Colian rozszerza podniebną ekspansję!
Wafle Grześki w formacie Mega, należące do polskiego producenta Colian, są dostępne w ofercie sprzedażowej linii WizzAir. Kultowy produkt, doskonale znany na rynku krajowym, można zakupić podczas lotów realizowanych przez węgierskiego przewoźnika. To kolejny krok marki w kierunku podniebnej ekspansji – do tej pory Grześki dostępne były jedynie na pokładach samolotów PLL LOT.
Obecność marki Grześki na pokładach samolotów WizzAir to doskonała akcja promująca polskie produkty poza granicami naszego kraju. Miliony podróżujących będą miały okazję spróbować wafli, które w Polsce są jednym z ulubionych produktów impulsowych, kierowanym do szerokiego grona konsumentów. Na szczególną uwagę zasługuje format wafla – Grześki Mega w czekoladzie deserowej 48 g to pyszna przekąska, którą można schrupać od razu na pokładzie lub zapakować do podręcznej torby, ciesząc się jej smakiem na wakacyjnych wyprawach – komentuje Wojciech Gańko, Marketing manager marki Grześki.
Informacje o dostępnym w sprzedaży waflu Grześki Mega można znaleźć również w sierpniowo-wrześniowym katalogu Wizzair rozdawanym podróżującym na pokładach samolotów.
www.grzeski.pl
Skyry – codzienna dawka mocy, z Piątnicy, no bo skąd!
Ciasta na sylwestrowy stół
Marnowanie żywności w święta: wyrzucamy 1,6 kg jedzenia na osobę [BADANIE]
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Muzyka
Krystian Ochman: Uwielbiam musicale i bardzo chciałbym wrócić na taką scenę. Nigdy nie grałem w polskim musicalu, ale mógłbym spróbować
Zwycięzca 11. edycji programu „The Voice of Poland” podkreśla, że ma duży sentyment do amerykańskich musicali. W kilku muzycznych spektaklach już zagrał i nie wyklucza powrotu na scenę właśnie w takiej roli. Krystian Ochman zaznacza, że wolałby się zmierzyć z jakimś testem w języku angielskim, ale polski projekt też byłby dla niego ciekawym wyzwaniem.
Regionalne – Mazowieckie
Większe bezpieczeństwo przechowywanych w magazynach dzieł sztuki. Muzeum Narodowe w Warszawie przeniesie je do nowego budynku
Kupiony ze wsparciem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego budynek przy ulicy Puławskiej będzie służył Muzeum Narodowemu w Warszawie jako magazyn wielkogabarytowych dzieł sztuki. To tu jeszcze w tym roku mają trafić zbiory z magazynu w Tarczynie, który według opinii NIK nie spełnia niezbędnych norm technicznych. W ciągu dwóch–trzech lat w nowym budynku powstanie także przestrzeń wystawiennicza dla kolekcji mebli i wzornictwa należących do MNW.
Problemy społeczne
Czas oczekiwania na usługi opieki długoterminowej jest zbyt długi. Pacjenci i ich rodziny gubią się w skomplikowanym systemie
Zarządzanie opieką długoterminową w Polsce funkcjonuje w rozbiciu na dwa sektory: ochrony zdrowia i pomocy społecznej. Brak koordynacji między nimi powoduje, że opieka jest udzielana fragmentarycznie i nie zawsze efektywnie – wynika z raportu Banku Światowego. Co roku tego typu usług potrzebuje co najmniej pół miliona osób, a czas oczekiwania na nie jest zbyt długi. To efekt m.in. niedofinansowania sektora i braku kadr.