Herbaciany jesienny niezbędnik

A jak wybrać herbatkę najlepszą dla nas i naszych bliskich? Warto sięgnąć po produkty, które swój wspaniały smak i przyjemny aromat zawdzięczają starannie wyselekcjonowanym naturalnym składnikom: owocom, ziołom i kwiatom. Nic więcej nie trzeba – wystarczy zaufać naturze i … Herbapolowi, bo to właśnie w asortymencie tej marki znaleźć można pyszne herbatki z linii Herbaciany Ogród i Kwiaty polskie. To 100% naturalnych składników, które zachwycą wszystkich członków rodziny i sprawią, że wspólne jesienne chwile nabiorą jeszcze więcej smaku.
A okazji, by sięgnąć po owocowe herbatki z pewnością nie zabraknie. Rozgrzewający napar to miły przerywnik w ciągu dnia, nieodłączny element popołudniowego relaksu, a pity wspólnie z bliskimi będzie wieczornym, rodzinnym rytuałem. Zaparzona w kubku termicznym herbatka może natomiast towarzyszyć nam w drodze do pracy czy podczas spaceru. Wystarczy wybrać ulubiony smak i cieszyć się nim w każdym momencie jesieni i zimy.
Herbaciany Ogród – moc owocowego smaku
Owocowe herbatki z linii Herbaciany Ogród Herbapolu to doskonały napój dla małych i dużych. Wyjątkowo przyjemny smak zawdzięczają wyłącznie naturalnym składnikom, które pochodzą od sprawdzonych dostawców, są wyselekcjonowane, poddawane dokładnej kontroli, zbierane i pakowane ze szczególną starannością. Przezroczyste saszetki skrywają w sobie duże kawałki owoców, dzięki którym napój jest pyszny i aromatyczny. Herbatki nie zawierają teiny, są więc doskonałą propozycją dla całej rodziny i z pewnością uprzyjemnią każdy jesienny dzień.
W linii dostępnych jest wiele wariantów. Dla wielu osób niekwestionowanym numerem 1 są herbatki malinowe. W Herbacianym Ogrodzie znaleźć można zarówno klasyczną herbatkę Malina – delikatną, przyjemnie słodką i bardzo aromatyczną, jak i wersje Maliny z dodatkami – Malinę z Cytryną, Malinę z Dziką różą, Malinę z Pigwą, Malinę z Żurawiną. Herbaciany Ogród to również wiele innych lubianych smaków, jak: Wiśnia, Truskawka z Poziomką, Prosto z Lasu, Czarna Porzeczka z cytryną, Żurawina, Dzika róża, Aronia, Gruszka z Jabłkiem. A w chłodne dni idealnie sprawdzą się herbatki z dodatkiem rozgrzewających przypraw. Zimowy Sekret zachwyca połączeniem skórki pomarańczy, kory cynamonu, goździkami i kłącza imbiru, a Imbir z Pomarańczą i Pigwą to owocowa esencja smaków, przełamana charakterystycznym, korzennym imbirem. Ci, którzy już teraz tęsknią za latem, z pewnością docenią zaś orzeźwiające nuty herbatki Granat, z egzotycznym akcentem.
Kwiaty polskie – pyszne wspomnienie lata
Herbapol stworzył również wyjątkowe herbatki, które przywiodą na myśl kwitnącą, letnią łąkę. To linia Kwiaty polskie, czyli unikalne receptury, będące kompozycją dużych kawałków owoców oraz płatków najbardziej popularnych polskich kwiatów. To ukłon w stronę natury i jej wspaniałych darów, które nie tylko cieszą nasze oczy, ale też dostarczają niezwykłych wrażeń smakowych. Każdy z trzech dostępnych w tej linii wariantów zawiera 100% naturalnych składników. W herbatce Herbapol Malina z kwiatem róży owoce maliny zostały połączone z delikatnymi płatkami dzikiej róży – najbardziej znanego i cenionego kwiatu jadalnego, o intensywnej, lecz naturalnie słodkiej nucie. Herbatka Herbapol Borówka z kwiatem chabru to kompozycja borówki z lekko słodkawym i nieco korzennym chabrem. Połączenie delikatnego, orzeźwiającego kwiatu rumianku ze świeżością dojrzałych brzoskwiń znajdziemy natomiast w herbatce Herbapol Brzoskwinia z kwiatem rumianku.
Niech tę jesień wypełnią pyszne smaki, pełne naturalnej słodyczy owoców, kojącego aromatu ziół i najwspanialszych polskich kwiatów!

Polacy mylą piwo alkoholowe i bezalkoholowe - połowa z nich chce zakazu reklamy dla obu wariantów

Wzrasta rynek świeżej żywności online – w Markecie Świeżości DPD już ponad 70 partnerów

Międzynarodowy Dzień Szczęścia i tiramisu – przypadek czy przeznaczenie?
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Dom i ogród

Mietek Szcześniak: Odremontowałem stare gospodarstwo, a na polu zrobiłem kwitnący ogród. Jestem dendrologiem amatorem, potrafię przywrócić stare drzewa do owocowania
Piosenkarz podkreśla, że kiedy tylko może, to ucieka z zatłoczonej stolicy na łono natury. Swoją ulubioną miejscówkę ma niedaleko Kalisza. Tam wyremontował stare gospodarstwo i na hektarowej działce założył imponujący ogród. Mietek Szcześniak zaznacza, że aktywność na świeżym powietrzu działa na niego niezwykle kojąco. Może się też pochwalić tym, że szczególnie potrafi zadbać o stare drzewa. Niektóre były już obumarłe, a teraz znów kwitną i wydają owoce.
Farmacja
Innowacyjne leki zmieniają oblicze rzadkich chorób neurologicznych uznawanych dotychczas za nieuleczalne. Tak jest w przypadku rdzeniowego zaniku mięśni

Jeszcze kilka lat temu rokowania w SMA były niekorzystne. Zmieniło je uruchomienie w styczniu 2019 roku modelowego programu lekowego B.102, w którym pacjenci otrzymali pierwszą na świecie terapię – nusinersen. Kolejnym krokiem milowym w walce z chorobą było uruchomienie badań przesiewowych noworodków w kierunku SMA, dzięki którym dzieci otrzymują leczenie, zanim wystąpią pierwsze objawy choroby. We wrześniu 2023 roku udostępnione zostały dwie kolejne terapie zarejestrowane w Europie, co mogło sugerować, że wachlarz możliwości terapeutycznych w Polsce został wyczerpany. Tymczasem Ministerstwo Zdrowia poszło o krok dalej – w kwietniu ubiegłego roku podjęto decyzję o kontynuacji leczenia kobiet z SMA w czasie ciąży pierwszym zarejestrowanym terapeutykiem.
Zdrowie
Doda: Udało mi się całkowicie zwalczyć przyczynę Hashimoto, a nie tylko skutki tej choroby. Nadal będę się dzielić moimi doświadczeniami i nie dam się zastraszyć

Niedawno piosenkarka podzieliła się swoim sposobem na wyleczenie się z hashimoto. Jak podkreśla, kiedy ona sama kilka lat temu usłyszała diagnozę, postanowiła zrobić wszystko, by zatrzymać rozwój przewlekłego zapalenia tarczycy o podłożu autoimmunologicznym. Przede wszystkim zaczęła prowadzić zdrowy styl życia i postawiła na restrykcyjną dietę. Skutecznym antidotum miały się też okazać suplementy. Jej wypowiedź wywołała spore kontrowersje. Lekarze podkreślają bowiem, że całkowite wyleczenie się z tego schorzenia nie jest możliwe, a rozwój choroby mogą powstrzymać wyłącznie leki.