Newsy

Katarzyna Dziurska i Emilian Gankowski: Między nami oprócz miłości jest duża przyjaźń. Wspieramy się na każdym kroku

2019-08-28  |  06:32
Mówi:Emilian Gankowski, kulturysta, trener personalny

Katarzyna Dziurska, instruktorka fitness

  • MP4
  • Choć Katarzyna Dziurska i Emilian Gankowski razem pracują i spędzają wiele godzin przy wspólnych projektach, to nigdy się ze sobą nie nudzą i nie mają siebie dosyć. Para podkreśla, że kluczem do tak dobrej relacji jest przyjaźń. Obydwoje bowiem nie tylko są w sobie szaleńczo zakochani, lecz także prowadzą podobny styl życia, mają takie same pasje i zainteresowania. Na razie jednak nie zdradzają, gdzie i kiedy odbędzie się ich ślub.

    Katarzyna Dziurska i Emilian Gankowski tłumaczą, że w ich związku, oprócz wielkiej namiętności i chemii jest również przyjaźń, którą wzmacniają rozmowy, wspólne spędzanie czasu i zamiłowanie do aktywności fizycznej.

    To właśnie w sumie jest fenomen można powiedzieć, bo jak na to sam patrzę z boku,  to mogę się sam trochę dziwić, jak to można osiągnąć coś takiego. Ale między nami oprócz miłości jest oczywiście taka duża przyjaźń i wspieramy się na każdym kroku, myślę, że to widać. Ale przyjaźnimy się bardzo, więc to tak jakbym po prostu z kumplem sobie raz siedział na kawie, raz załatwiał jakiś interes, a raz po prostu trenujemy wspólnie – mówi agencji Newseria Emilian Gankowski, kulturysta, trener personalny.

    Trenerzy Katarzyna Dziurska i Emilian Gankowski wspominają, że kiedy spotkali się za pierwszym razem, zupełnie między nimi nie zaiskrzyło. Nie przypuszczali nawet, że po kilku latach połączy ich tak gorące uczucie.

    – To wszystko zrodziło się ze znajomości i tak od kawki do kawki, od rozmowy do rozmowy przerodziło się w miłość – mówi Katarzyna Dziurska, instruktorka fitness.

    Znajomość przerodziła się w miłość, a teraz para jest już po zaręczynach. Narzeczeni zdradzają, że lubią robić sobie różne miłe niespodzianki – czasem spontanicznie, bez okazji, albo też wtedy, kiedy na przykład pretekstem są urodziny czy inna ważna data.

    – Ostatnio zrealizowałam tylko część mojej niespodzianki, bo mieliśmy spontaniczny wyjazd właśnie do Wisły. Ale też bardzo fajny, udany dzień, bo mieliśmy okazję pojeździć na polarisach. To są takie ekstremalne samochodziki właśnie w takich górskich klimatach typu kałuże, jakieś dziury, lasy, więc mega frajda, bałam się w ogóle wejść – mówi Katarzyna Dziurska.

    – Pierwszy raz prowadziłem takie auto, Kasia siedziała z boku i była mega frajda, to był nasz spontaniczny wyjazd do Wisły. Piękne miasto, polecamy wszystkim to miejsce – mówi Emilian Gankowski.

    Dziurska i Gankowski lubią aktywnie spędzać czas i nawet jeśli wybierają się gdzieś na wakacje, to tak organizują sobie wypoczynek, by był on z korzyścią dla zdrowia i kondycji.

    – Jeździliśmy na rowerach ze wspomaganiem elektrycznym, więc zrobiliśmy ponad 45 kilometrów i ja w życiu bym się nie pokusiła o takie kilometry na zwykłym rowerze, jeszcze po terenach górskich, a tutaj mieliśmy tę możliwość, więc super aktywnie spędzony długi weekend – mówi Katarzyna Dziurska.

    Para jest już po zaręczynach, ale nie podjęła jeszcze przygotowań do ślubu.

    – Przygotowań nie ma dlatego, że my jesteśmy spontaniczni. Może będzie tak, że wyjedziemy gdzieś w świat i odbędzie się ten ślub może tam gdzieś w świecie, kto wie, jak w ogóle nasze losy się potoczą. Ale jeżeli będzie to w Polsce, na pewno będzie skromnie, kameralnie. Najważniejszymi gośćmi jesteśmy my sami i podzielimy się tą informacją na pewno szerzej, ale już później – mówi Emilian Gankowski.

    Czytaj także

    Kalendarium

    Więcej ważnych informacji

    Jedynka Newserii

    Jedynka Newserii

    Media

    Farmacja

    Polscy naukowcy pracują nad personalizowaną terapią raka płuca. Faza badań klinicznych coraz bliżej

    Zespół naukowców z Międzynarodowego Centrum Badań nad Szczepionkami Przeciwnowotworowymi (ICCVS) na Uniwersytecie Gdańskim prowadzi zaawansowane badania nad nową terapią  raka płuca, w której rolę leku będą pełnić limfocyty wyizolowane z krwi chorego. – To terapia szyta na miarę. Dla każdego z pacjentów wybieramy inny rodzaj komórek – mówi prof. dr hab. Natalia Marek-Trzonkowska. Jak wskazuje, projekt SWIFT jest już coraz bliżej rozpoczęcia fazy badań klinicznych. Jego realizację umożliwiły środki unijne w ramach działania Międzynarodowe Agendy Badawcze (MAB) z programu Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki (FENG) przyznane przez Fundację na rzecz Nauki Polskiej.

    Edukacja

    RPD chce walczyć z przypadkami przemocy wobec dzieci neuroróżnorodnych. Powstanie specjalny zespół ekspertów

    Rzecznik Praw Dziecka zapowiada walkę z mającymi miejsce w szkołach i innych placówkach przypadkami nieuzasadnionego przytrzymywania dzieci i młodzieży w spektrum autyzmu i z niepełnosprawnościami sprzężonymi. Trwają prace nad powołaniem interdyscyplinarnego zespołu, który zajmie się m.in. zaostrzeniem kar za tego typu nieuzasadnione przypadki. O takich sytuacjach młodzi ludzie sami informują Biuro RPD. Jego przedstawiciele apelują nie tylko o zmianę przepisów, ale też edukację dyrektorów szkół.