Newsy

Paweł Małaszyński odchodzi z serialu, ale nie rezygnuje z aktorstwa

2014-01-14  |  10:00
Paweł Małaszyński pod koniec grudnia oficjalnie poinformował, że rezygnuje z roli w 4 sezonie serialu TVN „Lekarze”. Aktor dementuje jednak plotki, że całkowicie rezygnuje z aktorstwa. W najbliższym czasie skupi się na pracy w teatrze.

Cały czas jestem w teatrze, bardzo dużo gram, podróżujemy po całej Polsce – mówi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle Paweł Małaszyński. – Wybieramy się teraz z moim macierzystym teatrem Kwadrat znowu do Stanów Zjednoczonych. Wiem, że jest w planach Anglia, Irlandia, Szkocja.

Aktor zaprzecza tym samym doniesieniom medialnym, że rzuca aktorstwo.

Nie jestem w stanie zrezygnować ze swojego zawodu wyuczonego – mówi i dodaje, że już za kilka miesięcy zacznie przygotowania do nowej sztuki. – Plan jest taki, że na początku września rozpoczniemy próby do spektaklu „Królowie małego ekranu”. Będzie to komediodramat o scenarzystach. Premiera pewnie zapowiedziana będzie na grudzień.

Niedługo fani aktora będą mogli zobaczyć go w filmie pełnometrażowym  „Facet (nie)potrzebny od zaraz", którego premiera kinowa zapowiedziana jest na 14 lutego. Cztery dni wcześniej wyjdzie nowa płyta zespołu Cochise „118”, w którym Paweł Małaszyński jest wokalistą. 

Aktor przez 3 sezony wcielał się w serialu "Lekarze" w postać w głównego bohatera Maksa Kellera.

Czytaj także

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Żywienie

Wiktor Dyduła: Praca w charakterze kelnera jest bardzo ciężka fizycznie i psychicznie. Dlatego trzeba dawać napiwki, bo nawet 5 zł może zrobić komuś dzień

Zanim usłyszała o nim cała Polska, Wiktor Dyduła zarabiał między innymi jako animator zabaw dla dzieci, kelner i uliczny grajek. Każde zajęcie miało swoje plusy i minusy, ale jego najbardziej cieszyło to, że dzięki nim może poznawać ciekawych ludzi. Wokalista podkreśla, że ma duży szacunek do pieniądza i prawie zawsze daje też napiwki, bo wie, że to najlepsza forma docenienia pracy tych, którzy nas obsługują w kawiarni czy restauracji.

Ochrona środowiska

Wokół utylizacji odpadów medycznych narosło wiele mitów. Nowoczesne instalacje pozwalają wykorzystać ten proces do produkcji ciepła i energii

Według różnych szacunków w Polsce powstaje od 60 do nawet 200 tys. t odpadów medycznych. Wymagają one specjalnego trybu postępowania, innego niż dla odpadów komunalnych – jedyną dopuszczalną i obowiązującą w świetle polskiego prawa metodą jest ich spalanie. Obecnie zakłady przetwarzania odpadów to nowoczesne instalacje połączone z odzyskiem energii. Termiczne przekształcenie odpadów może też być elementem gospodarki o obiegu zamkniętym.

Moda

Piotr Zelt: Nie latam po sklepach i nie zawalam sobie szafy jakimiś niepotrzebnymi ciuchami. Mam sporo ubrań, które mają po 20 lat, i cały czas je noszę

Aktor zaznacza, że jego garderoba jest skromna, ale zawiera dobre jakościowo ubrania, które choć były kupione nawet dwie dekady temu, wciąż wyglądają jak nowe. Jego zdaniem nie warto ulegać sezonowym trendom i gromadzić w szafie wielu rzeczy, które modne są zaledwie kilka miesięcy. Zamiast tego lepiej zainwestować w ponadczasowe kurtki, marynarki czy buty z dobrych materiałów i dbać o nie tak, by posłużyły jak najdłużej.