Komunikaty PR

Świętuj Nowy Rok z wyjątkowym Kubełkiem 2022 od KFC!

2021-12-30  |  09:30
Biuro prasowe
Kontakt
Weber Shandwick
Weber Shandwick

ul. Cybernetyki 19
02-677 Warszawa
ooo|webershandwick.pl| |ooo|webershandwick.pl
600000000
webershandwick.com

Wielka impreza czy spotkanie w gronie najbliższych przyjaciół? Nieważne jak, tylko z kim spędza się tą magiczną noc w roku. Przy okazji koniecznie zadbajmy też o to, co pojawi się na naszym stole by oprócz dobrej zabawy było też smacznie i chrupiąco. KFC na tę okazję przygotowało wyjątkowy Kubełek 2022 – 20 stripsów i 22 hot wingsy. Przy odbiorze osobistym, zestaw jest powiększany o dodatkowe dwa kubełki frytek. Promocja trwa od 31 grudnia do 2 stycznia we wszystkich restauracjach KFC w Polsce oraz w aplikacji KFC.

W nadchodzącym 2022 roku kultowy kubełek KFC będzie obchodzić swoje 65 urodziny. Aby od samego początku hucznie rozpocząć świętowanie, już w Sylwestra w sieci KFC w całej Polsce pojawi się Kubełek 2022. To idealna propozycja na sylwestrową imprezę. W promocyjnym kubełku znajdziemy bowiem wszystko to, co najlepsze - 20 kawałków delikatnych polędwiczek z kurczaka - Stripsów oraz 22 wyjątkowo chrupkie, pokryte pikantną panierką skrzydełka - Hot Wings. Jeśli szykujecie się na większą liczbę gości najlepiej zamówcie od razu więcej, bo z pewnością będą szybko znikać ze stołu. Dodatkowo, przy odbiorze osobistym zamówienia, oferta Kubełek 2022 powiększana jest o dwa kubełki frytek.

Oferta Kubełek 2022 jest dostępna od 31 grudnia we wszystkich restauracjach KFC na terenie całej Polski, w dostawie oraz w Drive Thru. Wszystkie dania dostępne w KFC, w tym także Kubełek 2022, można także łatwo i bezpiecznie zamówić wcześniej poprzez aplikację - KFC Collect a następnie odebrać w najwygodniejszej dla siebie porze we wskazanej restauracji, w Drive Thru lub – po wybraniu opcji „Parking PickUp” – otrzymać zamówienie prosto do swojego samochodu.

Nie zwlekaj i wpadnij do KFC po swój zestaw sylwestrowy za jedyne 89,99 zł. Promocja Kubełek 2022 obowiązuje od 31 grudnia 2021 do 2 stycznia 2022.

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: Weber Shandwick
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Żywienie Świętuj Dzień Czekolady razem z Lidl Polska Biuro prasowe
2024-07-05 | 12:09

Świętuj Dzień Czekolady razem z Lidl Polska

Lidl Polska, dla którego zrównoważony rozwój jest jednym z filarów polityki CSR, promuje świadome odżywianie, z poszanowaniem zasobów oraz osób
Żywienie Nowy wymiar sałatki. Dodaj ten składnik i zachwyć się bogactwem smaku.
2024-07-05 | 11:00

Nowy wymiar sałatki. Dodaj ten składnik i zachwyć się bogactwem smaku.

Sezon na świeże, sezonowe warzywa w pełni, co oznacza, że nadszedł czas, by cieszyć się różnorodnymi, kolorowymi sałatkami. Suszone pomidory z żurawiną w oleju z ziołami OLE!
Żywienie „Chwalcie siebie!” przekonuje Oranżada Hellena i realizuje niezwykły mural w War
2024-07-03 | 15:05

„Chwalcie siebie!” przekonuje Oranżada Hellena i realizuje niezwykły mural w War

Oranżada Hellena wystartowała z nową odsłoną kampanii #hellendż, realizowaną w tym roku pod hasłem „Chwalcie siebie!”. W ramach akcji, na Nowym Mieście w Warszawie, pojawił

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Konsument

Media

Robert El Gendy: Jestem śpiochem i przychodzę do studia w ostatniej chwili. Raz nie obudziłem się na czas i dopiero telefon z redakcji postawił mnie na nogi

Prezenter „Pytania na śniadanie” zaznacza, że lubi sobie pospać, dlatego prowadzenie porannego programu to dla niego prawdziwe wyzwanie. Musi się bowiem sporo natrudzić, by być w studiu telewizyjnym na czas. Zazwyczaj nie udaje mu się jednak obudzić wraz z dźwiękiem pierwszego budzika i zdarzyło się, że z głębokiego snu wyrwał go dopiero telefon od produkcji „Pytania na śniadanie”.

Problemy społeczne

Ukraińcy mają podobne problemy związane z ochroną zdrowia, co Polacy. Problemem jest długi czas oczekiwania na wizytę i wysokie koszty leków

Długi czas oczekiwania, wysokie koszty leczenia i zakupu leków – to największe bariery w dostępie do opieki zdrowotnej, z jakimi mierzą się uchodźcy z Ukrainy w Polsce – wynika z raportu GUS i WHO. – Problemy stają się coraz bardziej podobne do tych charakterystycznych dla całego systemu ochrony zdrowia. Mniej mają charakter nagły, który był charakterystyczny dla okresu tuż po wybuchu wojny – wskazuje dr Dominik Rozkrut, prezes Głównego Urzędu Statystycznego. Większość przypadków, z powodu których Ukraińcy potrzebują pomocy lekarza, to ostre schorzenia. Co czwarty leczy się z powodu choroby przewlekłej. Wyzwaniem pozostają szczepienia ukraińskich dzieci: wskaźnik wyszczepienia rośnie, ale jest poniżej poziomu wśród polskich dzieci.