Komunikaty PR

OSHEE REBEL – dawka owoców i witamin w środku zimy

2022-02-11  |  01:00
Biuro prasowe

OSHEE zaprasza do odkrycia galaktycznej serii napojów REBEL. Wzbogacone ekstraktem z schisandry, wody witaminowe uwodzą orzeźwiającym smakiem soczystych owoców takich jak arbuz, pitaja oraz aloes. Oto pełnia smaku nawet w samym środku zimy!

Seria napojów OSHEE to propozycja dla tych, którzy lubią spędzać czas w stylu REBEL. Napoje łączą w sobie właściwości popularnych izotoników i lubianej wody witaminowej. Zadbają o odpowiednie nawodnienie, a także solidną dawkę witamin. OSHEE REBEL zaspokoi pragnienie podczas aktywnych zimowych dni spędzonych na stoku. Jesteś zwolennikiem klasyki i wybierasz szusowanie na nartach? Czy może szukasz dodatkowego dreszczyku adrenaliny i uwielbiasz snowboardowy freeride w lekkim, białym puchu? Z gracją wykonujesz piruety na tafli lodowiska? Zawsze wtedy, gdy poczujesz spadek mocy, warto sięgnąć po porcję niesamowitej energii zamkniętą w pysznym napoju o egzotycznym smaku.

W czym zatem tkwi sekret OSHEE REBEL? To tajemnicza schisandra, inaczej zwana jagodą wiecznej młodości. Pochodząca z Dalekiego Wschodu roślina posiada wiele właściwości prozdrowotnych. Stosowana od wielu tysięcy lat, doskonale zda egzamin także w XXI wieku. Przeciwdziała zmęczeniu fizycznemu i psychicznemu, poprawia pamięć i koncentrację i podnosi odporność organizmu i przyspiesza proces zdrowienia. Dzięki temu szybciej zregenerujesz się nawet po intensywnym wysiłku. A do tego uznawana jest za naturalny afrodyzjak!

Napoje OSHEE REBEL zostały wzbogacone unikalną kompozycją witaminową, która dodatkowo podnosi efekt prozdrowotny. Zawartość witamin z grupy B (niacyna, biotyna, witamina B6 i B12) wspiera prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego i krwionośnego oraz pracę mięśni. W butelkach OSHEE REBEL nie znajdziemy sztucznych aromatów, barwników, konserwantów.

W linii dostępne jest 5 wariantów smakowych: pitaja, aloes, arbuz, mango-pomarańcza-kardamon oraz czerwona pomarańcza i guarana.

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Żywienie Świętuj Dzień Czekolady razem z Lidl Polska Biuro prasowe
2024-07-05 | 12:09

Świętuj Dzień Czekolady razem z Lidl Polska

Lidl Polska, dla którego zrównoważony rozwój jest jednym z filarów polityki CSR, promuje świadome odżywianie, z poszanowaniem zasobów oraz osób
Żywienie Nowy wymiar sałatki. Dodaj ten składnik i zachwyć się bogactwem smaku.
2024-07-05 | 11:00

Nowy wymiar sałatki. Dodaj ten składnik i zachwyć się bogactwem smaku.

Sezon na świeże, sezonowe warzywa w pełni, co oznacza, że nadszedł czas, by cieszyć się różnorodnymi, kolorowymi sałatkami. Suszone pomidory z żurawiną w oleju z ziołami OLE!
Żywienie „Chwalcie siebie!” przekonuje Oranżada Hellena i realizuje niezwykły mural w War
2024-07-03 | 15:05

„Chwalcie siebie!” przekonuje Oranżada Hellena i realizuje niezwykły mural w War

Oranżada Hellena wystartowała z nową odsłoną kampanii #hellendż, realizowaną w tym roku pod hasłem „Chwalcie siebie!”. W ramach akcji, na Nowym Mieście w Warszawie, pojawił

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Konsument

Media

Robert El Gendy: Jestem śpiochem i przychodzę do studia w ostatniej chwili. Raz nie obudziłem się na czas i dopiero telefon z redakcji postawił mnie na nogi

Prezenter „Pytania na śniadanie” zaznacza, że lubi sobie pospać, dlatego prowadzenie porannego programu to dla niego prawdziwe wyzwanie. Musi się bowiem sporo natrudzić, by być w studiu telewizyjnym na czas. Zazwyczaj nie udaje mu się jednak obudzić wraz z dźwiękiem pierwszego budzika i zdarzyło się, że z głębokiego snu wyrwał go dopiero telefon od produkcji „Pytania na śniadanie”.

Problemy społeczne

Ukraińcy mają podobne problemy związane z ochroną zdrowia, co Polacy. Problemem jest długi czas oczekiwania na wizytę i wysokie koszty leków

Długi czas oczekiwania, wysokie koszty leczenia i zakupu leków – to największe bariery w dostępie do opieki zdrowotnej, z jakimi mierzą się uchodźcy z Ukrainy w Polsce – wynika z raportu GUS i WHO. – Problemy stają się coraz bardziej podobne do tych charakterystycznych dla całego systemu ochrony zdrowia. Mniej mają charakter nagły, który był charakterystyczny dla okresu tuż po wybuchu wojny – wskazuje dr Dominik Rozkrut, prezes Głównego Urzędu Statystycznego. Większość przypadków, z powodu których Ukraińcy potrzebują pomocy lekarza, to ostre schorzenia. Co czwarty leczy się z powodu choroby przewlekłej. Wyzwaniem pozostają szczepienia ukraińskich dzieci: wskaźnik wyszczepienia rośnie, ale jest poniżej poziomu wśród polskich dzieci.