Komunikaty PR

Wyjątkowe zimowe smaki dla Twojej przyjemności

2023-11-07  |  11:40
Biuro prasowe

Marka Herbapol na sezon chłodów przygotowała specjalną edycję suplementów diety w postaci syropu, pełną pysznych, zimowych smaków. Oprócz lubianych i niezwykle popularnych wariantów, takich jak Wiśnia, Czarna porzeczka i Imbir, znaleźć w niej można nowość – czyli Miód z cytryną.

Jesienią i zimą w kubkach i filiżankach bezapelacyjnie rządzi herbata. Owoce, przyprawy, syropy – wiele osób nie wyobraża sobie bez nich zimowej herbaty. Aromatycznym i pełnym smaku naparem możemy cieszyć się także w domowym zaciszu. A jak najprościej i najszybciej „podkręcić” walory herbaty? Dodając do niej porcję syropu – najlepiej z zimowej kolekcji smaków.

Limitowana edycja syropów Herbapol to cztery specjalnie wybrane warianty, które w szczególności pasują do rozgrzewających naparów herbacianych:

NOWOŚĆ! Miód z cytryną - to idealna kompozycja smaku miodu i cytryny, czyli najbardziej klasyczne, a dla wielu ulubione, zestawienie na jesień i zimę. Czarna herbata, słodki miód, kwaskowa cytryna – właśnie tak „smakuje” zima!

Wiśnia – ten wariant doda herbacie słodyczy i sprawi, że będzie wspaniale pachnieć soczystymi owocami. To doskonały sposób na przywołanie smaków i aromatów lata w środku zimy.

Czarna porzeczka – to propozycja idealna dla amatorów słodko-kwaśnych połączeń, która nada herbacie bardzo charakterystyczny smak. Latem doskonale orzeźwia, zimą rozgrzewa, zawsze tak samo pyszna!

Imbir – to absolutna klasyka. Jest nieodzowny, gdy chcemy, by herbata jeszcze mocniej i jeszcze przyjemniej nas rozgrzewała. Wypełnia kubek charakterystycznymi, korzennymi nutami, z lekką słodyczą.

Dodatkowo, w sieci sklepów Lidl, pojawią się inne, oryginalne smaki: Pomarańcza-Goździk-Cynamon, Gruszka z Kwiatem bzu, Malina korzenna.

Zimowe warianty smakowe Herbapolu są dostępne w specjalnej, sezonowej szacie graficznej. To produkty bardzo proste w zastosowaniu. Wystarczy niewielką ilość dolać do naparu, by już po chwili rozkoszować się pysznym smakiem i przyjemnym aromatem. A jedna butelka wystarczy na przyrządzenie aż 21 szklanek napoju!

Dodatkowo, syropy Herbapol, jako suplementy diety, zawierają witaminy D, C, B6 i cynk. Doskonale wzbogacają smak zarówno klasycznej, czarnej herbaty, jak i ulubionych herbatek owocowych, a nawet ziołowych.

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Żywienie Świadome wybory żywieniowe Polaków. Naturalne składniki nadal w trendach Biuro prasowe
2024-07-02 | 11:00

Świadome wybory żywieniowe Polaków. Naturalne składniki nadal w trendach

Świadomość konsumentów w kwestii odżywiania rośnie w szybkim tempie, co potwierdzają wyraźne trendy z ostatnich lat[i]. Polacy coraz uważniej analizują składy
Żywienie Polscy konsumenci zainteresowani mlekiem A2A2
2024-06-28 | 10:00

Polscy konsumenci zainteresowani mlekiem A2A2

Chociaż mleko A2A2 – w przeciwieństwie do krajów zachodnich – nie jest jeszcze powszechnie dostępne w naszym kraju, dotychczasowe działania w ramach
Żywienie Wakacyjne odchudzanie - jak utrzymać motywację podczas zrzucania kilogramów?
2024-06-25 | 23:20

Wakacyjne odchudzanie - jak utrzymać motywację podczas zrzucania kilogramów?

Zapewne myślami jesteś już na wakacjach w nadmorskim kurorcie, ale sporym wyzwaniem wydaje się utrzymanie zdrowej diety podczas błogiego lenistwa na all inclusive. Ale jak tu nie

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Teatr

Ochrona środowiska

Rośnie liczba producentów ekologicznych zarówno w Polsce, jak i innych krajach Unii. Wciąż jednak jest to ułamek produkcji rolnej

Rolnictwo i hodowla zwierząt to jedna z głównych przyczyn wycinki lasów na świecie, utraty bioróżnorodności i największy emitent metanu. Sektor ten pochłania ogromne zasoby wody i odpowiada w dużym stopniu za zanieczyszczenie gleby. Ekspansja rolnictwa przyczynia się więc do zmian klimatu, a jednocześnie sektor boleśnie odczuwa ich skutki, co odbija się na produkcji rolnej. Zdaniem naukowców transformacja ekologiczna rolnictwa jest dziś koniecznością w walce z postępującymi niekorzystnymi zmianami klimatycznymi.

Ochrona środowiska

Radykalne formy protestów klimatycznych mogą mieć wpływ na spadek poparcia społecznego dla działań na rzecz klimatu. Najmniej akceptowalne blokady dróg czy niszczenie obrazów

Aktywiści klimatyczni coraz częściej wykorzystują pokojowe nieposłuszeństwo obywatelskie, aby podnieść ekologiczną świadomość społeczeństwa. Badania przeprowadzone przez naukowców z Uniwersytetu George’a Masona wykazały, że niektóre z ich działań, jak np. marsze i protesty okupacyjne, są postrzegane jako bardziej akceptowalne niż na przykład blokady dróg czy niszczenie obrazów. To sugeruje, że forma protestu może więc wpłynąć na to, jak bardzo ludzie popierają postulaty głoszone przez protestujących, ale wymaga to dalszych badań.