Komunikaty PR

Nowość od Wawelu – czekolada tylko z trzech składników

2020-06-29  |  01:00
Biuro prasowe

Im prościej, tym lepiej – ta zasada przyświecała twórcom nowej Czekolady  Gorzkiej 74% cocoa z ziarnem z Kamerunu. W jej produkcji używa się wyłącznie trzech składników, a podstawowy z surowców - ziarno kakaowe - pochodzi tylko z regionalnych plantacji tego środkowoafrykańskiego kraju. Wszystko to sprawia, że w każdej tabliczce nowej czekolady znajdziemy niepowtarzalny, bogaty smak i aromat.

Miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy i cukier – tylko tyle wystarczy, by stworzyć wyjątkową czekoladę. Jeśli więc nie lubisz produktów o długiej liście zbędnych dodatków, jak sztuczne aromaty czy barwniki – Czekolada Gorzka 74% cocoa Wawel z ziarnem kakaowym z Kamerunu jest idealnym wyborem. To minimum składników, ale maksimum jakości.

Wszyscy lubimy oryginalne smaki i próbowanie produktów o intrygującym pochodzeniu. I taka właśnie jest nowa propozycja firmy Wawel – każda jej tabliczka to w 74% ziarna kakaowca odmiany Forastero z regionalnych plantacji Kamerunu. Wybierając ją, mamy gwarancję prawdziwie afrykańskiego pochodzenia i oryginalnego, gorzkiego smaku przełamanego nutą słodyczy. Dzięki wydłużonemu procesowi konszowania i najwyższej jakości składnikom, czekolada jest doskonale gładka. Jej wyjątkowy charakter podkreśla estetyczne, papierowe opakowanie.

Nowa propozycja Wawelu to produkt o najkrótszej liście składników w ofercie firmy i jeden z niewielu takich produktów na polskim rynku. Czekolada Gorzka Wawel, podobnie jak wszystkie inne produkty firmy, powstaje zgodnie z ideą Dobrych Składników, a więc tworzenia słodyczy o krótkich i nieskomplikowanych składach, dających 100% smaku i przyjemności.

Nowa propozycja Wawelu to nie koniec przygody z oryginalnymi smakami. Do czekolady z Kamerunu już za kilka tygodni dołączy Czekolada Gorzka Wawel z ziarnem kakaowym z Wenezueli. Ta z kolei oparta będzie o ziarno kakaowca z regionu Sur del Lago w Wenezueli o kwiatowo-owocowej nucie, w której dominuje odmiana  Trinitario połączona z Criollo. To zapewni zupełnie nowe wrażenia smakowe!

Czekolada Gorzka z Kamerunu dostępna jest w limitowanej serii w wybranych sieciach handlowych i sklepach spożywczych, a także w sklepach firmowych Wawel i serwisie slodkiwawel.pl. Rekomendowana cena detaliczna to 8,99 zł za tabliczkę 100 g.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Żywienie Skyry – codzienna dawka mocy, z Piątnicy, no bo skąd! Biuro prasowe
2024-12-31 | 10:00

Skyry – codzienna dawka mocy, z Piątnicy, no bo skąd!

Wraz z nowym rokiem OSM Piątnica powraca z kampanią reklamową „Przejdź na dobrą stronę mocy”, promującą Skyry – jogurty typu islandzkiego. Dzięki wysokiej zawartości
Żywienie Ciasta na sylwestrowy stół
2024-12-30 | 14:50

Ciasta na sylwestrowy stół

Ile ciast potrzeba na świąteczno-noworoczny stół, aby domownicy byli zadowoleni? Wszystko zależy od liczby zaproszonych gości, ale jesteśmy pewni, że często wystarczy jedno ciasto,
Żywienie Marnowanie żywności w święta: wyrzucamy 1,6 kg jedzenia na osobę [BADANIE]
2024-12-23 | 12:00

Marnowanie żywności w święta: wyrzucamy 1,6 kg jedzenia na osobę [BADANIE]

Aż 83% Polaków wyrzuca jedzenie świąteczne między 23 a 30 grudnia. To przekłada się na 61,7 tys. ton, czyli aż 1,6 kg na osobę. Choć najczęściej wyrzucaną kategorią

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Muzyka

Regionalne – Mazowieckie

Większe bezpieczeństwo przechowywanych w magazynach dzieł sztuki. Muzeum Narodowe w Warszawie przeniesie je do nowego budynku

Kupiony ze wsparciem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego budynek przy ulicy Puławskiej będzie służył Muzeum Narodowemu w Warszawie jako magazyn wielkogabarytowych dzieł sztuki. To tu jeszcze w tym roku mają trafić zbiory z magazynu w Tarczynie, który według opinii NIK nie spełnia niezbędnych norm technicznych. W ciągu dwóch–trzech lat w nowym budynku powstanie także przestrzeń wystawiennicza dla kolekcji mebli i wzornictwa należących do MNW.

Problemy społeczne

Czas oczekiwania na usługi opieki długoterminowej jest zbyt długi. Pacjenci i ich rodziny gubią się w skomplikowanym systemie

Zarządzanie opieką długoterminową w Polsce funkcjonuje w rozbiciu na dwa sektory: ochrony zdrowia i pomocy społecznej. Brak koordynacji między nimi powoduje, że opieka jest udzielana fragmentarycznie i nie zawsze efektywnie – wynika z raportu Banku Światowego. Co roku tego typu usług potrzebuje co najmniej pół miliona osób, a czas oczekiwania na nie jest zbyt długi. To efekt m.in. niedofinansowania sektora i braku kadr.