Mówi: | Jessica Mercedes |
Funkcja: | blogerka modowa |
Jessica Mercedes o przeprowadzce do Warszawy: po powrocie z Nowego Jorku nie chciałam wracać do Poznania
– Mam fajne mieszkanie, wymarzone, takie jakie chciałam, bo bardzo marzyłam o białych ścianach, oknach do ziemi i ścianie z cegieł. Więc wreszcie to zdobyłam, znalazłam takie, bo lubię loftowe klimaty, to jest świetne. Bardzo się cieszę, że mogę tutaj wreszcie być, bo już 3 lata koczowałam po znajomych. Jeszcze się nie urządziłam, dopiero będę to robić. Mieszkam sama – mówi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle Jessica Mercedes, blogerka modowa.
Do tej pory Jessica Mercedes narzekała, że na wszystkie promocyjne imprezy, pokazy mody i bankiety w stolicy, musiała dojeżdżać z rodzinnego Poznania ponad 300 kilometrów. Podróże zabierały jej dużo czasu i pochłaniały sporo energii. Teraz wszystko będzie mieć w zasięgu ręku.
– Znalazłam to mieszkanie dzień po tym, jak wróciłam z Nowego Jorku, bo bardzo chciałam sobie znaleźć własne lokum. Po pobycie przez miesiąc w Nowym Jorku już nie chciałam wracać do Poznania. Bardzo chciałam wyjechać do dużego miasta, dlatego przeniosłam się do Warszawy. Jest fajnie – dodaje Jessica Mercedes.
Nowym mieszkaniem Jessica Mercedes pochwaliła się już znajomym. Na pierwszą parapetówkę zaprosiła koleżankę po fachu – Julię Kuczyńską „Maffashion” i wokalistę – Dawida Kwiatkowskiego. Podobnych spotkań ma być więcej, bo blogerka chce prowadzić otwarty dom.
Z raportu PRESS–SERVICES Monitoring Mediów wynika, że Jessica Mercedes Kirchner jest w trójce najbardziej medialnych blogerów modowych. W ubiegłym roku na jej temat pojawiło się 1399 informacji.
Czytaj także
- 2025-05-28: Więcej mieszkań może powstawać na gruntach Skarbu Państwa. Trwa zagospodarowywanie 800 ha
- 2025-05-14: Muzea pomagają walczyć ze stereotypami i uprzedzeniami. To ważne dla zmieniającego się rynku pracy
- 2025-04-04: W drugiej połowie roku do sprzedaży trafi najinteligentniejszy Mercedes. W pełni elektryczny CLA jest krokiem do całkowitej dekarbonizacji produkcji
- 2025-03-07: Malwina Wędzikowska: Luksusowe marki bardzo podupadły. Miliarderzy noszą się bez logo, a influencerzy przebodźcowali odbiorców towarami z górnej półki
- 2025-02-19: Superluksusowy Maybach już po polskiej premierze. Fanki motoryzacji wieszczą powrót mody na kabriolety
- 2025-02-21: Polska drugim największym rynkiem dla Mercedesa-Maybacha w Europie. Liczba zamówień na nowego kabrioleta SL 680 wskazuje na duże zainteresowanie klientów
- 2025-02-04: Rekordowy wzrost sprzedaży samochodów Mercedes-Benz. Rośnie zainteresowanie przede wszystkim autami niskoemisyjnymi
- 2025-02-18: Pogłębia się brak wojskowych kadr medycznych. System ich kształcenia wymaga pilnej reformy
- 2025-01-30: Inwestycje w kamienice zyskują na popularności. Nie odstraszają nawet wyzwania konserwatorskie
- 2025-02-04: Jakub Rzeźniczak: Jestem dumny z tego, jaki teraz jestem. Mam przy boku osobę, która ma na mnie bardzo dobry wpływ
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Psychologia

Qczaj: Moja siostra przeszła załamanie psychiczne. Dźwigamy na swoich barkach bardzo dużo i czasami po prostu nie mamy już siły
Trener przeżył niedawno prawdziwe chwile grozy po tym, gdy jego siostra trafiła do szpitala. Mimo że jest już dorosła, to nadal czuje się za nią odpowiedzialny, tak samo jak wtedy, kiedy opiekował się nią po wyjeździe mamy do USA. Jednocześnie Qczaj apeluje do tych, którzy zmagają się z jakimś kryzysem psychicznym, by nie wstydzili się mówić o swoich problemach i mieli odwagę prosić o pomoc. Dzięki temu można zapobiec tragedii.
Konsument
Otyłość i niedożywienie u seniorów często idą w parze. Źródłem problemu często tańsza, wysokoprzetworzona żywność

Niemal 64 proc. osób między 65. a 74. rokiem życia ma nadmierną masę ciała. Co piąty senior cierpi z powodu niedożywienia. Szczególną sytuacją jest taka, w której osoba starsza jest otyła, ale jednocześnie niedożywiona jakościowo. U źródeł problemów żywieniowych leżą z jednej strony mechanizmy związane z fizjologią starzenia się oraz różne choroby towarzyszące, a z drugiej – czynniki ekonomiczne i psychologiczne, takie jak samotność czy brak wystarczających środków. Eksperci zwracają uwagę na to, że ważne jest edukowanie i aktywizowanie seniorów, ponieważ zarówno otyłość, jak i niedożywienie prowadzą do poważnych konsekwencji zdrowotnych.
Gwiazdy
Anna Powierza: Mimo wyniku wyborów prezydenckich z czasem będzie mniej podziałów w społeczeństwie. Chciałabym pierwszej damy, która stoi po stronie kobiet

Aktorka nie dziwi się, że wynik wyborów prezydenckich budzi tak ogromne emocje, bo przecież niemal równej połowie głosujących niezwykle trudno pogodzić się z tym, że nie wygrał właśnie ich faworyt. Eksperci zastanawiają się, jak będzie teraz wyglądał polityczny krajobraz, rządzący już podejmują pewne kroki, a Anna Powierza chce wierzyć, że nowy lokator Pałacu Prezydenckiego sprosta wyzwaniu i udowodni, że głos oddany na niego nie został zmarnowany. Na wysokości zadania powinna także stanąć jego żona.