Mówi: | Patricia Kazadi |
Funkcja: | prezenterka |
Patricia Kazadi: Teraz każdy robi zdjęcia, selfie, żyjemy na Instagramie. W programie „Perfect Picture” połączę pracę z pasją fotografowania
Prezenterka zapewnia, że doskonale odnalazła się w programie „Perfect Picture”, bo również i ona prywatnie uwielbia robić zdjęcia. Tym razem w wyjątkową podróż po świecie fotografii zabierze osiem osób ze świata telewizji, mody, muzyki i sportu. Na co dzień same stają one przed obiektywem aparatu, teraz znajdą się po drugiej stronie i będą miały okazję sprawdzić swoje umiejętności także w trudnych, wymagających nie lada poświęcenia warunkach. Po krótkiej przerwie Patricia Kazadi wraca do aktywności zawodowej. Nagrywa teledysk do nowego singla i przygotowuje projekty skierowane do kobiet.
Prezenterka wierzy, że nowy format, który w październiku pojawi się na antenie TVN7, spodoba się widzom, bo będą mogli w nim znaleźć garść wartościowych porad, z których sami skorzystają.
– Myślę, że będzie to intrygujący format dla wszystkich, którzy kochają sztukę, piękne zdjęcia, fotografię. Nie tylko będziecie obserwatorami, ale też będziecie mogli się wiele nauczyć. A teraz każdy robi zdjęcia, robimy selfie, żyjemy na Instagramie, jesteśmy cały czas wokół tego tematu, więc myślę, że to jest temat bardzo na czasie – mówi agencji Newseria Lifestyle Patricia Kazadi.
Choć teraz coraz częściej telefon, który cały czas jest jest pod ręką, zastępuje aparat fotograficzny, a aplikacja z filtrami – profesjonalną postprodukcję, to uczestnicy programu – gwiazdy show biznesu – przekonają się, że ustawienie właściwego kadru i odpowiednie światło to zdecydowanie za mało, by zrobić idealne zdjęcie. Trzeba bowiem włożyć w to również serce i emocje.
– Mamy wspaniałych uczestników, niesamowicie zaangażowanych i ambitnych, którzy chcą zrealizować jak najlepiej powierzone im zadanie, a zadaniem jest zrobienie najlepszego, najpiękniejszego zdjęcia. A prace oceniać będą znani i cenieni na całym świecie fotografowie z różnych dziedzin fotografii. W każdym odcinku będzie inny ekspert – mówi Patricia Kazadi.
Perfekcyjnych kadrów do zdjęć uczestnicy programu będą szukać w całej Polsce. Nie zabraknie ekstremalnych wyzwań i przeróżnych przygód. Patricia Kazadi będzie nie tylko gospodynią tego formatu, ale także przy okazji będzie doskonaliła swój warsztat fotograficzny.
– Ja też strasznie lubię robić zdjęcia i mam nawet swój profil na Instagramie @kazadi_photography, gdzie wrzucam tylko zdjęcia, nie siebie, tylko innych ludzi. Bardzo lubię wydobywać piękno, szczególnie z osób, które nie do końca zdają sobie sprawę tego, że są piękne, a przecież wszyscy jesteśmy piękni. Ale lubię również robić zdjęcia widoczków. Po prostu kieruję się moim smakiem, co nie znaczy, że robię to dobrze. Nie jestem profesjonalistą absolutnie, natomiast teraz będąc na zdjęciach do programu, próbuję poduczyć się czegoś fajnego – mówi.
Prezenterka podkreśla, że program idealnie wpisał się w jej pasję. Zawsze bowiem ma przy sobie telefon i robi nim setki zdjęć, by zatrzymać w kadrze ludzkie emocje, niebanalne historie i piękne widoki.
– Zwykle robię zdjęcia na telefonie, bo to jest szybciej i od razu na Instagram leci. Mało tego, te zdjęcia na Instagram czasami lepiej się sprawdzają z telefonu, bo są w pionie. Ale lubię też robić zdjęcia profesjonalnym aparatem, aparatem z filmem, który potem wywołuję, bo nawet nie pamiętam pewnych rzeczy, które sfotografowałam, i potem jest fajna niespodzianka, jak wywołujesz film – mówi.
Patricia Kazadi zdradza, że szykuje również dla swoich fanów niespodzianki muzyczne. Fani jej umiejętności wokalnych już nie mogą się doczekać kolejnego singla. Poprzedni utwór artystki pt. „Natural” miał swoją premierę pod koniec wrześnie ubiegłego roku.
– We wrześniu wracam na plan zdjęciowy i będę realizować teledysk do kolejnego singla. Kieruję go zdecydowanie do osób, które zakochały się kiedyś bez wzajemności, tyle mogę zdradzić. Ten singiel jest zapowiedzią epki, natomiast być może w przyszłości longplay, zobaczymy. Bardzo kocham muzykę i to jest moja największa pasja. Cieszę się więc, że mogę obcować ze sztuką i moje projekty fajnie się łączą – podkreśla prezenterka.
Poza nowym programem i singlem Patricia Kazadi będzie również realizować projekty prospołeczne.
– Wracam pełną parą, bo szykuję kolejne projekty, również takie związane z kobietami, prospołeczne, chcę kontynuować cała pracę, którą wykonuję w kwestii walki z body shamingiem, z ageizmem, z mom shamingiem, uświadamianiem, jak ważne jest zdrowie psychiczne, więc dalej się realizuję na tym polu – dodaje.
Czytaj także
- 2025-05-23: Maciej Rock: Przygotowania do Polsat Hit Festiwal trwają cały rok. To olbrzymie przedsięwzięcie logistyczne
- 2025-05-13: Senat zajmie się ustawą o jawności cen lokali na sprzedaż. W praktyce ustawa obejmie tylko 12 proc. rynku
- 2025-05-28: Innowacyjne leki zmieniają oblicze rzadkich chorób neurologicznych uznawanych dotychczas za nieuleczalne. Tak jest w przypadku rdzeniowego zaniku mięśni
- 2025-05-21: Finansowanie Europejskiego Banku Inwestycyjnego wspiera rozwój OZE czy infrastruktury drogowej. Wśród nowych priorytetów bezpieczeństwo i obronność
- 2025-05-05: Konkurs NCBR i Orlenu ma wesprzeć najciekawsze rozwiązania dla przemysłu rafineryjno-petrochemicznego. Na ich rozwój trafi blisko 200 mln zł
- 2025-05-22: Unijne programy szansą dla polskiego przemysłu zbrojeniowego. Wkrótce uruchomione będzie 150 mld euro na niskooprocentowane pożyczki
- 2025-05-12: Możliwość zakupu online może zachęcić kolejne grupy Polaków do ubezpieczeń zdrowotnych. Dziś korzysta z nich już prawie 5,5 mln osób
- 2025-05-14: Muzea pomagają walczyć ze stereotypami i uprzedzeniami. To ważne dla zmieniającego się rynku pracy
- 2025-04-15: 1 mln zł na innowacyjne rozwiązania dla miast. Granty mogą otrzymać naukowcy i start-upy
- 2025-04-10: Nowa wersja programu Czyste Powietrze zwiększa wymagania wobec wykonawców instalacji. Nie wszystkie firmy są w stanie im sprostać
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Media

Doda: Realizacja filmu o moim życiu obudziła wielu ludzi, którzy mi bardzo źle życzą. Wśród moich byłych też są jakieś nerwowe ruchy
Wokalistka czuje się zaszczycona tym, że pojawił się pomysł na realizację filmu dokumentalnego, w którym będzie mogła ujawnić szczegóły swojego życia prywatnego i zawodowego. Jak zauważa, nie każdy artysta jest w ten sposób doceniony. Dlatego też ona postanowiła wykorzystać tę szansę i chce jak najlepiej zaprezentować się w tej produkcji. Doda przyznaje również, że ten projekt wywołał wiele negatywnych emocji.
Konsument
Konsumenci doceniają działania firm na rzecz środowiska i społeczeństwa. Dla przedsiębiorstw to szansa na rozwój

Zrównoważony rozwój staje się coraz ważniejszym elementem strategii biznesowych firm. Podmioty wdrażające długofalową strategię ESG mogą liczyć na korzyści finansowe, większe zainteresowanie inwestorów oraz poprawę klimatu i społecznej akceptacji. Spółki i przedsiębiorcy, którzy realizują inwestycje zgodnie z najwyższymi standardami środowiskowymi i społecznymi otrzymali Diamenty Zrównoważonej Gospodarki podczas konferencji Sustainable Economy Summit.
Edukacja
Poziom kompetencji cyfrowych Polaków na bardzo niskim poziomie. Spowalnia to cyfryzację gospodarki i firm

Na tle mieszkańców innych państw UE poziom kompetencji cyfrowych Polaków utrzymuje się na bardzo niskim poziomie – wynika z ostatnich danych Eurostat. Niecała połowa deklaruje posiadanie przynajmniej podstawowych umiejętności cyfrowych, a 20 proc. – więcej niż podstawowe. Staje to na drodze do cyfryzacji gospodarki i zwiększenia produktywności przedsiębiorstw.