Rodzina Słodkich zachęca do letniego żelowania i udziału w konkursach!
Sezon letni to czas spędzany głównie w plenerze: na działce, nad jeziorem, u babci na wsi… Bliskość przyrody pozwala nam korzystać z naturalnych owoców i warzyw – darów natury. Tak bardzo chcielibyśmy zatrzymać je na dłużej… I jest na to sposób! Możemy zamknąć składniki w słoikach, a jesienią i zimą wspominać ten ciepły czas z bliskimi. Do tego zachęca marka Diamant wraz z rodziną Słodkich.
Sposobem na zachowanie wspomnień z lata jest skorzystanie z dobroci natury i zrobienie samodzielnie dżemów. Tak przygotowane słoiki można potem otworzyć podczas zimniejszych miesięcy i znowu poczuć smak i zapach lata. Co ważne, przetwory możesz łatwo przygotować z rodziną, do czego zachęca w najnowszej akcji Wkręć się w letnie żelowanie słodka rodzinka, bohaterzy ostatniego spotu marki Diamant. Udowadniają oni, że gotowanie z cukrami żelującymi jest szybkie (kilka minut i gotowe), ale i naturalne: bez zbędnych konserwantów i sztucznych substancji. To także świetny sposób na wspólne spędzenie czasu w kuchni.
Na potrzeby promocji akcji stworzono obszerną bazę przepisów, których z pewnością konsumenci nie znajdą w tradycyjnych książkach kucharskich. Wspólnie z marką Diamant można przygotować m.in. dżem czosnkowy, chutney z mango i chilli czy konfiturę z białą czekoladą. To tylko zajawka pyszności, resztę znajdą Państwo tutaj.
Dodatkowo, akcje wspierane są przez działania influnecer-marketingowe oraz kampanie displayowe. W social mediach też sporo się dzieje: megaowocowe kreacje video znaleźć można m.in. na Facebooku, Instagramie, YouTube i TikToku. Dodatkowo producent organizuje także konkursy, w którym do wygrania pastelowe AGD od marki SMEG, a także moc gadżetów brandowanych hasłem SłodkieŁączy. Najbliższy konkurs ruszy już w sierpniu.
Najbliższy konkurs znaleźć można na profilu SM:
https://www.facebook.com/slodkielaczy

Polacy mylą piwo alkoholowe i bezalkoholowe - połowa z nich chce zakazu reklamy dla obu wariantów

Wzrasta rynek świeżej żywności online – w Markecie Świeżości DPD już ponad 70 partnerów

Międzynarodowy Dzień Szczęścia i tiramisu – przypadek czy przeznaczenie?
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Muzyka

Trwający Festiwal Mozartowski przyciąga tłumy melomanów. To jedno z najważniejszych wydarzeń w stolicy
Artystka zaznacza, że za sprawą Warszawskiej Opery Kameralnej jeszcze przez dwa tygodnie Warszawa będzie rozbrzmiewać Mozartem. Kolejna edycja festiwalu poświęconego temu wybitnemu kompozytorowi zajmuje ważne miejsce w kulturalnym kalendarzu stolicy i przyciąga tłumy melomanów. A przed nimi jeszcze sporo atrakcji. Alicja Węgorzewska szczególnie zaprasza na dwie premiery, jedną skierowaną do młodych odbiorców, drugą – dedykowaną koneserom. Niezwykle ciekawie zapowiada się także nowy sezon artystyczny w WOK-u. Twórcy już pracują nad kolejnymi spektaklami i nagrywają nowe płyty.
Muzyka
Mietek Szcześniak: Gdybym chciał zbudować karierę, tobym ją budował. Nigdy o tym nie myślałem, zawsze po prostu chciałem muzykować

Wokalista zaznacza, że płyta „Brothers”, którą nagrał z czarnoskórym chórem, to efekt jego amerykańskiej przygody. Nie planuje robić kariery za granicą, ale z entuzjazmem przyjął propozycję współpracy z ludźmi, którzy tak jak on kochają śpiewać i muzykować. Krążek utrzymany jest w klimacie starego rhytm’n’bluesa, gospelu i soulu. Producentem jest H.B. Barnum, który przez trzy dekady był kierownikiem muzycznym Arethy Franklin i produkował albumy Franka Sinatry.
Farmacja
Konieczna większa edukacja na temat dbania o zdrowie i dostępnych leków. To kluczowe dla rozwoju samoleczenia

Osoba o niskim poziomie świadomości zdrowotnej zapłaci ostatecznie za opiekę medyczną trzy razy tyle, ile osoba, która wie na ten temat więcej – wskazuje Jonathan Workman z AESGP. Świadomość to ważny element samoleczenia, czyli samodzielnego dbania o zdrowie i zajmowania się drobnymi dolegliwościami, które pełni coraz istotniejszą funkcję w przeciążonym systemie ochrony zdrowia. Dlatego eksperci wskazują na konieczność prowadzenia szeroko zakrojonych kampanii zdrowotnych, a w działania edukacyjne powinny się włączyć zarówno firmy farmaceutyczne, personel medyczny, jak i rząd.