Wyjątkowe słodkości na wyjątkowe okazje od marki Wawel
Każdy uwielbia czuć się doceniany każdego dnia, nie tylko od święta. W tym roku warto zaskoczyć bliskich słodkościami od marki Wawel, które są doskonałe, aby wprowadzić w dobry nastrój lub sprawić przyjemność najbliższym. Na nadchodzące wielkimi krokami specjalne okazje, jak Dzień Babci i Dziadka, Walentynki czy Dzień Kobiet, marka Wawel przygotowała nową elegancką linię Collection, czyli serię opartą na ciemnej czekoladzie, dostępną w ozdobnych kartonikach. To propozycje, które idealnie nadają się na prezent dla ważnej dla nas osoby.
Słodki upominek dla wyjątkowej osoby
W ofercie marki Wawel znajdziesz wyjątkowe słodkości doskonałe na prezent na wszystkie wyjątkowe okazje, takie jak Dzień Babci i Dzień Dziadka, które już niebawem, Walentynki oraz Dzień Kobiet. Idealnym pomysłem na słodki upominek dla bliskich będą produkty z nowej eleganckiej linii Collection, czyli serii opartej na ciemnej czekoladzie. W ofercie znajdziemy m.in. dużą czekoladę w ozdobnym kartoniku: Czarny Las w oryginalnej formie słodkich całusów, a także klasyczne Śliwki w czekoladzie w ozdobnym kartoniku. Absolutną nowością w portfolio, która również idealnie sprawdzi się jako prezent jest Królewskie Mleczko Waniliowe, czyli puszyste okrągłe pianki w czekoladzie o naturalnym i bardzo wyraźnym smaku wanilii, dostępne w eleganckim, pastelowym opakowaniu, które otwiera się „szkatułkowo”. Dzięki atrakcyjnym i nowoczesnym motywom zdobniczym, aksamitnemu wykończeniu, a także niezwykle apetycznemu wyglądowi, idealnie nadaje się jako słodki upominek na wyjątkową okazję. Dodatkowo, każda pianka ma okrągły kształt i jest sygnowana literką „W” oznaczającą doskonałą gwarancję smaku i najlepszą jakość czekolady Wawel.
Linia słodyczy na wyjątkowe okazje i tylko z Dobrymi Składnikami
Słodycze z linii Collection, tak samo jak i inne produkty Wawel zawierają tylko Dobre Składniki – bez sztucznych aromatów, barwników, substancji konserwujących oraz emulgatora E476. Odkryj tę wyjątkową linię już dziś i dziel się pysznościami z bliskimi! Gwarantujemy, że zaskoczy ona każdego miłośnika słodkości!

NDP i brak wzajemności standardów –pięta Achillesa unijnej polityki handlowej

Jak pestycydy trafiają na nasze stoły? - nowy raport ujawnia niespójności w polityce UE

Czy dzieci mogą jeść pieczarki i od jakiego wieku jest to bezpieczne?
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Media

Elżbieta Romanowska: Przez lata udało się pomóc wielu rodzinom zyskać nowy dom. Jesteśmy świadkami ich szczęścia
Prowadząca „Nasz nowy dom” przyznaje, że największą satysfakcję odczuwa w momencie, kiedy może zaprosić uczestników programu do wyremontowanego już domu i zobaczyć na ich twarzach radość. Wtedy wie, że misja została zakończona sukcesem. Takich pozytywnych zakończeń nie zabraknie również w jubileuszowym sezonie programu. Elżbieta Romanowska zdradza, że twórcy wprowadzili też kilka nowości, ale do czasu emisji pozostaną one niespodzianką.
Prawo
Kolejne polskie miasta chcą być przyjazne dzieciom. Planują stworzyć najmłodszym dobre warunki do rozwoju

Cztery miasta w Polsce posiadają tytuł Miasta Przyjaznego Dzieciom nadany przez UNICEF Polska. Dziewięć kolejnych miast czeka na certyfikację, a w ostatnich miesiącach do programu zgłosiło się kilka następnych. Na całym świecie inicjatywa została przyjęta już w ponad 4 tys. samorządów, a w Hiszpanii objęła połowę dziecięcej populacji miast. Program UNICEF-u ma na celu zachęcenie włodarzy do traktowania najmłodszych obywateli w sposób podmiotowy, respektowania ich praw i zaproszenia ich do współdecydowania o przyszłości.
Media
Agnieszka Hyży: W „Halo, tu Polsat” wreszcie mogę wykorzystać swoją wiedzę, wykształcenie i doświadczenie. Bardzo się tam rozwijam

Przy okazji prezentacji nowej ramówki Polsatu Agnieszka Hyży chwaliła programy, jakie proponuje stacja, i strategię działania Edwarda Miszczaka. Prezenterka przekonuje, że jesień spędzi albo w studiu, bo jest gospodynią weekendowego pasma śniadaniowego „Halo, tu Polsat” i show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, albo przed telewizorem. Zamierza oglądać m.in. „Taniec z gwiazdami” i „Milionerów”.