Komunikaty PR

Owocowe szaleństwo – kuszące smakiem koktajle z napojami owocowymi Hellena

2020-10-05  |  01:00
Biuro prasowe

Dorodne polskie owoce, pełne smaku napoje niegazowane Hellena oraz odpowiednie dodatki sprawią, że stawianie czoła chandrze będzie wyjątkowo proste, a do tego mega pyszne i soczyste!

 

Przełom lata i jesieni to najlepszy moment na skorzystanie z dobrodziejstw sezonowych owoców. Jednym z nich jest oczywiście gruszka - prawdziwa bomba witamin i minerałów, która wyśmienicie smakuje sama, jak również jako składnik potraw i deserów. Na jej bazie można przygotować wyborny koktajl „Gruszkowa Idylla”. Należy zmiksować dwie pokrojone gruszki, sześć suszonych moreli oraz trzy figi, dodać kilka goździków, szczyptę cynamonu, łyżkę miodu oraz dwie szklanki napoju Hellena Gruszka. A następnie wszystko wymieszać i… pić wspólnie z drugą połówką lub przyjaciółmi, rozkoszując się smakiem niebanalnego napoju.

 

Kolejnymi owocami, będącymi prawdziwą skarbnicą wielu drogocennych składników odżywczych są jagody. Razem jabłkiem tworzą kuszący duet, stanowiący bazę pysznego koktajlu „Runo Leśne”. Wystarczy zblendować garść jagód z napojem Hellena Jabłko. Do szklanki przelać zmiksowany napój, dodać kostki lodu lub zmrożone wiśnie, pokrojone w plasterki jabłko, ozdobić listkiem mięty oraz plasterkiem cytryny i serwować ku uciesze domowników i gości. Pycha!

Koniec urlopu nie musi oznaczać pożegnania się z wakacyjnym nastrojem. Można go przywołać za pomocą… koktajlu „Rajskie Winogrono”. Stanowi on połączenie przepysznej limonki, słodkiego winogrona i orzeźwiającej mięty, a przygotowanie go jest banalnie proste! Liście mięty, ćwiartki limonki i białe winogrona bezpestkowe należy rozgnieść, do szklanki dodać pokruszony lód i zalać do pełna napojem Hellena Winogrono. Takie zestawienie niemal pozwoli usłyszeć… szum morskich fal za oknem!

 

Aby wprowadzić więcej smaku, słońca, witamin i kolorów do codziennego życia, wystarczą sezonowe owoce, napoje niegazowane Hellena i odrobina wyobraźni. Smacznego!

Producent: Colian Sp. z o.o.

Marka: Hellena

Produkty:
 

Hellena Winogrono, 1,75 l, sugerowana cena det. ok. 3,80 zł

Hellena Jabłko, 1,75 l, sugerowana cena det. ok. 3,80 zł

Hellena Gruszka, 1,75 l, sugerowana cena det. ok. 3,80 zł

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Żywienie Świadome wybory żywieniowe Polaków. Naturalne składniki nadal w trendach Biuro prasowe
2024-07-02 | 11:00

Świadome wybory żywieniowe Polaków. Naturalne składniki nadal w trendach

Świadomość konsumentów w kwestii odżywiania rośnie w szybkim tempie, co potwierdzają wyraźne trendy z ostatnich lat[i]. Polacy coraz uważniej analizują składy
Żywienie Polscy konsumenci zainteresowani mlekiem A2A2
2024-06-28 | 10:00

Polscy konsumenci zainteresowani mlekiem A2A2

Chociaż mleko A2A2 – w przeciwieństwie do krajów zachodnich – nie jest jeszcze powszechnie dostępne w naszym kraju, dotychczasowe działania w ramach
Żywienie Wakacyjne odchudzanie - jak utrzymać motywację podczas zrzucania kilogramów?
2024-06-25 | 23:20

Wakacyjne odchudzanie - jak utrzymać motywację podczas zrzucania kilogramów?

Zapewne myślami jesteś już na wakacjach w nadmorskim kurorcie, ale sporym wyzwaniem wydaje się utrzymanie zdrowej diety podczas błogiego lenistwa na all inclusive. Ale jak tu nie

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Teatr

Ochrona środowiska

Rośnie liczba producentów ekologicznych zarówno w Polsce, jak i innych krajach Unii. Wciąż jednak jest to ułamek produkcji rolnej

Rolnictwo i hodowla zwierząt to jedna z głównych przyczyn wycinki lasów na świecie, utraty bioróżnorodności i największy emitent metanu. Sektor ten pochłania ogromne zasoby wody i odpowiada w dużym stopniu za zanieczyszczenie gleby. Ekspansja rolnictwa przyczynia się więc do zmian klimatu, a jednocześnie sektor boleśnie odczuwa ich skutki, co odbija się na produkcji rolnej. Zdaniem naukowców transformacja ekologiczna rolnictwa jest dziś koniecznością w walce z postępującymi niekorzystnymi zmianami klimatycznymi.

Ochrona środowiska

Radykalne formy protestów klimatycznych mogą mieć wpływ na spadek poparcia społecznego dla działań na rzecz klimatu. Najmniej akceptowalne blokady dróg czy niszczenie obrazów

Aktywiści klimatyczni coraz częściej wykorzystują pokojowe nieposłuszeństwo obywatelskie, aby podnieść ekologiczną świadomość społeczeństwa. Badania przeprowadzone przez naukowców z Uniwersytetu George’a Masona wykazały, że niektóre z ich działań, jak np. marsze i protesty okupacyjne, są postrzegane jako bardziej akceptowalne niż na przykład blokady dróg czy niszczenie obrazów. To sugeruje, że forma protestu może więc wpłynąć na to, jak bardzo ludzie popierają postulaty głoszone przez protestujących, ale wymaga to dalszych badań.