Zimowe smaki
Zimowy Sekret, Imbir z pomarańczą i pigwą, Malina klasyczna lub z dodatkami - to pyszne propozycje z linii Herbaciany Ogród, które przypadną do gustu fanom owocowo-ziołowych naparów. Wielbiciele ziołowych nut z przyjemnością sięgną też po herbatki z Zielnika Polskiego, jak np. Lipa lub Czystek. Niezależnie, które z nich wybierzecie, możecie być pewni, że powstają ze 100% naturalnych składników.
Co sprawia, że po owocowe i ziołowe herbatki tak chętnie sięgamy zimą? Sekret ich popularności kryje się z pewnością w pysznym smaku i wyjątkowym aromacie. Ale kubek ulubionej herbatki daje nam dużo więcej! Poczucie komfortu, które szczególnie doceniamy w domowym zaciszu. Ciepło, przyjemnie kontrastujące z wietrzną, pochmurną aurą za oknem. Chwile relaksu dla siebie samego lub czas na rozmowę z bliskimi. Owocowe lub ziołowe napary to idealna propozycja na każdy moment dnia i dla wszystkich członków rodziny. Warto jednak pamiętać, by wybierać te, które powstają wyłącznie z naturalnych składników.
Herbapol od lat tworzy wyjątkowe herbatki owocowe i ziołowe, czerpiąc inspirację z natury. Ich intensywny smak i wyjątkowy aromat mają swoje źródło w najwyższej jakości, odpowiednio dobranych składnikach – wyselekcjonowanych i oczywiście w 100% naturalnych.
Herbaciany Ogród w zimowej odsłonie
Herbatki Herbapol Herbaciany Ogród powstają z zebranych z największą starannością owoców, które są poddawane kontroli, a następnie uważnie pakowane – tak, aby chronić całe dobrodziejstwo natury. Przezroczyste saszetki skrywają w sobie duże kawałki owoców, dzięki którym napój jest wyjątkowo smaczny i aromatyczny. A jakie warianty są szczególnie polecane zimą? Zimowy Sekret to oryginalna kompozycja starannie dobranych owoców (m.in. jabłka, gruszki, dzikiej róży), ze skórką pomarańczy i szczyptą korzennych przypraw, takich jak kora cynamonu, goździki i imbir. Taki napar idealnie rozgrzeje w mroźne dni! Doskonałą propozycją na chłodne dni jest też herbatka Imbir z pomarańczą i pigwą, która łączy w sobie owocową esencję smaków z charakterystycznym, wyrazistym imbirem. I oczywiście klasyka, czyli herbatka Malina – delikatna, przyjemnie słodka i wyjątkowo aromatyczna, dlatego chętnie piją ją również dzieci. Jest dostępna w wersjach z różnymi dodatkami – Malina z Cytryną, Malina z Dziką Różą, Malina z Pigwą, Malina z Żurawiną.
Zielnik Polski – dla zdrowego stylu życia
Herbatki ziołowe Zielnik Polski to napary o prozdrowotnych właściwościach, dlatego tak dobrze sprawdzają się także w zimowym okresie. Powstają z wyselekcjonowanych surowców, które są pozyskiwane od sprawdzonych dostawców i muszą spełnić wysokie normy jakościowe. Herbatka Herbapol Czystek zawiera 100% liści czystka, który jest źródłem naturalnych przeciwutleniaczy i wspomaga odporność organizmu. Natomiast naturalnym wsparciem dla układu oddechowego będzie napar Herbapol Lipa, w 100% z kwiatostanu lipy. Herbatki Herbapolu Zielnik Polski to nie tylko dobroczynne działanie, ale też czysty, pełny smak ziół i głęboki aromat, którymi warto się cieszyć każdego zimowego dnia czy wieczoru.

Jak pestycydy trafiają na nasze stoły? - nowy raport ujawnia niespójności w polityce UE

Czy dzieci mogą jeść pieczarki i od jakiego wieku jest to bezpieczne?

Polacy mylą piwo alkoholowe i bezalkoholowe - połowa z nich chce zakazu reklamy dla obu wariantów
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Żywienie

Dorota Szelągowska: W moim rodzinnym domu się nie przelewało. Od mamy i babci się nauczyłam, jak ugotować coś z niczego
Prezenterka zaznacza, że dużo czasu spędza w kuchni i jak przekonuje, zawsze da się przyrządzić coś smacznego, nawet gdy pod ręką nie ma zbyt wielu produktów. Tego nauczyła się w rodzinnym domu. Dorota Szelągowska uwielbia kulinarne eksperymenty, dlatego też chętnie podgląda, jak gotują inni i z ich pomysłów również czerpie inspiracje.
Nauka
MNiSW reaguje na problemy psychiczne w środowisku akademickim. Specjalny zespół ma opracować skuteczne rozwiązania

W środowisku naukowym rośnie świadomość znaczenia dobrostanu psychicznego i potrzeby budowania bezpiecznego miejsca – zarówno dla studentów, jak i kadry akademickiej. Z badania SWPS wynika, że wiele osób w tym środowisku zmaga się z silnym stresem, wypaleniem zawodowym oraz zaburzeniami lękowymi i depresyjnymi. Do tego dochodzi także coraz częściej występujący problem mobbingu i dyskryminacji. Tematem zajmuje się MNiSW, powołując specjalny międzyresortowy zespół, ale też same uczelnie.
Media
Maciej Dowbor: Domówki i rolki przyniosły nam dużo większą popularność niż telewizja. Ludzie nas odbierają jak dobrych znajomych

Prezenter przyznaje, że domówki online i publikowane w mediach społecznościowych rolki pozwoliły im zbudować mocną pozycję w cyfrowym świecie. Dzięki nim zyskali dużo większą popularność niż z racji udziału w różnych projektach telewizyjnych czy serialowych. Maciej Dowbor odczuwa dużą satysfakcję z tego, że ich działalność internetowa przyciąga miliony odbiorców, zainteresowanie proponowanymi przez nich treściami nie słabnie, a widzowie, z którymi się spotykają na ulicy, traktują ich jak dobrych znajomych.