Komunikaty PR

Propozycja dla poszukiwaczy niebanalnych rozwiązań w kuchni – Suszone pomidory

2020-08-24  |  10:47
Biuro prasowe

Suszone pomidory z kaparami w oleju z ziołami OLE! to doskonała propozycja dla osób, które poszukują nieoczywistych kompozycji smakowych w swojej kuchni. Pozwól się oczarować temu wyjątkowemu duetowi i przekonaj się jak smakuje idealnie wyważone połączenie słodko-wytrwanych nut w propozycji od OLE!

Suszone pomidory to wyjątkowy, kultowy wręcz produkt, którego możliwości zastosowań ogranicza wyłącznie wyobraźnia kucharza. Stanowią podstawę wielu dań z różnych zakątków świata, Najlepiej jednak komponują się z tymi śródziemnomorskimi. Połączenie ich z kaparami, które wyraźnie dodają cierpko-wyrwanej nuty oraz fuzja doskonałej mieszanki ziół z delikatnym olejem sprawia,
że produkt ten staje się obowiązkowym składnikiem w kuchni każdego miłośnika niebanalnych smaków.

Zaskocz swoich gości serwując im dania, z których udało Ci się dotąd wśród nich zasłynąć, ale w nowej, aromatycznej odsłonie. Sprawdzony od lat przepis wzbogacony Suszonymi pomidorami z kaparami w oleju z ziołami od OLE! wzbudzi ciekawość i zadziwi tym, jak jeden dodatek potrafi zmienić charakter i smak dobrze znanych dań.

Jeżeli chcesz, aby w Twojej kuchni nuda ustąpiła miejsca urozmaiceniu oraz szukasz nowych, intrygujących kulinarnych doznań - Suszone pomidory z kaparami w oleju z ziołami od OLE!
są propozycją stworzoną właśnie dla Ciebie!

To duet zamknięty w jednym słoiku, który na pewno zagości w Twoim menu nie jeden raz!

Więcej na: www.wole-ole.pl

__________________________

Suszone pomidory z kaparami w oleju z ziołami OLE!
Pojemność: 270 g
Cena: ok. 10 zł

 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Żywienie Jak pestycydy trafiają na nasze stoły? - nowy raport ujawnia niespójności w polityce UE Biuro prasowe
2025-06-30 | 06:00

Jak pestycydy trafiają na nasze stoły? - nowy raport ujawnia niespójności w polityce UE

Czy pestycydy wracają na nasze stoły? Najnowszy raport rzuca światło na poważne niespójności w polityce rolnej i handlowej Unii Europejskiej. Analiza wskazuje, że mimo
Żywienie Czy dzieci mogą jeść pieczarki i od jakiego wieku jest to bezpieczne?
2025-06-26 | 15:00

Czy dzieci mogą jeść pieczarki i od jakiego wieku jest to bezpieczne?

Pieczarki to jedne z najczęściej wybieranych grzybów w polskich domach – są delikatne w smaku, łatwe w przygotowaniu i dostępne przez cały rok. Ale
Żywienie Polacy mylą piwo alkoholowe i bezalkoholowe - połowa z nich chce zakazu reklamy dla obu wariantów
2025-04-29 | 06:00

Polacy mylą piwo alkoholowe i bezalkoholowe - połowa z nich chce zakazu reklamy dla obu wariantów

Problem z odróżnieniem piw alkoholowych i bezalkoholowych, potrzeba wyraźnego zróżnicowania opakowań dla obu wariantów oraz całkowity zakaz reklamy

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Podróże

Problemy społeczne

Stres w życiu zawodowym może działać destrukcyjnie. O profilaktykę muszą zadbać zarówno pracownicy, jak i pracodawcy

Co czwarty Polak doświadcza w pracy wysokiego lub bardzo wysokiego stresu, a trzech na czterech pracowników znajduje się w stresowej sytuacji zawodowej przynajmniej raz w tygodniu – wynika z badań Instytutu Psychologii Stresu. Najwyższy poziom częstego stresu dotyczy kobiet i pracowników powyżej 55. roku życia. To grupy najbardziej narażone na poczucie przeciążenia obowiązkami zawodowymi, co odbija się na ich zdrowiu fizycznym i psychicznym, a w kontekście społecznym niesie ze sobą poważne skutki ekonomiczne. W Unii Europejskiej stres zabija rocznie nawet 10 tys. osób.

Gwiazdy

Maciej Dowbor: Ostatnio kupiłem zdalnie sterowane motorówki dla córki. Ten wspólnie spędzony czas pozwala oderwać dzieci od smartfonów

Zdaniem prezentera nawet niepozorny gadżet może pomóc w budowaniu relacji ze swoimi pociechami i tworzeniu pięknych wspomnień. On sam przekonał się o tym, kiedy jego siedmioletnia córka chętnie zaczęła się bawić małymi, zdalnie sterowanymi motorówkami. Teraz kolekcja systematycznie się powiększa, a w zabawie bierze udział cała rodzina.