Newsy

Michał Kempa o Marcinie Prokopie: Musimy być trochę jednym ciałem. Marcin okazał się dobrym nauczycielem

2021-11-23  |  06:16

Komik uważa, że dopiero live’y tak naprawdę weryfikują talent. Widzowie oglądają bowiem poczynania uczestników i mają pewność, że w tym momencie nic nie zostało podrasowane ani zmienione. Michał Kempa dopiero od tej edycji partneruje na scenie Marcinowi Prokopowi. Zastąpił Szymona Hołownię, który był związany z programem „Mam talent!” od samego początku.

Zdaniem Michała Kempy w odcinkach „na żywo” nie ma miejsca na żadne niedociągnięcia, bo w grę nie wchodzą powtórki, duble i korekcje na montażu.

– Lubię, jak dzieje się na żywo. Jest to pewien pozytywny dreszczyk emocji. A nie, kiedy dzieje się tak, że potem ktoś to w montażu jeszcze zmienia – mówi prezenter agencji Newseria Lifestyle.

Podczas live’ów Marcin Prokop i Michał Kempa starają się rozładować napiętą i stresującą atmosferę niemałą dawką humoru.

– Ja tutaj nie działam sam, jesteśmy z Marcinem, musimy być trochę jednym ciałem – mówi Michał Kempa.

Komik chwali sobie współpracę z Marcinem Prokopem. Ma też nadzieję, że udało im się stworzyć całkiem zgrany duet.

– Marcin okazał się dobrym nauczycielem, dobrym wujkiem, tatą, starszym bratem, to już w zależności od tego, jakie kto ma rodzinne przyzwyczajenia, tak można go nazwać – dodaje Michał Kempa.

Premierowe odcinki 13. edycji programu „Mam talent!” można oglądać w soboty o godz. 20.00 na antenie telewizji TVN.

Czytaj także

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Gwiazdy

Problemy społeczne

Wzrost udziału kobiet we władzach spółek z WIG140 rozczarowująco niski. Co piąta firma ma zarząd i radę nadzorczą w męskim składzie

18,4 proc. – taki udział w radach nadzorczych i zarządach 140 spółek giełdowych miały kobiety na koniec 2024 roku. Z badania 30% Club Poland wynika, że odsetek ten wzrósł zaledwie o 0,4 proc. w porównaniu do sytuacji rok wcześniej. Spadki zanotowali dotychczasowi liderzy, czyli m.in. sektor finansowy i spółki z indeksu WIG20, za to solidny progres zrobiły średnie spółki z mWIG40. Autorzy badania podkreślają, że rozczarowujące rezultaty wskazują na potrzebę podjęcia różnorodnych działań, by wspierać różnorodność we władzach firm.

IT i technologie

Wykrywalność wrodzonych wad serca u płodów wciąż niewielka. Wsparciem dla kardiologii prenatalnej będzie sztuczna inteligencja

Wykrycie wad wrodzonych serca u płodu pozwala na szybkie wdrożenie leczenia i doprowadzenie do urodzenia dziecka, które będzie miało dużo lepsze rokowania. W Polsce znacząco poprawia się skuteczność diagnostyczna, a lekarzy coraz mocniej będzie w tym wspierać sztuczna inteligencja. Wciąż jednak przeprowadza się za mało badań prenatalnych, takich jak echokardiografia płodu.