetek młodzieży, która pije w sposób ryzykowny. Ministerstwo Zdrowia zapowiada działania ograniczające sprzedaż alkoholu.
IT i technologie
Sztuczna inteligencja dużym wsparciem w diagnostyce. Może być szczególnie cenna w chorobach rzadkich
Już nie tylko usprawnianie analizy badań obrazowych, ale i na przykład typowanie celów terapeutycznych w chorobach rzadkich to pola, na których w medycynie sprawdza się sztuczna inteligencja. Różne technologie zasilane SI wykorzystuje prawie 80 proc. podmiotów leczniczych, a inwestycja w nie zwraca się średnio w ciągu 14 miesięcy. Wraz z pokoleniową wymianą kadr widać też coraz większe otwieranie się lekarzy na korzystanie z narzędzi sztucznej inteligencji.