Komunikaty PR

Walentynkowe Ptasie Mleczko®

2022-02-11  |  10:00
Biuro prasowe

Marka E.Wedel od ponad 170. lat towarzyszy Polakom w wyjątkowych dla nich chwilach. Z okazji nadchodzących Walentynek w wedlowskiej ofercie nie mogło więc zabraknąć propozycji, dzięki którym łatwiej będzie nam okazać uczucia bliskiej osobie. Mowa o lekkich i delikatnych piankach Ptasie Mleczko® w limitowanej odsłonie.

Walentynki to w Polsce coraz bardziej popularne święto. Przyjęło się, że 14 lutego wyznajemy miłość bliskiej nam osobie i wręczamy jej upominek, który dodatkowo uprzyjemnia wspólne chwile. Dlatego też w ofercie E.Wedel nie mogło zabraknąć propozycji idealnie pasujących do tej wyjątkowej okazji.

To już kolejny rok, gdy na sklepowych półkach w okolicy święta Walentego, znaleźć można pianki Ptasie Mleczko® w limitowanych opakowaniach. Ich motyw przewodni to miłość, która jako pierwsza przychodzi nam do głowy, gdy myślimy o Walentynkach. Na eleganckich pudełkach utrzymanych w różowo-czerwonej kolorystyce, oprócz charakterystycznych ptasich ilustracji, widnieje wizerunek kobiety i mężczyzny oraz liczne motywy serc, które dodatkowo podkreślają aurę święta zakochanych. Lekkie i delikatne pianki dostępne są w dwóch popularnych wariantach smakowych: Waniliowym oraz Strawberry Shake.

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Żywienie Świętuj Dzień Czekolady razem z Lidl Polska Biuro prasowe
2024-07-05 | 12:09

Świętuj Dzień Czekolady razem z Lidl Polska

Lidl Polska, dla którego zrównoważony rozwój jest jednym z filarów polityki CSR, promuje świadome odżywianie, z poszanowaniem zasobów oraz osób
Żywienie Nowy wymiar sałatki. Dodaj ten składnik i zachwyć się bogactwem smaku.
2024-07-05 | 11:00

Nowy wymiar sałatki. Dodaj ten składnik i zachwyć się bogactwem smaku.

Sezon na świeże, sezonowe warzywa w pełni, co oznacza, że nadszedł czas, by cieszyć się różnorodnymi, kolorowymi sałatkami. Suszone pomidory z żurawiną w oleju z ziołami OLE!
Żywienie „Chwalcie siebie!” przekonuje Oranżada Hellena i realizuje niezwykły mural w War
2024-07-03 | 15:05

„Chwalcie siebie!” przekonuje Oranżada Hellena i realizuje niezwykły mural w War

Oranżada Hellena wystartowała z nową odsłoną kampanii #hellendż, realizowaną w tym roku pod hasłem „Chwalcie siebie!”. W ramach akcji, na Nowym Mieście w Warszawie, pojawił

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Konsument

Media

Robert El Gendy: Jestem śpiochem i przychodzę do studia w ostatniej chwili. Raz nie obudziłem się na czas i dopiero telefon z redakcji postawił mnie na nogi

Prezenter „Pytania na śniadanie” zaznacza, że lubi sobie pospać, dlatego prowadzenie porannego programu to dla niego prawdziwe wyzwanie. Musi się bowiem sporo natrudzić, by być w studiu telewizyjnym na czas. Zazwyczaj nie udaje mu się jednak obudzić wraz z dźwiękiem pierwszego budzika i zdarzyło się, że z głębokiego snu wyrwał go dopiero telefon od produkcji „Pytania na śniadanie”.

Problemy społeczne

Ukraińcy mają podobne problemy związane z ochroną zdrowia, co Polacy. Problemem jest długi czas oczekiwania na wizytę i wysokie koszty leków

Długi czas oczekiwania, wysokie koszty leczenia i zakupu leków – to największe bariery w dostępie do opieki zdrowotnej, z jakimi mierzą się uchodźcy z Ukrainy w Polsce – wynika z raportu GUS i WHO. – Problemy stają się coraz bardziej podobne do tych charakterystycznych dla całego systemu ochrony zdrowia. Mniej mają charakter nagły, który był charakterystyczny dla okresu tuż po wybuchu wojny – wskazuje dr Dominik Rozkrut, prezes Głównego Urzędu Statystycznego. Większość przypadków, z powodu których Ukraińcy potrzebują pomocy lekarza, to ostre schorzenia. Co czwarty leczy się z powodu choroby przewlekłej. Wyzwaniem pozostają szczepienia ukraińskich dzieci: wskaźnik wyszczepienia rośnie, ale jest poniżej poziomu wśród polskich dzieci.