Newsy

Natalia Kukulska: Viki Gabor ma wielki talent. Jej występ na Eurowizji był nowoczesny i przemyślany pod każdym względem

2019-12-30  |  06:22

Chociaż Natalia Kukulska nie jest fanką muzycznych programów rozrywkowych, przyznaje, że talent Viki Gabor bardzo ją zaciekawił. O zdolnościach dziewczyny dowiedziała się od Kayah, która także była oczarowana jej głosem. Zdaniem Kukulskiej występ Gabor podczas tegorocznej Eurowizji zasłużył na wygraną. Był bowiem bardzo nowoczesny i dopracowany pod każdym względem.

Natalia Kukulska trzymała kciuki za Viki Gabor podczas jej występu na Eurowizji. Obawiała się jednak, że skoro w poprzednim roku Roksana Węgiel zwyciężyła, tym razem będzie to jeszcze trudniejsze. Na szczęście talent Gabor umożliwił jej wygraną w muzycznym konkursie.

– Miałam okazję poznać Viki Gabor poprzez koleżankę po fachu. Kayah na Facebooku napisała, że Viki ma wielki talent i wrzuciła fragment jej występu na żywo. Rzeczywiście bardzo mi się spodobała. Zazwyczaj nie śledzę tego typu konkursów, bo nie przepadam za sportowymi emocjami przy muzyce, to tym razem byłam bardzo ciekawa jej występu. Wiedziałam o Roksanie Węgiel, która wygrała w zeszłym roku Eurowizję i tak sobie pomyślałam: to pech, że tak świetna dziewczyna startuje zaraz po Roksanie, bo są małe szanse, że Polska wygra drugi raz z rzędu. A tu proszę, zawsze trzeba myśleć pozytywnie – mówi agencji Newseria Lifestyle Natalia Kukulska.

Wokalistka uważa, że zarówno piosenka, jak i cały występ Viki Gabor podczas tegorocznej Eurowizji były bardzo nowoczesne. Jej zdaniem głos dziewczyny i jej kunszt wokalny wyróżniał się na tle innych. Kukulska zwraca uwagę, że Gabor jest bardzo świadomą osobą, zwłaszcza biorąc pod uwagę jej młody wiek.

– Występ oglądałam w pokoju hotelowym tuż przed swoim koncertem. Natomiast to, co widziałam, wydało mi się bardzo nowoczesne, świetne wykonawczo i przemyślane chyba od każdej strony. Talent Viki Gabor jest olbrzymi. Miałam okazję podsłuchać, jak śpiewa, robi to z ogromną świadomością, a jest jeszcze bardzo młodą osobą. Aż trudno sobie wyobrazić, co będzie dalej. Trzymam mocno kciuki – podkreśla.

Jako bardziej doświadczona koleżanka po fachu Natalia Kukulska życzy Wiktorii Gabor, by ta spotkała na swojej drodze dobrych i życzliwych ludzi. Ponadto, aby nigdy nie straciła przyjemności, jaką dają jej koncerty i śpiewanie dla publiczności. Jej zdaniem bowiem najgorsze byłoby, gdyby Viki popadła w rutynę, która zabija kreatywność.

– Nie ośmielę się dawać Viki rad, zwłaszcza że ona ma świadomość siebie i swojego głosu. Jedyne, czego mogę jej życzyć, to żeby przy tym, jak duże jest zainteresowanie jej osobą, nie zagubiła siebie i swojego głosu. Doradców będzie wielu, więc najważniejsze jest, żeby cały czas potrafiła bawić śpiewaniem i nie wpadła w rutynę – dodaje Natalia Kukulska.

Czytaj także

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Film

Muzyka

Piotr Kupicha: Feel to jeden z ostatnich bastionów żywego rock’n’roll’owego grania. Myślę, że to jest klucz do tego, że jesteśmy na scenie już 20 lat

Lider zespołu Feel przyznaje, że 2025 rok jest szczególnym w ich karierze, świętują bowiem 20-lecie istnienia. Muzyk nie kryje wzruszenia i jest dumny z tego, że udało im się przetrwać w branży przez tyle lat i odnieść duży sukces. Swój jubileusz grupa będzie świętować w piątek, 23 maja podczas Sopot Hit Festival. Z tej okazji nie zabraknie niespodzianek. Na scenie pojawi się chociażby Zespół Pieśni i Tańca Śląsk.

Problemy społeczne

60 proc. młodych ludzi chce posiadać mieszkanie na własność. Główna bariera to brak wkładu własnego

Posiadanie własnego mieszkania jest aspiracją większości młodych Polaków – wskazują dane badaczy z SGH. Jednak ze względów finansowych jest ono dostępne dla części z nich, a na dodatek wiąże się ze zobowiązaniem na kilkadziesiąt lat. W luce czynszowej, czyli w sytuacji, gdy kogoś nie stać na zakup własnego M, ale jest zbyt bogaty na mieszkanie komunalne, jest ok. 35 proc. społeczeństwa. I to dla tej grupy potrzebna jest oferta państwa. Budownictwo społeczne mogłoby być alternatywą, ale nie odpowiada na potrzebę posiadania nieruchomości na własność.