Komunikaty PR

Czosnek biały konserwowy OLE! Wyjątkowy składnik wielkanocnych dań

2024-03-21  |  11:02
Biuro prasowe

Czosnek biały konserwowy OLE! to aromatyczny, pełen smaku dodatek, którego nie może zabraknąć w Twojej kuchni podczas nadchodzącej Wielkanocy. Niewielkie ząbki białego czosnku, w delikatnej octowej zalewie można wykorzystać na wiele sposobów, zamieniając tradycyjne potrawy w prawdziwą ucztę.

Okres wielkanocny to czas wypełniony smakiem tradycji i rodzinną atmosferą. Na świątecznym stole króluje biały barszcz, żur, dania mięsne oraz przede wszystkim jajka w różnorodnych postaciach. Już niewielki dodatek Czosnku białego konserwowego OLE! do potraw wielkanocnych sprawi, że nabiorą one niepowtarzalnego smaku, zachwycając wszystkich zaproszonych gości.

Czosnek biały konserwowy OLE! można wykorzystać zarówno do dań ciepłych, jak i zimnych przekąsek. Wyśmienicie sprawdzi się jako składnik marynat, sosów oraz farszów, nadając im nutkę pikantności. Dodany do tradycyjnego wielkanocnego żuru, swoją delikatnością i aromatem zbalansuje jego smak i podkreśli wyjątkowy charakter.

Czosnek biały konserwowy OLE! to także wygodna przekąska, która na dłużej zachowuje swoje walory smakowe. Sięgnij po słoiczek aromatycznych, obranych ząbków, by przygotować Dorsza w sosie śmietanowym z czosnkiem marynowanym https://wole-ole.pl/recipes/dorsz-w-sosie-smietanowym-z-czosnkiem-marynowanym/ i zachwyć gości podczas nadchodzącej Wielkanocy.

Więcej pysznych propozycji na dania z warzywnymi przekąskami OLE! znajdziesz w PRZEPIŚNIKU OLE! na: www.wole-ole.pl

__________________________

Czosnek biały konserwowy OLE!

Pojemność: 212 ml Cena: ok. 9 zł

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Żywienie Egzotycznie orzeźwiająca nowość! Biuro prasowe
2024-11-04 | 11:30

Egzotycznie orzeźwiająca nowość!

Herbata zielona, choć znana od wieków, cieszy się nadal w pełni zasłużoną popularnością. Każdego dnia sięgają po nią osoby, które chcą dbać o swoje dobre samopoczucie i
Żywienie Smak i zapach owoców granatu ze słonecznej Grecji w każdej szklance!
2024-11-04 | 10:35

Smak i zapach owoców granatu ze słonecznej Grecji w każdej szklance!

Syropy cieszą się dużą popularnością przez cały rok. Latem służą jako prosty i wygodny sposób na upragnione orzeźwienie. Jesienią i zimą szczególnie chętnie sięgamy po
Żywienie Zioła mają … smak!
2024-11-04 | 10:35

Zioła mają … smak!

Wyjątkowe, ziołowo-owocowe kompozycje znajdziemy w linii herbatek Herbapolu. Teraz pojawiły się w niej dwa nowe warianty: Mięta z cytryną i trawą cytrynową oraz Rumianek z limonką i

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Uroda

Konsument

Sztuczna inteligencja wzbudza w Polakach głównie ciekawość i obawy. Ponad połowa widzi w niej zagrożenie

Prawie połowa Polaków twierdzi, że myśląc o sztucznej inteligencji, odczuwa zaciekawienie, ale aż 39 proc. przyznaje, że są to głównie obawy. Dotyczą one niewłaściwego wykorzystania SI, utraty kontroli nad nią i marginalizacji roli człowieka na rynku pracy. Na razie jednak tylko 11 proc. badanych używa narzędzi opartych na sztucznej inteligencji w swojej pracy. Chociaż rozwiązania te zyskują zwolenników, to wciąż duża grupa pracowników nie wie, w jaki sposób mogłyby one wspomóc ich w obowiązkach zawodowych – wskazuje badanie „Polacy o AI. Codzienność, nadzieje, obawy”.

Ochrona środowiska

Polski rynek roślinny rozwija się wolniej niż na Zachodzie. Kraje z największą konsumpcją mamy szansę dogonić za kilkanaście lat

Wartość rynku roślinnego w Polsce przekroczyła już wartość 1 mld zł. Roślinne zamienniki nabiału stanowią ponad połowę tej kategorii, a silną pozycję w sprzedaży mają alternatywy dla mleka – wynika z raportu Polskiego Związku Producentów Żywności Roślinnej. Polski rynek z rocznymi wydatkami rzędu 4,23 euro na osobę wciąż jednak odbiega od kwot wydawanych na żywność roślinną na Zachodzie. Branża liczy na wsparcie państwa w wykorzystaniu potencjału konsumentów.