Pieczarki marynowane z marchewką i cebulą od OLE!
Pieczarki marynowane OLE! przygotowywane są w słoiku razem z marchewką i cebulą. W tym niepozornym trio drzemie spektrum smaków i aromatów tylko czekających na odkrycie. Taka kompozycja to idealne połączenie słodyczy marchewki, lekkiej ostrości cebulki, delikatnego smaku pieczarek, podbitych dodatkowo akompaniamentem idealnie wyważonej zalewy. Wszystko to daje jedyne w swoim rodzaju połączenie, którego nie może zabraknąć w Twojej kuchni.
Pieczarki marynowane z marchewką i cebulą OLE! to uniwersalna propozycja, której zakres zastosowań jest naprawdę szeroki, dlatego z pewnością można stwierdzić, że to wybór, który zachwyci każdego! Pieczarki wykorzystaj na zimno jako dodatek do sałatek, czy koreczków. Zrób na ich bazie sos, albo dodaj je do dań na ciepło, np. leczo, które na pierwszy rzut oka, może nie wydaje się oczywistą propozycją, ale gdy już raz się przekonasz...nigdy więcej nie zabraknie u Ciebie tego produktu od OLE!
Pieczarki marynowane z marchewką i cebulą OLE! łączą w sobie fuzję smaku i wielozadaniowości. Z jednej strony podsycą smak dobrze znanych Ci dań, z drugiej, mogą stanowić ich główny składnik, który zasmakuje każdemu, kto ceni sobie jakość i kompozycję wyjątkowych aromatów.
Inspiruj się OLE! i poznaj propozycje na dania z dodatkiem marynowanych pieczarek z marchewką
i cebulą od OLE!. Odkryj smakowite Leczo w stylu OoooLE! - znajdziesz je w naszym PRZEPIŚNIKU: http://wole-ole.pl/recipes/leczo/
________________________________________
Pieczarki marynowane z marchewką i cebulą OLE!
Pojemność: 305 ml
Cena: ok. 8 zł
Więcej na: www.wole-ole.pl

Polacy mylą piwo alkoholowe i bezalkoholowe - połowa z nich chce zakazu reklamy dla obu wariantów

Wzrasta rynek świeżej żywności online – w Markecie Świeżości DPD już ponad 70 partnerów

Międzynarodowy Dzień Szczęścia i tiramisu – przypadek czy przeznaczenie?
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Dom i ogród

Mietek Szcześniak: Odremontowałem stare gospodarstwo, a na polu zrobiłem kwitnący ogród. Jestem dendrologiem amatorem, potrafię przywrócić stare drzewa do owocowania
Piosenkarz podkreśla, że kiedy tylko może, to ucieka z zatłoczonej stolicy na łono natury. Swoją ulubioną miejscówkę ma niedaleko Kalisza. Tam wyremontował stare gospodarstwo i na hektarowej działce założył imponujący ogród. Mietek Szcześniak zaznacza, że aktywność na świeżym powietrzu działa na niego niezwykle kojąco. Może się też pochwalić tym, że szczególnie potrafi zadbać o stare drzewa. Niektóre były już obumarłe, a teraz znów kwitną i wydają owoce.
Farmacja
Innowacyjne leki zmieniają oblicze rzadkich chorób neurologicznych uznawanych dotychczas za nieuleczalne. Tak jest w przypadku rdzeniowego zaniku mięśni

Jeszcze kilka lat temu rokowania w SMA były niekorzystne. Zmieniło je uruchomienie w styczniu 2019 roku modelowego programu lekowego B.102, w którym pacjenci otrzymali pierwszą na świecie terapię – nusinersen. Kolejnym krokiem milowym w walce z chorobą było uruchomienie badań przesiewowych noworodków w kierunku SMA, dzięki którym dzieci otrzymują leczenie, zanim wystąpią pierwsze objawy choroby. We wrześniu 2023 roku udostępnione zostały dwie kolejne terapie zarejestrowane w Europie, co mogło sugerować, że wachlarz możliwości terapeutycznych w Polsce został wyczerpany. Tymczasem Ministerstwo Zdrowia poszło o krok dalej – w kwietniu ubiegłego roku podjęto decyzję o kontynuacji leczenia kobiet z SMA w czasie ciąży pierwszym zarejestrowanym terapeutykiem.
Zdrowie
Doda: Udało mi się całkowicie zwalczyć przyczynę Hashimoto, a nie tylko skutki tej choroby. Nadal będę się dzielić moimi doświadczeniami i nie dam się zastraszyć

Niedawno piosenkarka podzieliła się swoim sposobem na wyleczenie się z hashimoto. Jak podkreśla, kiedy ona sama kilka lat temu usłyszała diagnozę, postanowiła zrobić wszystko, by zatrzymać rozwój przewlekłego zapalenia tarczycy o podłożu autoimmunologicznym. Przede wszystkim zaczęła prowadzić zdrowy styl życia i postawiła na restrykcyjną dietę. Skutecznym antidotum miały się też okazać suplementy. Jej wypowiedź wywołała spore kontrowersje. Lekarze podkreślają bowiem, że całkowite wyleczenie się z tego schorzenia nie jest możliwe, a rozwój choroby mogą powstrzymać wyłącznie leki.