Komunikaty PR

Zimowe smaki

2023-02-06  |  10:00
Biuro prasowe

Zimowy Sekret, Imbir z pomarańczą i pigwą, Malina klasyczna lub z dodatkami - to pyszne propozycje z linii Herbaciany Ogród, które przypadną do gustu fanom owocowo-ziołowych naparów. Wielbiciele ziołowych nut z przyjemnością sięgną też po herbatki z Zielnika Polskiego, jak np. Lipa lub Czystek. Niezależnie, które z nich wybierzecie, możecie być pewni, że powstają ze 100% naturalnych składników.

Co sprawia, że po owocowe i ziołowe herbatki tak chętnie sięgamy zimą? Sekret ich popularności kryje się z pewnością w pysznym smaku i wyjątkowym aromacie. Ale kubek ulubionej herbatki daje nam dużo więcej! Poczucie komfortu, które szczególnie doceniamy w domowym zaciszu. Ciepło, przyjemnie kontrastujące z wietrzną, pochmurną aurą za oknem. Chwile relaksu dla siebie samego lub czas na rozmowę z bliskimi. Owocowe lub ziołowe napary to idealna propozycja na każdy moment dnia i dla wszystkich członków rodziny. Warto jednak pamiętać, by wybierać te, które powstają wyłącznie z naturalnych składników.

Herbapol od lat tworzy wyjątkowe herbatki owocowe i ziołowe, czerpiąc inspirację z natury. Ich intensywny smak i wyjątkowy aromat mają swoje źródło w najwyższej jakości, odpowiednio dobranych składnikach – wyselekcjonowanych i oczywiście w 100% naturalnych.

Herbaciany Ogród w zimowej odsłonie

Herbatki Herbapol Herbaciany Ogród powstają z zebranych z największą starannością owoców, które są poddawane kontroli, a następnie uważnie pakowane – tak, aby chronić całe dobrodziejstwo natury. Przezroczyste saszetki skrywają w sobie duże kawałki owoców, dzięki którym napój jest wyjątkowo smaczny i aromatyczny. A jakie warianty są szczególnie polecane zimą? Zimowy Sekret to oryginalna kompozycja starannie dobranych owoców (m.in. jabłka, gruszki, dzikiej róży), ze skórką pomarańczy i szczyptą korzennych przypraw, takich jak kora cynamonu, goździki i imbir. Taki napar idealnie rozgrzeje w mroźne dni! Doskonałą propozycją na chłodne dni jest też herbatka Imbir z pomarańczą i pigwą, która łączy w sobie owocową esencję smaków z charakterystycznym, wyrazistym imbirem. I oczywiście klasyka, czyli herbatka Malina – delikatna, przyjemnie słodka i wyjątkowo aromatyczna, dlatego chętnie piją ją również dzieci. Jest dostępna w wersjach z różnymi dodatkami – Malina z Cytryną, Malina z Dziką Różą, Malina z Pigwą, Malina z Żurawiną.

Zielnik Polski – dla zdrowego stylu życia

Herbatki ziołowe Zielnik Polski to napary o prozdrowotnych właściwościach, dlatego tak dobrze sprawdzają się także w zimowym okresie. Powstają z wyselekcjonowanych surowców, które są pozyskiwane od sprawdzonych dostawców i muszą spełnić wysokie normy jakościowe. Herbatka Herbapol Czystek zawiera 100% liści czystka, który jest źródłem naturalnych przeciwutleniaczy i wspomaga odporność organizmu. Natomiast naturalnym wsparciem dla układu oddechowego będzie napar Herbapol Lipa, w 100% z kwiatostanu lipy. Herbatki Herbapolu Zielnik Polski to nie tylko dobroczynne działanie, ale też czysty, pełny smak ziół i głęboki aromat, którymi warto się cieszyć każdego zimowego dnia czy wieczoru.

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Żywienie Skyry – codzienna dawka mocy, z Piątnicy, no bo skąd! Biuro prasowe
2024-12-31 | 10:00

Skyry – codzienna dawka mocy, z Piątnicy, no bo skąd!

Wraz z nowym rokiem OSM Piątnica powraca z kampanią reklamową „Przejdź na dobrą stronę mocy”, promującą Skyry – jogurty typu islandzkiego. Dzięki wysokiej zawartości
Żywienie Ciasta na sylwestrowy stół
2024-12-30 | 14:50

Ciasta na sylwestrowy stół

Ile ciast potrzeba na świąteczno-noworoczny stół, aby domownicy byli zadowoleni? Wszystko zależy od liczby zaproszonych gości, ale jesteśmy pewni, że często wystarczy jedno ciasto,
Żywienie Marnowanie żywności w święta: wyrzucamy 1,6 kg jedzenia na osobę [BADANIE]
2024-12-23 | 12:00

Marnowanie żywności w święta: wyrzucamy 1,6 kg jedzenia na osobę [BADANIE]

Aż 83% Polaków wyrzuca jedzenie świąteczne między 23 a 30 grudnia. To przekłada się na 61,7 tys. ton, czyli aż 1,6 kg na osobę. Choć najczęściej wyrzucaną kategorią

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Film

Joanna Kurowska: Żaden polski aktor nie dostał miliona dolarów za film. Gramy równie dobrze jak amerykańscy, a jesteśmy niedoceniani i hejtowani

Artystka nie ma żadnych wątpliwości – polska branża filmowa wymaga natychmiastowego uzdrowienia. Konieczne jest wprowadzenie gruntownych zmian po to, aby zapewnić aktorom lepsze warunki pracy, odpowiednie wynagrodzenie i wsparcie w sytuacjach kryzysowych. Joanna Kurowska zauważa, że honoraria w polskim kinie są rażąco niskie i chociażby w stosunku do zarobków amerykańskich gwiazd dysproporcja jest ogromna. Dla przykładu żaden polski aktor nie otrzymał jeszcze miliona dolarów za rolę, podczas gdy w USA takie kwoty są standardem.

Ochrona środowiska

Tylko 1 proc. zużytych tekstyliów jest przetwarzanych. Selektywna zbiórka może te statystyki poprawić

Wraz z nowymi przepisami dotyczącymi gospodarki odpadami od stycznia 2025 roku gminy w Polsce wprowadziły selektywną zbiórkę zużytych tekstyliów. To oznacza, że przykładowo zniszczonych ubrań nie można już wyrzucić do frakcji zmieszane. Część gmin wprowadza ułatwienia dla mieszkańców w postaci dodatkowych kontenerów. W innych mieszkańcy będą musieli samodzielnie dostarczyć tekstylia do punktów selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK).

Problemy społeczne

W Polsce rośnie liczba wykrywanych chorób przenoszonych drogą płciową. Coraz większa świadomość i możliwość testowania

Światowa Organizacja Zdrowia podaje, że na świecie codziennie odnotowuje się ponad milion nowych zakażeń chorób uleczalnych przenoszonych drogą płciową (STI). W rzeczywistości może ich być nawet wielokrotnie więcej. W Polsce tylko w 2023 roku wykryto ponad 5 tys. przypadków kiły, chlamydii i rzeżączki. Ze względu na tę samą drogę transmisji zakażenia choroby te często ze sobą współwystępują, a zakażenie jedną z nich zwiększa znacząco ryzyko zakażenia HIV.