Newsy

Karolina Pisarek: Swoją przyszłość wiążę z Polską, bo nigdzie nie jest mi tak dobrze jak tutaj. Kupiłam mieszkanie w Warszawie

2020-07-27  |  05:10

Modelka przyznaje, że bardzo dużo podróżuje i lubi poznawać nowe kultury. Ze względu na zawodowe projekty zdarzało się jej mieszkać w różnych zakątkach świata. Tłumaczy jednak, że to w Polsce czuje się najbardziej komfortowo. Karolina Pisarek niedawno zakupiła apartament w Warszawie. Przyznaje, że decyzja ta podparta jest konkretnymi planami na przyszłość. Chciałaby bowiem kiedyś przeprowadzić się tu na stałe. Marzy jej się również poprowadzenie programu rozrywkowego, w którym mogłaby wykazywać się pomysłowością i udowadniać, że nie boi się wyzwań.

– Nowe mieszkanie jest dla mnie miejscem szczęścia i relaksu. Miejscem, w którym czuję się bezpiecznie. Kupiłam mieszkanie w Warszawie, więc planuję tu zostać. Zresztą ze względu na sytuację, jaka panuje obecnie na świecie, podróżowanie jest ograniczone. Mimo to byłam już na sesji zdjęciowej w Mediolanie, więc myślę, że praca będzie wracać do mojego życia – mówi w rozmowie z agencją Newseria Lifestyle Karolina Pisarek.

Nagły i niespodziewany wybuch pandemii koronawirusa pokrzyżował niektóre plany modelki. Wiele zagranicznych projektów zostało odwołanych lub zawieszonych. Obecnie większość krajów znosi restrykcyjne obostrzenia sanitarne, jednocześnie odmrażając gospodarkę. To umożliwia również powrót na plany zdjęciowe. Karolina Pisarek przyznaje, że powoli wraca do aktywności zawodowej. Chociaż przez najbliższe lata nie zamierza rezygnować z podróżowania, chciałaby kiedyś osiąść w Polsce.

– Trudno mówić o jakichkolwiek planach, bo świat, który nas otacza, jest obecnie bardzo niepewny. Czekam, aż wszystko wróci do normy. Wtedy na pewno polecę do Stanów i będę dzieliła swoją karierę pomiędzy USA a Polskę – tak wyobrażam sobie kolejne lata pracy. Jednak wiążę swoją przyszłość z Polską, bo nigdzie nie jest mi tak dobrze jak tutaj. Kocham nasz kraj – tłumaczy.

Modelka zdradza, że w przyszłości chciałaby spróbować swoich sił jako prowadząca. Najbardziej ucieszyłaby ją propozycja poprowadzenia show o formule podobnej do „Top Model”, w którym sama przed laty brała udział i któremu zawdzięcza popularność. Tłumaczy jednak, że jest otwarta także na inne oferty.

– Jeśli kiedykolwiek otrzymam propozycję zagrania w filmie lub serialu, poważnie się nad nią zastanowię. Jednak bardziej widzę siebie jako osobę prowadzącą program. Jestem energiczną osobą, uwielbiam brać udział w projektach, w których dużo się dzieje. Lubię skakać, płakać, śmiać się czy nawet taplać w błocie tak jak w „Ameryce Express”. Jednak przede wszystkim uwielbiam ludzi, więc sprawdziłabym się w programie o dowolnej tematyce – zaznacza Pisarek.

Modelka tłumaczy, że udział w programie „Ameryka Express” pozwolił jej udowodnić, że jest wytrzymałą osobą, która nie boi się przygód i ekstremalnych zadań. W finałowych zmaganiach Karolina Pisarek i Marta Gajewska-Komorowska walczyły z braćmi Collinsami. Wygrana kobiet korzystnie wpłynęła na ich wizerunek. Modelka przyznaje, że zwycięstwo bardzo dużo dla niej znaczyło.

– Program dodał mi skrzydeł. Pokazałam sobie i innym, że wszystkie stereotypy dotyczące kobiet i modelek to bujdy. Ocenianie mnie przez pryzmat wyglądu nie jest słuszne. Moim głównym celem było pokazanie, że girl power istnieje i że my, kobiety wcale nie jesteśmy słabe. Piękny manicure i pedicure nie znaczy, że nie umiemy taplać się w błocie – zwraca uwagę.

Czytaj także

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Nie żyje Jadwiga Jankowska-Cieślak

Jadwiga Jankowska-Cieślak: Zwykle Złota Palma otwiera ścieżkę do kariery, a mi zamknęła. W Polsce trwał wtedy stan wojenny i musiałam szybko wracać do kraju

Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Jadwigi Jankowskiej-Cieślak jednej z najbardziej wybitnych polskich aktorek. Z tej okazji pragniemy podzielić się z Państwem jednym z ostatnich wywiadów, jakich udzieliła naszej redakcji.

Muzyka

Konsument

Eksperci apelują do Ministerstwa Zdrowia o zmianę w polityce nikotynowej. Powinna lepiej chronić dzieci i młodzież

Wprowadzanie kolejnych zakazów w ustawie tytoniowej nie przyniesie spodziewanego rezultatu – oceniają lekarze i terapeuci pracujący z osobami uzależnionymi. Według nich należy osobno rozpisać działania rozwiązujące problem na poziomie osób dorosłych, które już palą, i te, które będą nakierowane na ochronę dzieci i młodzieży przed dostępem do wyrobów nikotynowych. Stowarzyszenie Jump93 wraz z przedstawicielami środowisk psychiatrycznych i zdrowia publicznego zaapelowało o systemowe podejście do polityki nikotynowej, z uwzględnieniem potencjału strategii redukcji szkód.

Prawo

Rząd planuje dalsze zmiany w opiece wczesnodziecięcej. Ma to pomóc odwrócić negatywne trendy demograficzne

Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej prowadzi prekonsultacje dotyczące dalszych etapów reformy opieki wczesnodziecięcej i podkreśla, że jest to jedno z kluczowych zadań podjętych przez resort. Ma to pomóc w zatrzymaniu negatywnych trendów demograficznych. W 2024 roku w Polsce urodziło się 252 tys. dzieci, czyli o ponad 20 tys. mniej niż w poprzednim roku i najmniej w całym okresie powojennym.