Komunikaty PR

Kultowy Wtorkowy Kubełek powraca do KFC! 14 kawałków złocistego kurczaka KFC za

2023-02-28  |  11:00
Biuro prasowe

Koniec czekania! Legendarny Wtorkowy Kubełek właśnie powraca do restauracji KFC w całej Polsce. Aż 14 kawałków kurczaka w sekretnej panierce autorstwa Colonela Sandersa, w tym 4 Strips, 8 Hot Wings oraz 2 kawałki kurczaka Kentucky za jedyne 19,95 zł będzie dostępnych w ofercie KFC już od jutra, 28 lutego. Kultowy kubełek pełen soczystych kawałków kurczaka jest stworzony, aby dzielić się nim z przyjaciółmi i tworzyć razem niezwykłe wspomnienia.

Wtorkowy Kubełek to jedna z najbardziej wyczekiwanych promocji w KFC, a powrót kubełka w lutym staje się już powoli zimową tradycją marki. Za każdym razem, gdy tylko Wtorkowy Kubełek pojawia się w KFC, cieszy się ogromną popularnością. Jego sława jest tak wielka, że od razu po zakończeniu promocji fani KFC pytają w mediach społecznościowych marki, kiedy rozpocznie się jego kolejna edycja. Przez te kilka tygodni trwania akcji, wtorek staje się w tym czasie najlepszym dniem tygodnia na idealny wypad z przyjaciólmi po szkole czy pracy i wspólne spędzenie czasu przy pysznym kubełku pełnym soczystych porcji kurczaka.

Wtorkowy Kubełek to zdecydowanie bardzo atrakcyjna cenowo propozycja. Marka z myślą o miłośnikach złocistego i pysznego kurczaka zaproponowała bardzo przyjazną finansowo okazję, dzięki której więcej osób będzie mogło sobie pozwolić na rozsmakowanie się flagowym produktem KFC. We Wtorkowym Kubełku za jedyne 19,95 zł dostaniemy aż 14 kawałków złocistego i soczystego kurczaka KFC, w tym 4 Strips, 8 Hot Wings oraz 2 kawałki kurczaka Kentucky.

Unikalny smak i polskie produkty

Kubełki KFC, które w ubiegłym roku obchodziły swoje 65. urodziny, są najbardziej charakterystyczną pozycją w menu restauracji. Chociaż wielu próbowało odtworzyć smak panierki KFC, oryginał jest tylko jeden. Nie powinno to dziwić bowiem niepowtarzalna receptura pysznego kurczaka KFC została stworzona przez założyciela restauracji KFC – Colonela Harlanda Sandersa i od 1940 roku pozostaje sekretem. Oryginalny przepis strzeżony jest w specjalnym sejfie w Louisville w stanie Kentucky. Jedyne, co do tej pory wiemy to fakt, iż w skład panierki wchodzi 11 ziół i przypraw, a dwie z nich to pieprz i sól. Z uwagi na konieczność ujawnienia receptury, która od 80 lat pozostaje niezmienna, przepis na panierkę nie został nigdy opatentowany. W 1957 roku po raz pierwszy kawałki kurczaka KFC zostały sprzedane właśnie w kubełku i do dziś jest on wiernym towarzyszem wszelkich okazji smakowania jedzenia z najbliższymi.

Chociaż potrawy KFC mają rodowód w dalekiej Luizjanie, to zdecydowana większość składników pochodzi z Polski, ponieważ priorytetem dla marki jest świeżość i wysoka jakość serwowanych dań.

Tegoroczna promocja Wtorkowego Kubełka rozpocznie się 28 lutego i potrwa aż do 4 kwietnia. Będzie dostępna tylko w opcji do zamówienia na miejscu w restauracjach.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Żywienie Polacy mylą piwo alkoholowe i bezalkoholowe - połowa z nich chce zakazu reklamy dla obu wariantów Biuro prasowe
2025-04-29 | 06:00

Polacy mylą piwo alkoholowe i bezalkoholowe - połowa z nich chce zakazu reklamy dla obu wariantów

Problem z odróżnieniem piw alkoholowych i bezalkoholowych, potrzeba wyraźnego zróżnicowania opakowań dla obu wariantów oraz całkowity zakaz reklamy
Żywienie Wzrasta rynek świeżej żywności online – w Markecie Świeżości DPD już ponad 70 partnerów
2025-04-09 | 10:45

Wzrasta rynek świeżej żywności online – w Markecie Świeżości DPD już ponad 70 partnerów

Jeszcze dekadę temu zakupy spożywcze online wydawały się rozwiązaniem dla nielicznych. Zmieniające się nawyki konsumentów i rosnące oczekiwania wobec jakości
Żywienie Międzynarodowy Dzień Szczęścia i tiramisu – przypadek czy przeznaczenie?
2025-03-19 | 23:00

Międzynarodowy Dzień Szczęścia i tiramisu – przypadek czy przeznaczenie?

Tiramisu, comfort food i szczęście na zamówienie. Jak jedzenie poprawia nastrój w Międzynarodowy Dzień Szczęścia. Szczęście ma wiele smaków, ale jeden

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Transport

W Amazon pracuje ponad 750 tys. robotów. Najnowszy jest wyposażony w „zmysł” dotyku

Pierwsze roboty wyposażone w „zmysł” dotyku wykorzystywane są przez Amazon do obsługi produktów w centrach realizacji zamówień w USA i Niemczech. Roboty potrafią precyzyjnie przeszukiwać nawet ciasne przestrzenie półek w poszukiwaniu konkretnych produktów i z wyczuciem przenosić je na taśmę. Dzięki nim pracownicy nie muszą się schylać ani wspinać po drabinie w poszukiwaniu towaru. Automatyzacja wspiera też pracę kurierów. Paczki, które mają być dostarczone pod wskazany adres, podświetlane są w furgonetce na zielono, co ułatwia znalezienie właściwej przesyłki i skraca czas dostawy.

Medycyna

Diagnostyka zaburzeń snu może być łatwiejsza. Inteligentna piżama monitoruje bruksizm i bezdech senny

Naukowcy z Uniwersytetu Cambridge opracowali inteligentną piżamę, której zadaniem jest monitorowanie w warunkach domowych wzorców oddechu podczas snu i wykrywanie jego zaburzeń takich jak bezdech senny, chrapanie czy bruksizm. Jest to możliwe dzięki znajdującym się w materiale zaawansowanym grafenowym czujnikom tensometrycznym. Urządzenie może stać się alternatywą dla często niekomfortowej dla pacjentów diagnostyki w warunkach szpitalnych lub z wykorzystaniem nieporęcznego sprzętu.

Gwiazdy

Julia Kamińska: Elektrośmieci to duży problem. Sama mam w piwnicy zepsutą pralkę i muszę zorganizować jej wywóz

Piotr Zelt, Julia Kamińska i Klaudia Zioberczyk zauważają, że mimo wielu akcji informacyjnych i edukacyjnych nadal nie wszyscy Polacy zdają sobie sprawę z tego, że elektrośmieci, które nie są w odpowiedni sposób zutylizowane, stanowią ogromne zagrożenie dla środowiska. I choć istnieją różne możliwości przekazania zużytych, nieużywanych lub uszkodzonych urządzeń elektrycznych i elektronicznych do punktów zbiórki czy firm zajmujących się recyklingiem, to nie brakuje osób, które lekceważą wszelkie wytyczne i idą na łatwiznę. Wyrzucają takie sprzęty do zwykłych śmietników albo wywożą na przykład do lasu.