Komunikaty PR

Świąteczny specjał już na sklepowych półkach

2023-11-20  |  15:38
Biuro prasowe

Dla miłośników kulinarnych doznań smakowych, WSP Społem przygotowało niespodziankę: Sos Kielecki Chrzanowy, który niedawno pojawił się w największych sieciach handlowych i sklepach w całym kraju.

Wrzesień to najlepszy sezon na pozyskiwanie tego jakże pysznego i aromatycznego warzywa. Chrzan pospolity to bogaty w składniki mineralne korzeń, który uprawiany był przez ludy słowiańskie już w IX wieku. Wg medycyny naturalnej to naturalny antybiotyk. Jego największą zaleta to przede wszystkim wyrazisty smak. Sprawdza się nie tylko jako przyprawa, ale także składnik wielu dań – np. w formie suszonej, tartej lub krojonej.

Znając dużą sympatię polskich konsumentów do niego, WSP Społem ponownie ruszyło z produkcją sosu z dodatkiem tartego chrzanu (8,6%). Sos Kielecki Chrzanowy wytwarzany na bazie klasycznej receptury – nie zawiera konserwantów. Doskonale komponuje się z pieczonymi mięsami, wszelkiego typu wędlinami na zimno, rybami, jajkami czy sałatkami. Pokochają go miłośnicy zarówno pasztetów, jak i wszelkiego rodzaju pieczeni i ozorków.

Produkt dostępny jest w sprzedaży sezonowej.

SOS KIELECKI CHRZANOWY, 180 g, cena ok.4,59
 


Więcej na www.wspspolem.com.pl

 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Żywienie Spotkajmy się w te święta! Wawel prezentuje słodką Ofertę Zimową Biuro prasowe
2023-12-01 | 07:00

Spotkajmy się w te święta! Wawel prezentuje słodką Ofertę Zimową

Czas oczekiwania na święta to najbardziej magiczny okres w całym roku. W powietrzu unosi się przyjemna aura wzajemnej życzliwości i wyjątkowej atmosfery. To piękny czas podarunków
Żywienie Domowy „fastfood” pełen jesiennych aromatów
2023-11-28 | 01:00

Domowy „fastfood” pełen jesiennych aromatów

Czy „fastfood”, aby smakował, musi być wypełniony pustymi węglowodanami, pozbawionymi składników odżywczych wypełniaczami i ociekać niezdrowym tłuszczem? Jesień jest
Żywienie Listopadowy „comfort food” – czyli co?
2023-11-28 | 01:00

Listopadowy „comfort food” – czyli co?

Gdy za oknem listopadowa plucha, aż chce się wziąć do ręki miseczkę gorącej, gęstej, aromatycznej zupy i zaszyć pod kocem przy akompaniamencie deszczu, stukającego o szyby. Nie mniej

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Psychologia

Handel

W okresie okołoświątecznym Polacy generują duże ilości elektroodpadów. Połowa nie wie, że nie można ich wyrzucić do śmietnika

Polacy mają problem z prawidłowym wskazaniem elektroodpadów i nie do końca wiedzą, gdzie oddawać takie zużyte sprzęty – pokazuje badanie agencji badawczej Zymetria na zlecenie RLG. 34 proc. badanych przyznało, że zdarzyło im się źle zutylizować wyrzucane elektroodpady. Odpady, które najczęściej trafiają w nieodpowiednie miejsce, to m.in. kable, ładowarki czy słuchawki. – Podobnie jest z różnego rodzaju golarkami, lokówkami, zabawkami na baterie i innymi małymi sprzętami, czyli tym, co niebawem będziemy kupować pod choinkę – zauważa Monika Wyciechowska z RLG w Polsce. Jak wskazuje, ponad połowa Polaków nie wie, że starych sprzętów nie wolno wyrzucać do pięciu frakcji, ale trzeba je oddać do specjalnych punktów zbiórki.

Finanse

Praca natychmiastowa zyskuje na popularności. Pracodawcy mogą znaleźć kadry w ciągu kilku godzin przez aplikację

Niemal 90 proc. firm odczuwa brak pracowników na szeregowych stanowiskach. Rozwiązaniem, które w takich okolicznościach coraz częściej ratuje firmy, jest praca natychmiastowa. Za pomocą specjalnej platformy firmy mogą w ciągu kilku dni, a nawet godzin znaleźć pracownika, który wykona dla nich określoną stawkę. Również dla osób szukających możliwości dorobienia jest to wygodna opcja, które nie wymaga długofalowych kontraktów. IV kwartał to tradycyjnie okres wzmożonego zapotrzebowania na prace dorywcze – na listopadowe i grudniowe tygodnie przypada bowiem szczyt aktywności w handlu tradycyjnym, e-commerce, logistyce i magazynach.