Newsy

Sandra Kubicka: Podążam drogą Jennifer Lopez. Gdy przejdę na emeryturę, chciałabym opisać moje życie w książce

2020-07-28  |  06:18

Modelka promuje obecnie autorskie perfumy stworzone dla jednej z sieci sklepów kosmetycznych Kontigo. Tłumaczy, że własne zapachy od zawsze były jednym z jej pragnień, dlatego bardzo cieszy się z tej współpracy. Przyznaje również, że mimo sukcesów na skalę światową oraz dużej rozpoznawalności nie czuje się jeszcze spełniona. Jej głowa pełna jest bowiem pomysłów. Sandra Kubicka nie może narzekać na brak zajęć, nieustannie dostaje propozycje nowych projektów zawodowych.

Jakiś czas temu modelka w wywiadzie dla Newserii Lifestyle przyznała, że gdy będzie już mogła pochwalić się własnym perfumami, poczuje się jak gwiazda. Teraz, gdy jej marzenie się spełniło, zaznacza, że chce jak najszybciej realizować następne projekty.

– Nie czuję się gwiazdą na skalę światową, ale krok po kroku spełniam swoje marzenia. Mam w planie kilka bardzo ciekawych projektów. Kolejnym wyznacznikiem sukcesu będzie dla mnie książka. Gdy już napiszę własną książkę, będę czuła, że jestem gwiazdą – mówi w rozmowie z agencją Newseria Lifestyle Sandra Kubicka.

Chociaż zawód modelki może wydawać się jedynie przyjemnością, wiąże się z licznymi obowiązkami. Nie wszystkie z nich należą do przyjemnych. Aby znaleźć się na szczycie, trzeba bardzo dużo poświęcić. Praca ta wymaga nie tylko talentu oraz fizycznych predyspozycji, lecz również wielu godzin treningów i ćwiczeń. Ponadto Sandra Kubicka jakiś czas temu przyznała, że zdiagnozowano u niej zespół policystycznych jajników, czyli PCOS. To właśnie o tych trudnościach chciałaby napisać w swojej biografii.     

– Książka byłaby wisienką na torcie, idealną na zakończenie mojej kariery. Gdy przejdę na emeryturę, chciałabym opisać moje życie oraz to, co przeszłam. Nie wszyscy wiedzą, jak ciężko musiałam pracować, żeby być w miejscu, w którym jestem obecnie. Ludzie widzą tylko efekt końcowy – zwraca uwagę.

Modelka tłumaczy, że zależy jej na byciu autentyczną i szczerą. Nie chce udawać kogoś, kim nie jest. Ma swoje zasady, którym zamierza być wierna niezależnie od sytuacji. Wierzy, że międzynarodowa kariera nie zawróci jej w głowie. Pragnie jednak nadal się rozwijać, chce bowiem wykorzystać do maksimum swój potencjał. Kieruje się przede wszystkim rozsądkiem. Stara się postępować tak, aby później niczego nie żałować.

– Zawsze będę skromna. Podążam drogą Jennifer Lopez. Ona poprowadziła swoją karierę w taki sam sposób. Będę mówiła, że nie czuję się w pełni gwiazdą, jednak wiem, że odniosłam ogromny sukces – zaznacza Sandra Kubicka.

Czytaj także

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Muzyka

Mika Urbaniak: Cały czas tworzę i mam w szufladzie dużo utworów. Teraz kończę moją nową płytę i mam nadzieję, że znowu sporo się będzie wokół mnie działo

Artystka pracuje właśnie nad nową płytą, która ma się ukazać jesienią. Będzie to piąty album w jej karierze i powrót po sześciu latach przerwy. Zwiastunem tego wydawnictwa jest singiel „Co masz na myśli?”. Mika Urbaniak zaznacza, że nowe kompozycje odzwierciedlają jej przemyślenia na temat miłości, siły, nadziei i odnajdywania siebie, a także pułapek przemysłu muzycznego, w którym – jej zdaniem, kobiety radzą sobie coraz lepiej i są bardziej pewne siebie. Jeśli natomiast chodzi o warstwę muzyczną tego krążka, to oprócz powrotu do hip-hopowych korzeni, będzie także można usłyszeć wpływy funku i popu.

Infrastruktura

Wzrost wynagrodzeń ekip budowlanych najmocniej wpływa na koszty budowy domu. Zainteresowanie inwestorów mimo to nieznacznie wzrasta

Budowa metra kwadratowego domu w Polsce kosztuje od 5,55 do 6 tys. zł w zależności od województwa – wynika z najnowszych analiz firmy Sekocenbud. Najdrożej jest w Warszawie, gdzie cena za metr kwadratowy domu przekroczyła już 6,2 tys. zł. Na przyrosty kosztów budowy domu wpływają zarówno drożejące materiały budowlane, jak i wyższe wynagrodzenia pracowników. Inwestorzy nie rezygnują jednak z budowy domów jednorodzinnych, co ma związek m.in. z wciąż wysokimi cenami mieszkań czy też obniżką stóp procentowych.

Farmacja

Endometrioza przez lata pozostawała lekceważonym problemem. Mimo że cierpi na nią 14 mln kobiet w Europie

Coraz więcej państw UE kompleksowo zaczyna się zajmować problemem endometriozy. W tej grupie państw jest także Polska, która od lipca wprowadziła nowy model bezpłatnej diagnostyki i opieki dla pacjentek z tą chorobą oznaczającą dla nich życie z chronicznym bólem. Podczas ubiegłotygodniowej debaty w Parlamencie Europejskim europosłowie wezwali Komisję Europejską do większej inicjatywy na forum unijnym: opracowania strategii walki z endometriozą i skierowania większych środków na badania nad tą chorobą.