Komunikaty PR

Pomysł na apetyczne przekąski w ciągu dnia

2020-04-02  |  10:00
Biuro prasowe
Kontakt
Best Brands PR
Best Brands PR

Słomińskiego
00-195 Warszawa
bestbrandspr|bestbrandspr.pl| |bestbrandspr|bestbrandspr.pl
0-22 251 66 86
www.bestbrandspr.pl

Zasady żywienia ewoluują. Zmieniają się też nasze ulubione smaki. Miejsce trzech posiłków zastępują mniejsze, za to częstsze porcje dań oraz przekąski. Wśród nich kanapki, koreczki oraz wrapy z ryb, wędlin i sera podawane z sosami. Na liście ulubionych dodatków króluje Sos Kielecki amerykański – uwielbiany za kremową konsystencję oraz wyrazistą nutę curry.

Ulubione przekąski można podzielić na serowe, warzywne oraz mięsne i serwować je w zależności od rozmiaru apetytu oraz pory dnia. Dla niektórych przekąską jest kanapka, naleśnik albo tost. Inni wolą pochrupać warzywa albo owoce, które najlepiej podawać w formie sałatki – z aromatycznym, ziołowym dipem. Licznych zwolenników mają też jajka na twardo z dodatkiem Sosu Kieleckiego amerykańskiego, który z powodzeniem podkreśla smak mini dań.

Serowe przekąski

Serowi smakosze wiedzą, że nic nie podkreśla charakteru ulubionej przekąski tak, jak dobry sos. Ketchup, majonez, musztarda, a może coś z nutą curry – tak jak Sos Kielecki amerykański? W duecie z serem jeszcze trudniej mu się oprzeć!

Gouda, pleśniowy, oscypek, brie – każdy z nich nabiera głębi smaku w towarzystwie żurawiny, korniszona, sałaty i wspomnianego wcześniej, aromatycznego sosu. Można go nakładać łyżeczką z niedużego słoiczka (180 g) lub wyciskać z większej (335 g), poręcznej butelki. Pyszności!

Warzywne przekąski

Wegetarianie, weganie oraz osoby, które nie wyobrażają sobie posiłków bez bukietu jarzyn twierdzą zgodnie, że to właśnie Sos Kielecki pozwala wyczarować aromatyczne dania i przekąski z warzyw. Takie jak sałatka z surowej marchwi, selera i rodzynek, buraczano-ziemniaczana zapiekanka na chłodniejsze dni oraz pyszne vege-kanapki smarowane amerykańskim i posypane cebulką.

Na mniejszy głód wystarczą zaś chlebowe paluszki, seler naciowy krojony w słupki, domowy humus oraz inne pasty. Lekko i smacznie.

Nie tylko mięsne przekąski

Sos amerykański pasuje do śledzia, karpia i pstrąga – przekonują wielbiciele ryb. Można go podawać z karkówką, szaszłykami oraz z kiełbaską i kaszanką – twierdzą miłośnicy grilla. Wprawieni smakosze pod dominująca nutą curry wyczują w nim również pieprz, chili, imbir, gałkę muszkatołową i suszoną cebulkę. Uczta dla podniebienia!

Kremowa konsystencja, wyszukany aromat, wygodne opakowania oraz sprawdzona receptura sprawiają, że Sos Kielecki amerykański podawany jest do dań głównych i do przekąsek – zarówno na co dzień, jak i na świątecznym stole.

Sugerowana cena: Sos Kielecki amerykański– 5,40 zł brutto /335 g

Sugerowana cena: Sos Kielecki amerykański – 3,00 zł brutto /180 g

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: Best Brands PR
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Żywienie Skyry – codzienna dawka mocy, z Piątnicy, no bo skąd! Biuro prasowe
2024-12-31 | 10:00

Skyry – codzienna dawka mocy, z Piątnicy, no bo skąd!

Wraz z nowym rokiem OSM Piątnica powraca z kampanią reklamową „Przejdź na dobrą stronę mocy”, promującą Skyry – jogurty typu islandzkiego. Dzięki wysokiej zawartości
Żywienie Ciasta na sylwestrowy stół
2024-12-30 | 14:50

Ciasta na sylwestrowy stół

Ile ciast potrzeba na świąteczno-noworoczny stół, aby domownicy byli zadowoleni? Wszystko zależy od liczby zaproszonych gości, ale jesteśmy pewni, że często wystarczy jedno ciasto,
Żywienie Marnowanie żywności w święta: wyrzucamy 1,6 kg jedzenia na osobę [BADANIE]
2024-12-23 | 12:00

Marnowanie żywności w święta: wyrzucamy 1,6 kg jedzenia na osobę [BADANIE]

Aż 83% Polaków wyrzuca jedzenie świąteczne między 23 a 30 grudnia. To przekłada się na 61,7 tys. ton, czyli aż 1,6 kg na osobę. Choć najczęściej wyrzucaną kategorią

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Dom i ogród

Radosław Majdan: Jestem zniesmaczony tym, ile czasu poświęciliśmy na załatwianie pozwoleń na budowę domu. Teraz zastanawiamy się, czy nie wybrać planu B

Były piłkarz przyznaje, że w przypadku jego małżeństwa droga do budowy wymarzonego domu w Konstancinie-Jeziornie okazała się niezwykle długa, kręta i bardziej skomplikowana, niż się spodziewali. Uzyskiwanie niezbędnych pozwoleń trwało ponad dwa lata i nie zakończyłoby się sukcesem, gdyby nie pomoc specjalisty, który miał w tym doświadczenie. W obliczu tych problemów i kolejnych wyzwań przyszło jednak zwątpienie i myśl o rezygnacji z kontynuowania tego projektu. Radosław Majdan podkreśla jednak, że niezależnie od tego, jaką decyzję podejmą, za jakiś czas będą mieli własny, piękny dom.

Problemy społeczne

Miasta będą się starzały wolniej niż reszta kraju. Jednak w niektórych do 2050 roku seniorzy będą stanowić 37 proc. populacji

Udział osób starszych w populacji Polski będzie się stopniowo zwiększał i w 2050 roku wyniesie 34 proc. Dla porównania w 12 największych miastach będzie to 31 proc. – wynika z raportu Centrum Analiz i Badań Unii Metropolii Polskich. To oznacza, że metropolie – chociaż nie wszystkie – będą się starzeć nieco wolniej niż reszta kraju. Z tym procesem wiąże się szereg wyzwań dla samorządów i zadań związanych m.in. z przygotowaniem usług dla zróżnicowanej grupy seniorów i dostosowania przestrzeni miejskiej.

Farmacja

Nowoczesne formy podania leków pozwalają uniknąć hospitalizacji. To duże ułatwienie dla pacjentów z chorobami przewlekłymi

Opracowywanie nowoczesnych form podania leków to odpowiedź na stale rosnącą liczbę pacjentów z chorobami przewlekłymi, m.in. onkologicznymi, hematologicznymi i psychiatrycznymi. Jeden zastrzyk zamiast codziennego łykania tabletek, wlewów czy klasycznych chemioterapii ułatwia życie pacjentom, pozwalając im uniknąć hospitalizacji, stresu i ryzyka z tym związanego oraz szybciej wrócić do codziennych zajęć. To także korzyść dla personelu medycznego i systemu ochrony zdrowia. Inicjatorzy kampanii „Podanie ma znaczenie” podkreślają, że pacjent powinien mieć wpływ na wybór formy przyjmowanego leku.